VELIKA AKCIJA KOMUNALNE I REGULARNE POLICIJE - ZA SPAS SRBIJE

Misliš li da je tu ženu neko naterao da prodaje cveće na ulici? Znam da one male cigančiće što prose po raskrsnicama teraju da to rade, imaju svog "gazdu" ali ne verujem da to rade i ovi sa cvećem i jajima.

Много је људи изашло на улицу да продаје .
Никако из беса већ из крајње нужде.
Јер нема други излаз.

Е, када би Србији улични продавци били једини проблем, где би нам био крај.

Већ власт те људе тера са улице да се не види колико је лоше.
 
Људи копају по контејнерима Рифер...надам се да си запазио.
Траже скривено гусарско благо по контенјерима,шта?

Извини,ја тебе поштујем као лика од става и речи али морам да приметим да је тебе само
фрка да не купиш нека покварена јаја од препродавца? :lol:

Али ко ти гарантује да оно цвеће по званичним цвећарама такође није затровано као оно бабино са картонске кутије?

Па 1500 деце се потровало шпагетама по школама од ЗВАНИЧНОГ,ОФИЦИЦИЈЕЛНОГ СНАБДЕВАЧА.

Ја знам да би ти,као и сви волео да све буде уређено,здраво и сигурно али Држава и њене везе су најгори од свих.

Зато треба да изађеђ на гласање и да искажеш свох револт :D
 
Čemu zamena teza, nisam ja pisao o njegovi jajima, već ti. Da li iz iskustva ili puste želje, ne bih to da znam.

On jeste pomenuo jaja prvi al ti si prvi počeo oko veličine
pravno gledano to su dva različita momenta
korisnik te je i stručno i pravno posavetovao da se lično uveriš i da nikome ne pričaš

Usput, ja bih voleo da vidim REGULARE TENDERE za te objekte koji su šatro ugroženi of baba
koje su pre 20 godina ostale bez posla preko noći, otvaraju neki divljaci i seldžuci ali nikako da utvrdimo - KAKO?!
 
Poslednja izmena:
Ovaj Protok ni temu ne zna da postavi, a na forumu je bar 2 godine. Gde je tu link, ili bar pečat? :rtfm:

Пророк је на Крсти много дуже од две године.

Него, често му се дешава да заборави пасворд, па мора да отвара нови налог. Чуди ме да је издржао и оволико са овим ницком Расејани пророк.
 
Много је људи изашло на улицу да продаје .
Никако из беса већ из крајње нужде.
Јер нема други излаз.

Е, када би Србији улични продавци били једини проблем, где би нам био крај.

Већ власт те људе тера са улице да се не види колико је лоше.
Управо је о томе је реч.

Слично као што су у Нишу пред посету Вучића уклонили све псе луталице, да би их после пар дана опет пустили на улице. Није питање о примени закона већ одржавању фасаде. То што је зграда скриктурално нестабилна никога не брине.
 
Poslednja izmena:
Много је људи изашло на улицу да продаје .
Никако из беса већ из крајње нужде.
Јер нема други излаз.

Е, када би Србији улични продавци били једини проблем, где би нам био крај.

Већ власт те људе тера са улице да се не види колико је лоше.

Ne tera ih vlast, već je to normalno u svakoj državi. Komunalna policija radi svoj posao bar u tom segmentu.
 
Људи копају по контејнерима Рифер...надам се да си запазио.
Траже скривено гусарско благо по контенјерима,шта?

Извини,ја тебе поштујем као лика од става и речи али морам да приметим да је тебе само
фрка да не купиш нека покварена јаја од препродавца? :lol:

Али ко ти гарантује да оно цвеће по званичним цвећарама такође није затровано као оно бабино са картонске кутије?

Па 1500 деце се потровало шпагетама по школама од ЗВАНИЧНОГ,ОФИЦИЦИЈЕЛНОГ СНАБДЕВАЧА.

Ја знам да би ти,као и сви волео да све буде уређено,здраво и сигурно али Држава и њене везе су најгори од свих.

