Vučić večeras razgovara sa zvaničnicima Bele kuće: Obraća se javnosti u roku od 48 sati

Interesantno, kada god proda deo Srbije ovim klosarima sa zapada on sutradan razgovara sa Bocan-Harcenkom ili otvara neku klonjaru sa Dodikom.. Vucic je izdajnik epskih razmera, Juda i Kvisling nisu mu ni do kolena..
Svaki drugi u Srbiji je izdajnik, pa takav i predsednik.
Ne znam cemu se cudis
 
Svaki drugi u Srbiji je izdajnik, pa takav i predsednik.
Ne znam cemu se cudis
Председник није издајник! Он једини стоји на бранику Отаџбине!!

1706762871235.png
 
Sajam pogrebne opreme

Ma ne ozbiljno, na zvanicnom sajtu pise da je tema izlozbe - Igraj za čovečanstvo - Sport i Muzika.

Inače to nije World EXPO, nego neki “specijalizovani” koji je izgleda zadnj put bio u Kazahstanu 2017 ili posle toga Argentina otkazala izložbu.

Al će šuški da se nabrojimo 🤑💶💰
 
Ovo je sasvim legitimno i treba da se dešava.
Pa nije legitimno ni u redu da nekog zadrzavaju bez razloga niti ikakvog pretresanja po 4 sata na granici.

Da li su onda "izdajice" svi oni koji zadnjih godina idu u Albaniju na more (i to uglavnom preko Kosova (i Metohije))? Ili su izdajice koji su otvorili ovaj region za takve stvari u nekakav "open Balkan"?

To su strasne stvari i svode se na licnu politicku netrpeljivost, a ne na princip i zakon.
 
Pa nije legitimno ni u redu da nekog zadrzavaju bez razloga niti ikakvog pretresanja po 4 sata na granici.

Da li su onda "izdajice" svi oni koji zadnjih godina idu u Albaniju na more (i to uglavnom preko Kosova (i Metohije))? Ili su izdajice koji su otvorili ovaj region za takve stvari u nekakav "open Balkan"?

To su strasne stvari i svode se na licnu politicku netrpeljivost, a ne na princip i zakon.

Pa izdajice su i jedni i drugi i treći, da se ne lažemo.

Ode i Čanak da se pokloni, prosto mu uzmeš pasoš.
 
Pa izdajice su i jedni i drugi i treći, da se ne lažemo.

Ode i Čanak da se pokloni, prosto mu uzmeš pasoš.
Zasto da mu uzmu pasos ako zeli da polozi cvece na grob neke devojcice (koja svakako nije kriva za politiku bilo ciju)?

O cemu mi onda uopste raspravljamo i u cemu je problem i stvar vise sa tom politikom oko Kosova?

Nasa delegacija tj. vlast je i Briselu 2013 potpisala "sporazum o normalizaciji" a sada treba da se hapse ili desetkuju, maltretiraju oni koji zele tu normalizaciju na delu, ili samo zato sto nisu iz vlasti? :dontunderstand:

O cemu je bre ovde rec vise? "Ja mogu a ti ne mozes", ili sta?

Daj neka se kanalise i iskristalise jasno ta politika oko Kosova, da ljudima bude jasno.
 
"Srpski narod treba da zna da ima iza sebe Srbiju i predsednika Vučića i nikada nećemo odustati od svoga naroda i borićemo se za zaštitu njihovih prava, jer Srbi imaju prava na KiM da žive, opstaju, imaju svoju budućnost, platni promet i da funkcionišu naše institucije. Od toga nikada nećemo odustati", naglasio je Petković.
Po ovoj izjavi čini se
VIDIM DA STE NERVOZNI KAD ČUJETE TE DVI REČI!!KM OSTAJE!!!
 
Zasto da mu uzmu pasos ako zeli da polozi cvece na grob neke devojcice (koja svakako nije kriva za politiku bilo ciju)?

O cemu mi onda uopste raspravljamo i u cemu je problem i stvar vise sa tom politikom oko Kosova?

Nasa delegacija tj. vlast je i Briselu 2013 potpisala "sporazum o normalizaciji" a sada treba da se hapse ili desetkuju, maltretiraju oni koji zele tu normalizaciju na delu, ili samo zato sto nisu iz vlasti? :dontunderstand:

O cemu je bre ovde rec vise? "Ja mogu a ti ne mozes", ili sta?

