VELIKA AKCIJA KOMUNALNE I REGULARNE POLICIJE - ZA SPAS SRBIJE

Isti takav buket poljskog cveća je kod babe 100 din, na tezgi par metara iza je 150-200 din. Razlika je u zakupu tezge, platama i slično. I onda ti kupiš "iz sažaljenja" i oštetiš ove koji prodaju kako zakon nalaže.

nemoj biti smesan,ta baba ako proda dva buketa dnevno moze da se udara nogama u guzicu od srece..Vucic je za fabriku rezanaca u Rumi "investitoru" dao 4 mil. evra,nasih para,a problem ti je baba sa poljskim cvecem?
Ono,kada od drveca ne vidis sumu
 
nemoj biti smesan,ta baba ako proda dva buketa dnevno moze da se udara nogama u guzicu od srece..Vucic je za fabriku rezanaca u Rumi "investitoru" dao 4 mil. evra,nasih para,a problem ti je baba sa poljskim cvecem?
Ono,kada od drveca ne vidis sumu

Ja video kako prodaju to cveće, do podneva uglavnom odu, jer su sve prodali.
I opet ću da ponovim, ovo je tema o komunalnim prekršajima, ne o tim krupnim lopinama.

- - - - - - - - - -

Nisam, kao ni ti. Sad mi još reci da postoji neka opcija koja nije lopovska i za koju vredi glasati.

Ma ne ti, znam da ti nisi, nego drug Rasmejani Protok. :lol:
 
Ja video kako prodaju to cveće, do podneva uglavnom odu, jer su sve prodali.
I opet ću da ponovim, ovo je tema o komunalnim prekršajima, ne o tim krupnim lopinama.

jedino da ti verujemo na rec.Rece baba unuci u povratku sa pijace : " Dete moje, sledece godine u ovo vreme bicemo milioneri ! ".
Sve babe koje prodaju cvece na "crnjaka" ,ne ostete budzet koliko kosta hrana i pice koju poslanici Srbije kao svinje prozdiru u skupstinskom restoranu.Razmisli o tome
 
Šta bi za tu sirotinju pisao kad bi se ti ili neko tvoj otrovao jajima sa kutije? Šta bi kazao kad bi ti ili neko tvoj imao legarnu cvećaru ili tezgu na kojoj prodaješ veš i čarape?
Ovde je sve jasno, ili podržavaš kriminal ili ne. Ja sam protivnik svakog kriminala, od onog na najvišem nivou, tako i svih ostalih, pa do ovog uličnog. Ali izgleda da mnogima kriminal ne smeta, jer ne vidim koje je opravdanje za podršku uličnim prodavcima osim jakih levičarskih ideja o nekakavoj lažnoj ravnopravnosti ili jednakosti.
Evo ja jasno kažem da ne želim da gledam te preprodavce sa kutija, prodaju veoma sumnjivu robu i prljaju ulicu. Ko želi tu jeftinu robu, neka ode do OTC i buvljaka pored.

Prvo.Valjda ne kupujes jaja sa kutije.Drugo:Niko moj nema ni cvecaru ni tezgu ni bilo sta od toga.Trece:Suzena ti je svest kada imas misljenje tipa ili ste sa nama ili ste protiv nas.Uostalom to se ne moze navesti kao kriminal.A da sam za kriminal bio bih jedan od njih ne bih pobegao odatle .Sto se pak tice sumnjive robe obrati paznju sta vam prodaju po radnjama koje navodno prodaju originale
 
Verujem Vam da je istina ali u tom slučaju ona nešto pogrešno radi.Trebalo bi malo više informacija što ona najbolje zna.Primera radi koliko godina je studirala,sa kakvim
ocenama je položila itd.Predpostavljam da radom na kiosku ne zaradi baš nešto.Njoj je bolje da se uvali bilo gde u svom poslu makar za istu platu kao u kiosku
daleko više če zarađivati ako ne u novcu bar će skupljati iskustvo.Da napomenem znam jednu doktorku dolazila ovde i dobila poso čak malo i radila,mogla je i
u Nemačkoj da radi na kraju se odlučila da radi u Bugarskoj i radi.Tu mi nešto ima što ne štima.

.


Не ради она ништа погрешно. Не разумеш какав мрак влада Србијом у погледу запослења.

Она се надала да ће јој понудити да ради у клиници где је волонтиала, а они јој отказали.

Ради у трафици јер је друга опција била да ради у кафићу, од 19 до 03 ујутру, а није нека атрактивна врца. Посао је много тежи, на ногама си све време, плус те пијани гости ту и тамо штипну или већ, не очекују да их лекарка служи ...

Трећа опција је да си у владајућој партији, па да некако дођеш на ред што је итекако неизвесно.

Не можеш да разумеш да овде отпуштају, смењују, постављају на нижа места, премештају на удаљене локације итд. људе који већ дуго раде, а нису из владајуће странке, па многи против својих убеђења узимају тај папирић јер је друга опција - улица. Без много изгледа да се нађе друго пристојно запослење.

Овде пословодство члановима синдиката прети отпуштњем ако не пређу у "пријатељски" синдикат!!!