Зато треба да изађеђ на гласање и да искажеш свох револт :D

Da, kopaju po kontejnerima, ali ima i onih koji rade, pa zarade. Ne ulazim u to kako se ko snašao. Ima ljudi koj isu sa diplomama i raznim doktoratima, pa voze taxi, recimo. Nema posla u struci, dobro, radiće nešto drugo. A ti koji kopaju po kontejnerima, pa nije da imaju šta da ponude na tržištu rada. I to nema veze sa švercom i preprodajom na ulici. Nisu samo jaja u pitanju, već i čarape, duvan i ko zna pšta sve tu prodaju. Tako su nelojalna konkurencija prodavcima koji svoje obaveze uredno plaćaju.
 
Много је људи изашло на улицу да продаје .
Никако из беса већ из крајње нужде.
Јер нема други излаз.

Е, када би Србији улични продавци били једини проблем, где би нам био крај.

Већ власт те људе тера са улице да се не види колико је лоше.

Što bi rek'o Predsednik Vučić - bolje da radiš kod stranog Investitora nego da budeš sekretarica u Skupštini.
A ide tamo po belom svetu i olajava nas kako smo lenji i neradnicia pa ga Angela Merkel opomenula da ne jede g...urabije
Zna Angela koliko Srba radi po Nemačkoj i to ohoho kvalitetno pa uporedila sa Njegovom biografijom udarničkom
Još će i žešću penziju na pizdraije da dobije...
 
On jeste pomenuo jaja prvi al ti si prvi počeo oko veličine
pravno gledano to su dva različita momenta
korisnik te je i stručno i pravno posavetovao da se lično uveriš i da nikome ne pričaš

Usput, ja bih voleo da vidim REGULARE TENDERE za te objekte koji su šatro ugroženi of baba
koje su pre 20 godina ostale bez posla preko noći, otvaraju neki divljaci i seldžuci ali nikako da utvrdimo - KAKO?!

Možda da sna dvojica dođemo do tebe, ako ti numeš da siđeš u grad, pa da merimo? :mrgreen:
 
Ne tera ih vlast, već je to normalno u svakoj državi. Komunalna policija radi svoj posao bar u tom segmentu.

Komunalna Policija krši zakon samim načinom primanja kadrova.

- - - - - - - - - -

Možda da sna dvojica dođemo do tebe, ako ti numeš da siđeš u grad, pa da merimo? :mrgreen:

Ja sam pitao na koje TENDERE su pootvarani seldžuk lokali po najstrožem centru grada i bez prijavljenih radnika?
KOLIKO SE TU ZAKIDA DRŽAVA?

- - - - - - - - - -

Управо је о томе је реч.

Слично као што су у Нишу пред посету Вучића уклонили све псе луталице, да би их после пар дана опет пустили на улице. Није питање о примени закона већ одржавању фасаде. То што је зграда скриктурално нестабилна никога не брине.

Kuče ume da oseti rdju, jel beše i Brabićka od interneta dolazila?
Kako su prihodi firme brata Ane Brnabić otkad je ona na vlasti, porasli za šest miliona evra?
http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/2...ada-slucajnost-ili-nagrada-za-aninu-lojalnost

JURIŠ NA BABE!
 
Циришки Бувљак,сваке суботе у самом центру града..са десне стране преко пута ове главне улице је почетак језера
а мало изнад језера су велелепни хотели са све престижним радњама...

Значи, од гламура до беде на обе стране их деле непуних 200 мт. али то швајцарцима УОПШТЕ НЕ СМЕТА...
као нашој сељачкој боранији која се стиди бувљака.

 
Da, kopaju po kontejnerima, ali ima i onih koji rade, pa zarade. Ne ulazim u to kako se ko snašao. Ima ljudi koj isu sa diplomama i raznim doktoratima, pa voze taxi, recimo. Nema posla u struci, dobro, radiće nešto drugo. A ti koji kopaju po kontejnerima, pa nije da imaju šta da ponude na tržištu rada. I to nema veze sa švercom i preprodajom na ulici. Nisu samo jaja u pitanju, već i čarape, duvan i ko zna pšta sve tu prodaju. Tako su nelojalna konkurencija prodavcima koji svoje obaveze uredno plaćaju.

