Ваш став о Косову

Vaš stav u vezi nezavisnosti Kosova?

  • .....

  • .........


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
United Nations Security Council Resolution 1244 authorized an international civil and military presence in Kosovo, then part of the Federal Republic of Yugoslavia, placing it under interim UN administration. It was adopted on 10 June 1999. Both sides in the conflict subsequently adopted it in the Kumanovo Treaty.

Kosovo je protektorat Ujedinjenih nacija a teritorija Srbije tacnije juzna srpska pokrajina
 
A ti si jedan "mali covek" kome su isprali mozak i naucili ga recitaciju i to apsolutno netacnu i bez dokaza,
Sta ti sve ispise ovde:dash:

Mora da sam sanjao američke bombardere kako Srbiju zasipaju dolarima 1999. godine.
Izgleda da sam sanjao i SRJ i SCG.
Kao i himnu što sam slušao : Hej Sloveni, pardon, sanjao.

ps. Molim da mi se komunisti ne obraćaju, ježim se od vas.
 
Joj, nesrećnog li čoveka!
Nesrećo jedna : 1989 godine je Milošević ( u godini pada berlinskog zida i pada varšavskog pakta ) je imao prilike da napravi državu Srbiju ( ne SRJ ) ali nije.
Niti je protero te iste godine sve albance koji nemaju dokaza o državljanstvu Srbije, a ima ih.
Niti je vratio crkvenu zemlju na Kosovu ( sada tu istu zemlju koriste albanci )
Niti je vratio stari grb Srbije, nego ostao na komunističkom.
Niti je himna postala Bože pravde, nego je ostala himna nepostojeće države SFRJ
A onda nam je natovario ( posle svih ratova) i amerikance, da *****ju po nama sa tomahavcima i ostalim bombičastim i ubojitim sredstvima.
A vrhunac bezobrazluka je izjava posle kapitulacije na Kosovu : Mi smo pobedili, Kosovo je sačuvano.

Koštunica je mizerni udbaški lik i jako je ružan.

Ne vezano ni sa cim tj. sa temom.
Da je tada pokusao desilo bi se isto sto i 99' u to budi sasvim siguran,a Srbija je vec pmagala srbe na 2 fronta.
Mozda je i trebao,ali to ni za sta nije bilo presudno,da se ne lazemo.
Ovo tek nema veze sa problemom Kosmeta.
Nije ni trebala da bude,ne treba ni sada da bude boze pravde,a i opet nema veze sa Kosmetom.
On natovario??glupost.
I jesmo pobedili vojno,a Kosmet kao sto vidis i jeste sacuvan.

Ne branim ga uopste ali pricajmo realno.

Ni jedna jedina stavka ne bi odlucila o tome da se sacuva teritorijalni ntegritet.

Kao drugo kriv je Tito a ne Milosevic,ne moze biti neko kriv sto je zatekao takvo stanje.

Isto i sad mozemo da kazemo-e kriv je Tadci sto ne protera shiptare,jer on sada za to ima mogucnosti cak i vise nego Milosevic!

I da se ne lazemo vise,bezveze je bilo kog naseg coveka kriviti za to,to je samo odlika KUKAVICA koje ne smeju da skapiraju stvarnost i da pogledaju amerikance u oci i da kazu-vi ste zlocinci!vi ste okupatori!prosao vam je mandat!i jos 3000 stvari!

Najlakse je optuziti nekog naseg.
 
Шојићу могао си и да поставиш анкету с питањем ;

- Да ли је Србија независна држава или је саставни део Србије,


Па докле више.Јел се поштује Устав или не.Докле више да сами себи одвајамо Косово и Метохију.
 
Ne vezano ni sa cim tj. sa temom.
Da je tada pokusao desilo bi se isto sto i 99' u to budi sasvim siguran,a Srbija je vec pmagala srbe na 2 fronta.
Mozda je i trebao,ali to ni za sta nije bilo presudno,da se ne lazemo.
Ovo tek nema veze sa problemom Kosmeta.
Nije ni trebala da bude,ne treba ni sada da bude boze pravde,a i opet nema veze sa Kosmetom.
On natovario??glupost.
I jesmo pobedili vojno,a Kosmet kao sto vidis i jeste sacuvan.

Ne branim ga uopste ali pricajmo realno.

Ni jedna jedina stavka ne bi odlucila o tome da se sacuva teritorijalni ntegritet.

Kao drugo kriv je Tito a ne Milosevic,ne moze biti neko kriv sto je zatekao takvo stanje.

Isto i sad mozemo da kazemo-e kriv je Tadci sto ne protera shiptare,jer on sada za to ima mogucnosti cak i vise nego Milosevic!

I da se ne lazemo vise,bezveze je bilo kog naseg coveka kriviti za to,to je samo odlika KUKAVICA koje ne smeju da skapiraju stvarnost i da pogledaju amerikance u oci i da kazu-vi ste zlocinci!vi ste okupatori!prosao vam je mandat!i jos 3000 stvari!

Najlakse je optuziti nekog naseg.

Ako se ne ume prepoznati istorijski momenat, poput pada berlinskog zida, i propustiti šansa da se izgradi država Srbija 1989 ( i simbolično na 600. godina od Kosovskog boja ), onda nam se sve to vratilo kroz besmislene ratove i sankcije + izdaja na Kosovu i bombe po Srbiji.
Apsurdno je spominjati Tadića, jer gledaj u kakvom je stanju dobio državu da vodi ( loše, vrlo loše ) - ili da ti pojasnim jednim prostim primerom : recimo da imam punu kutiju Marlboroa i ti me zamoliš da ti dam jednu cigaretu...pre nego što ti dam, kutiju s cigaretama bacim na zemlju, izgazim i raskomadam, podignem ostatke i ponudim te istim

primer je banalan ali oslikava trenutno stanje u Srbiji
 
*obesiti........u anketi je trebalo da stoji
da li znate da je Kosovo u Srbiji
DA
NE

To kad bi Srbija bila normalna zemlja :)

Gospodjice ovo nije PDF "Obdaniste","Jaslice" ili nesto slicno,osnovno znanje o navodno tvojoj drzavi steces joj od malih nogu.

