vase prvo moralno iskustvo

kada ste dosli u situaciju da slazete, prevarite, obmanete, sjjebbete voljenu osobu, kako ste se osecali? zasto ste uopste dolsi u takvu situaciju? sta je trebalo da sakrijete? da li vam je bilo zao? da li vas je grizla saves` ? koliko ste to uradili a da niste ni trepnuli il ste bar dvaput trepnuli? da li ste skrenuli pogled u stranu? d ali vam je bilo tuzno sto vam je poverovao?

ja nem savest

jesam, kreten sam.

nisi kreten, bosanac si :rotf::rotf::rotf:
 
kada ste dosli u situaciju da slazete, prevarite, obmanete, sjjebbete voljenu osobu, kako ste se osecali? zasto ste uopste dolsi u takvu situaciju? sta je trebalo da sakrijete? da li vam je bilo zao? da li vas je grizla saves` ? koliko ste to uradili a da niste ni trepnuli il ste bar dvaput trepnuli? da li ste skrenuli pogled u stranu? d ali vam je bilo tuzno sto vam je poverovao?
...ja sam je sa dvan'es godina sslag'o da mi je veliki qurchitj, i dan danas se stidim i okretjem glavu na drugu strinu...:rumenko::sad2:
 
kada ste dosli u situaciju da slazete, prevarite, obmanete, sjjebbete voljenu osobu, kako ste se osecali? zasto ste uopste dolsi u takvu situaciju? sta je trebalo da sakrijete? da li vam je bilo zao? da li vas je grizla saves` ? koliko ste to uradili a da niste ni trepnuli il ste bar dvaput trepnuli? da li ste skrenuli pogled u stranu? d ali vam je bilo tuzno sto vam je poverovao?

a jock...obeco sam ju da je necu lazem...i nisam...samo...khkh...nisam obecao da cu joj sve reci...i nisam...
 
kada ste dosli u situaciju da slazete, prevarite, obmanete, sjjebbete voljenu osobu, kako ste se osecali? zasto ste uopste dolsi u takvu situaciju? sta je trebalo da sakrijete? da li vam je bilo zao? da li vas je grizla saves` ? koliko ste to uradili a da niste ni trepnuli il ste bar dvaput trepnuli? da li ste skrenuli pogled u stranu? d ali vam je bilo tuzno sto vam je poverovao?

Kad to pocne, to vise nije voljena osoba.
 
pa jesam. sta to menja? NIKAD NIKO NIJE VOLJENU OSOBU NA PLANETI SLAGAO NI ZBOG CEGA????

Ne postoji taj neko ko nije slagao pa ni voljenu osobu..pitanje je samo motiva za tako nesto..i koliko je ta laz pogubna..postoje i one kako su ih nazvali ..pozitivne lazi..koje ne nose za sobom raspad nicega a cine da se voljena osoba ne povredi..postoji i drugo pitanje..Da li bi ste lagali zbog voljene osobe...
 
Josh kao dete sam odluchila da nechu raditi drugima ono shto ne bih volela da se desi meni....sve se to uvek nekako vrati...a i mirno spavam....
Laganje dolazi u obzir samo ako je to jedino humano u tom trenutku, inache uvek postoji nachin da se istina saopshti bezbolno ako druga strana hoche da chuje...
Varanje je neposhteno prema onome ko vara...shto bih to sebi radila...
I opet, pored svega, deshava se da povredjujem druge, ako mi ne ostave nijednu drugu opciju...ali tada se ne brinem jer znam da sam pre toga pokushala sve drugo. To je ipak retkost, srechom.

Zbog voljene osobe bih pravila sarmu i slagala da nije tu kad ga zove neki smarach, a za dete bi i ubila i dala bubreg.
Tako nekako.
 
kada ste dosli u situaciju da slazete, prevarite, obmanete, sjjebbete voljenu osobu, kako ste se osecali? zasto ste uopste dolsi u takvu situaciju? sta je trebalo da sakrijete? da li vam je bilo zao? da li vas je grizla saves` ? koliko ste to uradili a da niste ni trepnuli il ste bar dvaput trepnuli? da li ste skrenuli pogled u stranu? d ali vam je bilo tuzno sto vam je poverovao?
J.bga, zar mislis da se uopste sjecam kad je to bilo...?:confused:
Poslije toliko godina zivota, ljubavi, simpatija, radosti i tuga, razocarenja i iznenadjenja, mnoge stvari ti postanu uobicajene... Laz, izmedju ostalih... Spoznah da postoje i mnogo gore stvari od nje...
Uostalom, ima istina koje nikome nisu potrebne...
 
igra on igricu a ja gledam tv
i on kaže "jesi videla što sam ih razjebo?"
a ja kažem "aha"
a nisam videla.
jel se to računa?
=D

e, a lagala sam baš ozbiljno kad je jedna osoba prestala da mi bude voljena, a nisam htela da je povredim.
i neću to više da radim.
 
@parka
zašto ljudi misle da će manje povrijediti nekoga ako mu NE kažu da je ljubav nestala.....
mogu živjeti još zilion godina, a to nikad neću razumjeti...
nije to u pitanju millie
al u detalje neću da zalazim
citiraću eventualno divlju
To poglavlje mog zivota nosi naziv BORAVAK U PAKLU. Al' hebi ga, da nisam bila u paklu, nikad ne bih bila ovde gde sam sada. A kako sam dospela u pakao? Pa djavo me prevario, onako da ne primetim, uvijajuci sve to u oblande, prvo, "neiscrpnog nadahuca", a zatim u oblande "dobrih namera".
osim neiscrpnog nadahnuća, to nisam imala.
jbte, 5 puta sam menjala post
 
kada ste dosli u situaciju da slazete, prevarite, obmanete, sjjebbete voljenu osobu, kako ste se osecali? zasto ste uopste dolsi u takvu situaciju? sta je trebalo da sakrijete? da li vam je bilo zao? da li vas je grizla saves` ? koliko ste to uradili a da niste ni trepnuli il ste bar dvaput trepnuli? da li ste skrenuli pogled u stranu? d ali vam je bilo tuzno sto vam je poverovao?

Nikad mi nije palo na pamet da tako nesto namerno uradim. Kapiram da nekad povredim, jer nekad cu reci ono sto se njoj ne svidja i sto ce je mozda s*****ti ali nisam robot da pricam i radim samo sto neko zeli od mene, mada i to gledam da ublazim koliko je moguce. U principu mi je krivo kad vidim da sam nekog povredio ali nesto i nemam grizu savesti jer znam da sam ispravno i iskreno postupio.
 

Back
Top