Зарада у киоску је симболична, око 150 ЕУР за месец дана (обавезни порези и доприноси се не плаћају). Мизерно, али ако немаш друга примања ни могућности, то је све.

Нису сви људи спремни да скупе своје ствари и оставе иза себе свој претходни живот, родитеље, родбину и пријатеље и запале у иностранство. То би требало да буде први задатак државе - да својим грађанима обезбеди пристојне могућности.

То је овде мисаона именица.

Ако си Вучићев навијач, нечем можеш и да се надаш, у супротном - шта ти Бог да.


.
 
Poslednja izmena:
.


Не ради она ништа погрешно. Не разумеш какав мрак влада Србијом у погледу запослења.

Она се надала да ће јој понудити да ради у клиници где је волонтиала, а они јој отказали.

Ради у трафици јер је друга опција била да ради у кафићу, од 19 до 03 ујутру, а није нека атрактивна врца. Посао је много тежи, на ногама си све време, плус те пијани гости ту и тамо штипну или већ, не очекују да их лекарка служи ...

Трећа опција је да си у владајућој партији, па да некако дођеш на ред што је итекако неизвесно.

Не можеш да разумеш да овде отпуштају, смењују, постављају на нижа места, премештају на удаљене локације итд. људе који већ дуго раде, а нису из владајуће странке, па многи против својих убеђења узимају тај папирић јер је друга опција - улица. Без много изгледа да се нађе друго пристојно запослење.

Овде пословодство члановима синдиката прети отпуштњем ако не пређу у "пријатељски" синдикат!!!

Зарада у киоску је симболична, око 150 ЕУР за месец дана (обавезни порези и доприноси се не плаћају). Мизерно, али ако немаш друга примања ни могућности, то је све.

Нису сви људи спремни да скупе своје ствари и оставе иза себе свој претходни живот, родитеље, родбину и пријатеље и запале у иностранство. То би требало да буде први задатак државе - да својим грађанима обезбеди пристојне могућности.

То је овде мисаона именица.

Ако си Вучићев навијач, нечем можеш и да се надаш, у супротном - шта ти Бог да.


.

U pogledu zaposlenja znam da je teško,ali još je teže naći radnu snagu za neki poso.Sećam se kada je jedna pisala oglas šta bi sve radila samo da bi radila.
Od silnih poslova šta bi ona radila ja sam joj reko da nisam zainteresovan za kafu,ručak,masiranje leđa i slično jer sam oženjen već sam zainteresovan samo
za njeno programiranje.Jasno je bilo da ima i takvih što nešto "upaljeno pričaju" inače nisu ni čuli o tom poslu što nude pogotovu na Krsti.Da naglasim
ima mnogo primera a imam i u familiji gde "traže poso ali mole boga da ga ne nađu"
 
34407145.jpg


Gradjani Srbije gubitnici Petooktobarske Tranzicije (čitaj - ceo narod) primorani su da se snalaze kako znaju i umeju.
Ulična prodaja polovnih stvari biće za par dana osujećena po svim poznatim pijačnim i ostalim platoima.
Spremni su da HITLEROVSKI pakuju i robu ali ovaj put I LJUDE u kamione.
Spakujte šta vredi i valjajte preko interneta ako ga imate.

corax.jpg


SVAKA ČAST NA REFORME - OVO AKO NE SPASI BUDŽET OD GUBLJENJA LIČNIH KARATA JA NE ZNAM ŠTA ĆE?

p.s. pre nego krenete o SIVOJ EKONOMIJI zakašljite se na DEPO-om, izgore ko da ga NATO bombardovao - a ni ne popravljaju ga

Podrska policiji!!!
Udrite sirotinju proklete komunjare!
 
Puno ljudi učestvuje u tom lancu SECOND-HAND kuporpdaje...
Nacionalne manjine, nacionalne veličine, nepismeni, polupismeni, školovani
Najvažnije je da se sve komšije sretnu na tim mestima i bravari i električari i advokati i lekari i zlatari i moleri... ma za svakog po nešto
Razmenjuju se iskustva i telefoni prodavaca koji deo robe ne iznose... jer nisu ludi...

KINESKI AMBASADOR SE OGLASIO
pa sad prc moj...

domaći miševi priznali da će ipak omogućiti neke lokacije...

AMERIKA PA SE NE ZAJEBAVA SE SA KINOM
a naši miševi znaju šta je Amerika - bar po onom ubrzanom kursu za ekonomske hitman-e
bio Siniša istrčao na TV da objasni situaciju... usro se od Kineza...
pa nije to imlek pa da uzmeš 50.000€ na voćni jogurt reklamu... Kinez je zajebana pojava...

- - - - - - - - - -

Na kraju krajeva, dragi naši mišovi iz vlasti, ako ćemo u EU onda da priznamo
- da im centralne ulice za turiste liče na vašar iz Šapca, niko nema sterlinu površinu
- a da su im lokacije za second-third-fourth-hand artikle dostupne na više mesta gde svi oni sa ONOLIKIM platama ipak kupuju

- - - - - - - - - -

buvljak.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top