vase prvo moralno iskustvo

kada ste dosli u situaciju da slazete, prevarite, obmanete, sjjebbete voljenu osobu, kako ste se osecali? zasto ste uopste dolsi u takvu situaciju? sta je trebalo da sakrijete? da li vam je bilo zao? da li vas je grizla saves` ? koliko ste to uradili a da niste ni trepnuli il ste bar dvaput trepnuli? da li ste skrenuli pogled u stranu? d ali vam je bilo tuzno sto vam je poverovao?

Nikada nisam bilo sta slicno rekla ili uradila voljenom...iskreno nezamislivo mi...a tek sto ne znam da lazeeeem...pih nikaka glumica nisam....:)
 
kada ste dosli u situaciju da slazete, prevarite, obmanete, sjjebbete voljenu osobu, kako ste se osecali? zasto ste uopste dolsi u takvu situaciju? sta je trebalo da sakrijete? da li vam je bilo zao? da li vas je grizla saves` ? koliko ste to uradili a da niste ni trepnuli il ste bar dvaput trepnuli? da li ste skrenuli pogled u stranu? d ali vam je bilo tuzno sto vam je poverovao?


8 pitanja...
8 PITANJA!!??
:dash:
 
To poglavlje mog zivota nosi naziv BORAVAK U PAKLU. Al' hebi ga, da nisam bila u paklu, nikad ne bih bila ovde gde sam sada. A kako sam dospela u pakao? Pa djavo me prevario, onako da ne primetim, uvijajuci sve to u oblande, prvo, "neiscrpnog nadahuca", a zatim u oblande "dobrih namera".
 

Back
Top