Sitna si ti riba pa ne razumeš sveukupnost problema...
Komunalci su poslednji pešaci snsa...
A vlasnici trgovina-megamarketa rođaci i kumovi politićara!Koji osim pdv drugi porez plaćaju,ali kašićicom!
Za polovnu robu je odavno plaćen pdv i ne treba da se ponovo plati.
Što se duvana tiče-o tom bi trebalo drugi da brinu,a ne lopine na vlasti!
Šta je čije u ovoj državi nije lako saznati,ali eno poslanik Nogo vam počeo razmotavati tabak u Skupštini i ako
od toga opstanete-onda stvarno imate džončine od obraza!
A i sudove,a posebno tužioce za saveznike!

Dakle,stvari su daleko složenije od tvojih gluposti oko Prorokovih jaja o kojima je najbolje da brine on sam,a ti se pobrini da kad krene
raščišćavanje lopovluka i korupcije-za svoja jajca...
Jer premeravanje može da bude i s ove strane...:mrgreen:
 
Циришки Бувљак,сваке суботе у самом центру града..са десне стране преко пута ове главне улице је почетак језера
а мало изнад језера су велелепни хотели са све престижним радњама...

Значи, од гламура до беде на обе стране их деле непуних 200 мт. али то швајцарцима УОПШТЕ НЕ СМЕТА...
као нашој сељачкој боранији која се стиди бувљака.


tamo sam obavila najbolju kupovinu u zivotu :zkez:
 
Циришки Бувљак,сваке суботе у самом центру града..са десне стране преко пута ове главне улице је почетак језера
а мало изнад језера су велелепни хотели са све престижним радњама...

Значи, од гламура до беде на обе стране их деле непуних 200 мт. али то швајцарцима УОПШТЕ НЕ СМЕТА...
као нашој сељачкој боранији која се стиди бувљака.
Стиди се бувљака, уместо да се стиди себе.
 
:)


A u Njemackoj , kod Anheline "partnerke" , ima svega , osim "komukenjalne...P..." :



Vučić pomene Njemačku SAMO ZA PORODILJSKO.... ostalo nije video...
:kafa:


You have included a total of 2 videos in your message. The maximum number that you may include is 1. Please correct the problem and then continue again.

The use of videos is subject to them being enabled by the administrator.

- - - - - - - - - -

tamo sam obavila najbolju kupovinu u zivotu :zkez:

Pa naravno kad oni nit imaju nit bi glasali nekog Fon Fuchich-a ili Frau Brnabichuss

- - - - - - - - - -

Стиди се бувљака, уместо да се стиди себе.


Kad su u Švapskoj "apsili Žiku
grozni nemački policajci,
Žika se okrete, pljunu i reče:
ej, policajci, steram vam ga majci
 
Da, kopaju po kontejnerima, ali ima i onih koji rade, pa zarade. Ne ulazim u to kako se ko snašao. Ima ljudi koj isu sa diplomama i raznim doktoratima, pa voze taxi, recimo. Nema posla u struci, dobro, radiće nešto drugo. A ti koji kopaju po kontejnerima, pa nije da imaju šta da ponude na tržištu rada. I to nema veze sa švercom i preprodajom na ulici. Nisu samo jaja u pitanju, već i čarape, duvan i ko zna pšta sve tu prodaju. Tako su nelojalna konkurencija prodavcima koji svoje obaveze uredno plaćaju.

ta baba sto prodaje cvece na ulici verovatno nema nikoga i penziju od 12.000 dinara. zivota ti, kako ona da se snadje?
 
ne kazem da nema onih koji ne rade jer nece da rade, ili nisu sposobni da nadju dobar posao... ali ne mozemo svi biti sega mega giga bizMismeni.
sama je kriva sto ima malu penziju i sto nema nikoga. nek umre. :(

Uvek se setim recenice moje komsinice koja je zivela u jednosobnom stanu sa penzijom od 25.200 din. za pun radni staz - da nema meni moje cerke...
 
ne kazem da nema onih koji ne rade jer nece da rade, ili nisu sposobni da nadju dobar posao... ali ne mozemo svi biti sega mega giga bizMismeni.
sama je kriva sto ima malu penziju i sto nema nikoga. nek umre. :(

ne kaze niko da ne postoje, ali pricati da je u ovoj drzavi svako ko nema i gladan je sam kriv za to, je cista demagogija
 

Back
Top