Daj neka se kanalise i iskristalise jasno ta politika oko Kosova, da ljudima bude jasno.

Zato što nisam video iste te da polažu cveće na grob Milice Rakić, npr ili na grob hiljade i hiljade devojčica koje su poklali OVK teroristi ili NATO fašisti. Nemam ja problem sa ljudima koji oplakuju žrtve, imam za ove sa selektivnim žrtvama.
 
Zato što nisam video iste te da polažu cveće na grob Milice Rakić, npr ili na grob hiljade i hiljade devojčica koje su poklali OVK teroristi ili NATO fašisti. Nemam ja problem sa ljudima koji oplakuju žrtve, imam za ove sa selektivnim žrtvama.
Odakle znas da nije polozio cvece i na druge (tj. nase) grobove?

Pa ja mislim da u svakom gradu i varosici postoji po jedna mala kapela na mestu bombardovanja kao zbirni spomenik za sve zrtve bombardovanja u tom gradu, i nemoguce je da neko do danas nije polozio cvece, svece, ili bilo sta slicno (u svom makar gradu).
 
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, posle večerašnjeg sastanka sa predstavnicima Kvinte i EU, razgovaraće sa visokim zvaničnicima iz administracije američkog predsednika Džozefa Bajdena, a povodom odluke vlasti u Prištini da od sutra aktivira uredbu o ukidanju dinara na Kosovu i Metohiji.

Šef države večeras je takođe razgovarao i sa dvojicom evropskih lidera, prenose Novosti, a za sutra je zakazan i susret sa ruskim ambasadorom Aleksandrom Bocanom Harčenkom.

https://www.telegraf.rs/vesti/polit...edium=android&utm_campaign=push_notifications

Dok se bave Iranom skreće im pažnju da i Srbija postoji. :deda2:
Teško da je ukidanje dinara tema razgovora.
Verovatnije je da je agenda Drugačija
 
Odakle znas da nije polozio cvece i na druge (tj. nase) grobove?

Pa ja mislim da u svakom gradu i varosici postoji po jedna mala kapela na mestu bombardovanja kao zbirni spomenik za sve zrtve bombardovanja u tom gradu, i nemoguce je da neko do danas nije polozio cvece, svece, ili bilo sta slicno (u svom makar gradu).

Nemoguće da nije neko, ali kako su izbacivali slike i dičili se polaganjem cveća na ove grobove, ne videh ih na grobovima naših. Pošalji sliku ako grešim.
 
Nemoguće da nije neko, ali kako su izbacivali slike i dičili se polaganjem cveća na ove grobove, ne videh ih na grobovima naših. Pošalji sliku ako grešim.
Sto bih ja slala sliku sve i da imam, i sto bi to bilo vazno?

Zbpg toga sto neko mozda "nije dovoljno patriota" ne sme da bude zadrzavan na granici niti maltretiran, da li shvatas poentu?

Niti je jedini "etalon patriotizma" sve i kad bi bio kaznjiv ako ne postoji, a nije, bilo polaganje cveca na neciji (unapred odredjeni) grob a jos manje slikanje toga.
 
Sto bih ja slala sliku sve i da imam, i sto bi to bilo vazno?

Zbpg toga sto neko mozda "nije dovoljno patriota" ne sme da bude zadrzavan na granici niti maltretiran, da li shvatas poentu?

Neko ko radi protiv države ne treba da ga čudi što snosi sankcije iste te države. Nije to samo nije dovoljno patriota, već radiš protiv države.
 
Neko ko radi protiv države ne treba da ga čudi što snosi sankcije iste te države. Nije to samo nije dovoljno patriota, već radiš protiv države.
Pa sta tacno radis protiv drzave polazuci cvece na neciji grob od pre 25 godina, i to decji?

U cemu je tvoja drzava ostecena time? Na stranu sto je KiM jos uvek deo Srbije po Ustavu ako nista drugo.
 
Pa sta tacno radis protiv drzave polazuci cvece na neciji grob od pre 25 godina, i to decji?

U cemu je tvoja drzava ostecena time?

U tome što takav akt nije samo položiš cveće na grob, već će to iskoristiti protiv tvoje države kako je eto pripadnik tog naroda došao i time priznao to i to, pokazao to i to i praktično to iskoristiti da privuku kao da smo mi priznali i što smo radili i što nismo.

Kao da ne znaš i sama, ne znam šta je sa vama, gde vi živite?
 

Back
Top