Večeras moj podcast live sa Miroljubom Petrovićem :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DalmatinacHR

Aktivan član
Poruka
1.044
Evo ekipa da vam javim jer me mnogo ljudi sada već zna na forumu, večeras u 20:00 h imam PODCAST sa Miroljubom Petrovićem :)

Podcast live možete pratiti na mom kanalu: https://www.youtube.com/channel/UCVZO0itE5aka2aipaK2z0NA

Već sam imao podcast sa Goranom Šarićem i Semirom Osmanagićem :)

P.S. Zahvaljujem moderatorima unaprijed ako mi ostave ovu temu jer... iskreno ushićen sam eto... pa... ako možete :)

Nona2

Ističe se
Poruka
2.546
Nije samohvala nego zašto ne bi rekao :) Sigurno nije samohvala, rekao bi da je doslovno ushićenost jer obožavam pričati sa ljudima koje sam do jučer gledao po raznim emisijama i podcastima a sad ja pričam s njima, doslovno ushićenost, ne samohvala :)
da li si si svestan kakvu ekskluzivu imas

pusti Srbe i Hrvate

pitaj ga sta se desava ovih dana

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
92.968
Evo ekipa da vam javim jer me mnogo ljudi sada već zna na forumu, večeras u 20:00 h imam PODCAST sa Miroljubom Petrovićem :)

Podcast live možete pratiti na mom kanalu: https://www.youtube.com/channel/UCVZO0itE5aka2aipaK2z0NA

P.S. Zahvaljujem moderatorima unaprijed ako mi ostave ovu temu jer... iskreno ushićen sam eto... pa... ako možete :)
Cool , jos malo pa ce biti i Bokan gost kod tebe , ides u dobrom smeru.

DalmatinacHR

Aktivan član
Poruka
1.044
Inace cestitam, dobro je sto si pokrenuo nesto, samo guraj ako ti se svidja!!
Hvala, ma svih ovih godina sam se bio orijentirao na košarku (moju drugu ljubav osim arheologije, politike itd) i stvarno mogu reći da možda imam najpopularniji možda košarkaški kanal na prostoru bivše Yuge, ali htio sam svim silama pokrenuti i ovaj novi kanal namjenjen ovakvim temama, evo jedan od mojih videa sa košarkaškog kanala :)

Nona2

Ističe se
Poruka
2.546
Hvala, ma svih ovih godina sam se bio orijentirao na košarku (moju drugu ljubav osim arheologije, politike itd) i stvarno mogu reći da možda imam najpopularniji možda košarkaški kanal na prostoru bivše Yuge, ali htio sam svim silama pokrenuti i ovaj novi kanal namjenjen ovakvim temama, evo jedan od mojih videa sa košarkaškog kanala :)

Je l' su ti ti videi monetizovani gde koristis tudje snimke

hm337

Poznat
Poruka
9.051

gde njega nađe...njegovi stavovi nisu vredni vremena tvojih pratioca...

DalmatinacHR

Aktivan član
Poruka
1.044
Je l' su ti ti videi monetizovani gde koristis tudje snimke
Ovi ne gdje koristim druge snimke, nego od njih ima prava monetiziranja FIBA, obzirom da je riječ o Bodirogi.

Što se tiče NBA lige, još 2014 sam dobio mail (nakon 50ak poslanih mailova NBA com-u) da mogu "rezati" iz utakmica NBA koševe i poteze do sezone 2007 (zašto baš do tada nisam pitao), a sve poslije sezone 2007-e ako napravim videa onda zarađuje tj monetizira NBA.

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.641

Tebe treba da bude sramota zato što propagiraš tog ludaka i što mu daješ medijski prostor. Takve ljude kao što je Miroljub Petrović treba ignorisati i izbegavati. I svi vi koji nemu dajete medijski prostor bićete krivi ako uspe da unesreći Srbiju.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.