Večeras moj podcast live sa Miroljubom Petrovićem :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Југи веруј, да ако нам га ви Хрвати преотмете са Србских линкова, благосиљаћемо вас као праву браћу, доброчинитеља и пријатеље (додуше камиказе, ал и они пријају) :)

Ето вам га од срца, шаљи (шиљи) даље без повратка
Kao prvo, drago mi je da si se vratio.

:)

Sto se tice Miroljuba, uopce ga ne shvacam ozbiljno, harlekin kao i hrpa drugih, to je isto kao sto obozavam Mamica, ne slusam da bi cuo nesto pametno vec da se nasmijem trolanju i glupostima.

 
Kao prvo, drago mi je da si se vratio.

:)

Sto se tice Miroljuba, uopce ga ne shvacam ozbiljno, harlekin kao i hrpa drugih, to je isto kao sto obozavam Mamica, ne slusam da bi cuo nesto pametno vec da se nasmijem trolanju i glupostima.
Благодарим на усрђу брате...

Лако је теби као Хрвату да будалетину не схваташ озбиљно, док ми мора због ове Монтенегринске подрезане будалетине да се стидимо што наш народ изнедрава овакве шизофрене ''Ђју вонабизе'' и самообрезане пацијенте - ''Веееелике Србе''
 
Благодарим на усрђу брате...

Лако је теби као Хрвату да будалетину не схваташ озбиљно, док ми мора због ове Монтенегринске подрезане будалетине да се стидимо што наш народ изнедрава овакве шизофрене ''Ђју вонабизе'' и самообрезане пацијенте
Bez brige, Hrvatska itekako ima svojih redikula.

:mrgreen:

Sto se tice Miroljuba, mislim da je tu puno toga i odglumljeno, te je on puno lukaviji nego sto se cini.
Rodjeni je showman, shvatio je kako neke stvari upakirati na nacin da ih oni manje mudri kupe iz uvjerenja, a oni drugi da ga pogledaju kako bi se nasmijali.
Gostovao je on vec dva puta na HRT-u prije dvadesetak hodina u emisiji "Na rubu znanosti", jedno vrijeme zivio u Zagrebu ali ondasnji Miroljub bio je susta suprotnost danasnjem - umjeren, vise zainteresiran za Novi, a manje za Stari Zavjet.
U svemu tome shvatio je ocito da bukacenje donosi gledanost i evo ga po podcastovima, jutarnjem programu, tv emisijama, vjerujem da mu za svako pojavljivanje solidno plate.
On je meni prije svega osoba s nosom za napraviti novac iz prakticki nicega.
Glumac je to veliki, kada ga cujem redovito odvadim vise od pola onoga sto kaze.
 
Bez brige, Hrvatska itekako ima svojih redikula.

:mrgreen:

Sto se tice Miroljuba, mislim da je tu puno toga i odglumljeno, te je on puno lukaviji nego sto se cini.
Rodjeni je showman, shvatio je kako neke stvari upakirati na nacin da ih oni manje mudri kupe iz uvjerenja, a oni drugi da ga pogledaju kako bi se nasmijali.
Gostovao je on vec dva puta na HRT-u prije dvadesetak hodina u emisiji "Na rubu znanosti", jedno vrijeme zivio u Zagrebu ali ondasnji Miroljub bio je susta suprotnost danasnjem - umjeren, vise zainteresiran za Novi, a manje za Stari Zavjet.
U svemu tome shvatio je ocito da bukacenje donosi gledanost i evo ga po podcastovima, jutarnjem programu, tv emisijama, vjerujem da mu za svako pojavljivanje solidno plate.
On je meni prije svega osoba s nosom za napraviti novac iz prakticki nicega.
Glumac je to veliki, kada ga cujem redovito odvadim vise od pola onoga sto kaze.
Да не улазимо много у конспирације и плаћенике Моссадовог ''припремања гоја'' за долазак њиховог рогатог месије за нас преко слушања оваквих ''велико-србских'' будалетина, лик изузетно зна како да се национализмом подвуче слушаоцима под кожу, које после трјуе својом семитско-циганском хулом на хришћанску културу и цивилизацију Европе...

