Večita težnja ljudi

P adelimnicno ti je to Jozef K. U "Procesu"....ali mu onda zivot nametne sasvim neobicne stvari. A sto se tice te teznje, imas i opozit - biti drugaciji, a to je i motiv svakog pisanja...
Ako ces da se smaras, uzmi Lalica. Ili, da vidimo, Anu Karenjinu...fuficu, shatro-tragicnu junakinju, ili....
Ma uzmi Lady Chaterly i uzivaj!
 
Betty:
Ako ces da se smaras, uzmi Lalica. Ili, da vidimo, Anu Karenjinu...fuficu, shatro-tragicnu junakinju, ili....

Зар је могуће да си, прочитавши "Ану Карењину", успела да дођеш једино до закључка да удате жене не треба да иду саме на балове?
 
Лилит:
Betty:
Ako ces da se smaras, uzmi Lalica. Ili, da vidimo, Anu Karenjinu...fuficu, shatro-tragicnu junakinju, ili....

Зар је могуће да си, прочитавши "Ану Карењину", успела да дођеш једино до закључка да удате жене не треба да иду саме на балове?

Ppfhahahahaha!!!! L
Lilit, ne, o boze, ne!
Samo me strasno nervira njen unjkavi muz, i njen odabir ljubavnika, i ta tragicna sudbina, i cela knjiga mi ide na nerve. Sta cu. Nije sto je isla sam anego sto je kompletan luzer.
 
Betty:
Лилит:
Betty:
Ako ces da se smaras, uzmi Lalica. Ili, da vidimo, Anu Karenjinu...fuficu, shatro-tragicnu junakinju, ili....

Зар је могуће да си, прочитавши "Ану Карењину", успела да дођеш једино до закључка да удате жене не треба да иду саме на балове?

Ppfhahahahaha!!!! L
Lilit, ne, o boze, ne!
Samo me strasno nervira njen unjkavi muz, i njen odabir ljubavnika, i ta tragicna sudbina, i cela knjiga mi ide na nerve. Sta cu. Nije sto je isla sam anego sto je kompletan luzer.

Хтедох да кажем да, с обзиром на твоју констатацију, ниси успела да продреш у дубљи смисао Толстојевог романа, да си га просто читала на површинском нивоу, нивоу дословног значења, само сам се послужила до крајности банализованом сликом.
 
:D :D
SJAJNA TEMA. SVAKA CAST NA KONACNO DOBRO POKRENUTOJ TEMI NA FORUMU. MADA SU ODGOVORI LOSI.
ODNOSNO, KLASICNA PREPUCAVANJA, STO JE KARAKTERISTIKA OVOG FORUMA. I STO MI ISKRENO ODGOVARA. ZABAVIM SE.
JA NEMAM ODGOVR NA TVOJE PITANJE. CAK I MENE ZANIMA ISTO.

VELIKI POZDRAV
 
ima jedna sjajna knjiga, izasla je pre par godina, zapravo taj roman je studija o prilagodjavanju drugima, ispunjavanju njihovih podsvesnih zelja, mimikriji etc - MARK HARITONOV, "STUDIJA O MASKAMA", mislio da je izdavac Clio
 

Back
Top