Тешко је зло, кад постане допадљиво
 
Evo ekipa da vam javim jer me mnogo ljudi sada već zna na forumu, večeras u 20:00 h imam PODCAST sa Miroljubom Petrovićem :)

Podcast live možete pratiti na mom kanalu: https://www.youtube.com/channel/UCVZO0itE5aka2aipaK2z0NA

Već sam imao podcast sa Goranom Šarićem i Semirom Osmanagićem :)

P.S. Zahvaljujem moderatorima unaprijed ako mi ostave ovu temu jer... iskreno ushićen sam eto... pa... ako možete :)

Pitaj ga da li ide u zatvor, jer je podignuta optužnica zbog smrti dve osobe koje je on prouzrokovao.
 
Vidi, to jos do sad nije bilo na podcastima..... :think:
Pokušavam doći i morat ću doći do meni osobno najomiljenije individue trenutnog srpskog intelektualnog i povijesnog (istorijskog) aspekta, a to je: Milan Protić.

Tog čovjeka smatram istinskim srpskim domoljubom koji i četnike i komunjare i sve u jednoj rečenici ili dvije pokosi a sve u prilog onome što je nekad bilo pravo srpstvo, barem ja to tako gledam, ništa on nikada nije podilazio Hrvatskoj da bi ja ovo govorio, nikad, naprosto ga iznimno poštivam i obožavam slušati i gledati.

Čovjek niti je lijevo niti je desno, za mene pravi srpski patriot domoljub, a ekvivalentno tome i ja osobno se smatram hrvatskim patriotom i domoljubom; niti lijevo niti desno.
 
Pokušavam doći i morat ću doći do meni osobno najomiljenije individue trenutnog srpskog intelektualnog i povijesnog (istorijskog) aspekta, a to je: Milan Protić.

Tog čovjeka smatram istinskim srpskim domoljubom koji i četnike i komunjare i sve u jednoj rečenici ili dvije pokosi a sve u prilog onome što je nekad bilo pravo srpstvo, barem ja to tako gledam, ništa on nikada nije podilazio Hrvatskoj da bi ja ovo govorio, nikad, naprosto ga iznimno poštivam i obožavam slušati i gledati.
Protic je cetnik
 
Evo ekipa da vam javim jer me mnogo ljudi sada već zna na forumu, večeras u 20:00 h imam PODCAST sa Miroljubom Petrovićem :)

Podcast live možete pratiti na mom kanalu: https://www.youtube.com/channel/UCVZO0itE5aka2aipaK2z0NA

Već sam imao podcast sa Goranom Šarićem i Semirom Osmanagićem :)

P.S. Zahvaljujem moderatorima unaprijed ako mi ostave ovu temu jer... iskreno ushićen sam eto... pa... ako možete :)


Miroljub britka sablja!

Sigrno ce pratiti i @Jugoslav Čvarak, obojica rade za SNS ;) doduse Miroljub diskretno, a Jugoslav brutalno...
Ali dobro Jugoslav je jos u fazi lepljenja plakata...dok dogura do medijske licnosti i poslanika...treba truda...

U sledecu emisiju zovi @Jugoslav Čvarak -a
Sa naslovom "Hrvat bi da se uclani u SNS, obozava Vucica!"

...
 
I treba da cenis sve cetnike.

To je najbolje sto je Srbija iznedrila u tim vremenima
E ali TADAŠNJE "ČETNIKE" iz WW1 nedugo poslije.

Kao što je Protić rekao jednom; u vrijeme prvog svijetskog rata pa i na drugi, nije svaka FUKARA poput Šešelja mogla dobiti titulu vojvode, koju je on u facu nazvao fukarom koja nije vidila grada dok nije došao studirati, e kad Protić mu to kaže da vidiš onda kako šuti, nema što reći.. fukara.

Ima i Hrvatska takvih koliko oćeš samo obrnuto od Šešelja bez brige, seljačine bez obzira na ono nešto edukacije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top