Cak i da si neka osnovka trebala bi da znas da je Kosmet u Srbiji,dakle tvoja bruka :)
 
Ako se ne ume prepoznati istorijski momenat, poput pada berlinskog zida, i propustiti šansa da se izgradi država Srbija 1989 ( i simbolično na 600. godina od Kosovskog boja ), onda nam se sve to vratilo kroz besmislene ratove i sankcije + izdaja na Kosovu i bombe po Srbiji.
Apsurdno je spominjati Tadića, jer gledaj u kakvom je stanju dobio državu da vodi ( loše, vrlo loše ) - ili da ti pojasnim jednim prostim primerom : recimo da imam punu kutiju Marlboroa i ti me zamoliš da ti dam jednu cigaretu...pre nego što ti dam, kutiju s cigaretama bacim na zemlju, izgazim i raskomadam, podignem ostatke i ponudim te istim

primer je banalan ali oslikava trenutno stanje u
Srbiji
:eek::think::eek:Bas imas smisla za primere:hahaha: kladim se da ni ti ne znas sta si hteo da kazes ovim glupim primerom:dash:
 
Ako se ne ume prepoznati istorijski momenat, poput pada berlinskog zida, i propustiti šansa da se izgradi država Srbija 1989 ( i simbolično na 600. godina od Kosovskog boja ), onda nam se sve to vratilo kroz besmislene ratove i sankcije + izdaja na Kosovu i bombe po Srbiji.
Apsurdno je spominjati Tadića, jer gledaj u kakvom je stanju dobio državu da vodi ( loše, vrlo loše ) - ili da ti pojasnim jednim prostim primerom : recimo da imam punu kutiju Marlboroa i ti me zamoliš da ti dam jednu cigaretu...pre nego što ti dam, kutiju s cigaretama bacim na zemlju, izgazim i raskomadam, podignem ostatke i ponudim te istim

primer je banalan ali oslikava trenutno stanje u Srbiji

Зид у Берлину пао, али видиш тај Берлин подиже нове зидове у Србији.

И ако у ЕУ границе нису важне и сви смо као један хепи народ, што направише шиптарима границе.
 
Зид у Берлину пао, али видиш тај Берлин подиже нове зидове у Србији.

И ако у ЕУ границе нису важне и сви смо као један хепи народ, што направише шиптарима границе.

U Belfastu stoji zid koji fizički razdvaja katolike od protestanata, kao i na Kipru.
Napisao sam već posledice propusta i lošeg delovanja srba-komunista od 1989. do danas
 
Ako se ne ume prepoznati istorijski momenat, poput pada berlinskog zida, i propustiti šansa da se izgradi država Srbija 1989 ( i simbolično na 600. godina od Kosovskog boja ), onda nam se sve to vratilo kroz besmislene ratove i sankcije + izdaja na Kosovu i bombe po Srbiji.
Apsurdno je spominjati Tadića, jer gledaj u kakvom je stanju dobio državu da vodi ( loše, vrlo loše ) - ili da ti pojasnim jednim prostim primerom : recimo da imam punu kutiju Marlboroa i ti me zamoliš da ti dam jednu cigaretu...pre nego što ti dam, kutiju s cigaretama bacim na zemlju, izgazim i raskomadam, podignem ostatke i ponudim te istim

primer je banalan ali oslikava trenutno stanje u Srbiji

Uz svo duzno postovanje,ali neprepoznavanje tog momenta i nije neki dokaz na stetu nekoga.

Dakako da treba da se prepozna ali to je vec filozofija.

U ratovima sa pocetka 90' i mi snosimo deo krivice,nesto je ispalo lose(RSK) a nesto dobro(RS).

Opet ti ponavljam iako nemam neki poseban stav o komunistima,taj rezim nas je syebao.

Mi smo izasli iz SFRJ sa takvim granicama i sa Vojvodinom i Kosmetom u vazduhu,realno za vreme 90' smo obezbedili RS(25 000km2) a okupiran nam je Kosmet(10 000km2),stavise sa tog stanovista smo fakticki u plusu,ne gledajuci emocije.

Pa i nije uopste apsurdno,prvo sto on nije dobio drzavu nego je oteo(vlast) tj. nisu se bas mnogo bunili,a sa te tacke gledista nisi objektivan,tako prvenstveno treba gledati Milosevica koji je dobio raspad drzave,autonomiju u Vojvodini i na Kosmetu sa 88% siptara i tako dalje....

A za primer,ima ih mnogo a i kao sto sam rekao nije mu niko dao vlast,grabili su se o nju.
 
Uz svo duzno postovanje,ali neprepoznavanje tog momenta i nije neki dokaz na stetu nekoga.

Dakako da treba da se prepozna ali to je vec filozofija.

U ratovima sa pocetka 90' i mi snosimo deo krivice,nesto je ispalo lose(RSK) a nesto dobro(RS).

Opet ti ponavljam iako nemam neki poseban stav o komunistima,taj rezim nas je syebao.

Mi smo izasli iz SFRJ sa takvim granicama i sa Vojvodinom i Kosmetom u vazduhu,realno za vreme 90' smo obezbedili RS(25 000km2) a okupiran nam je Kosmet(10 000km2),stavise sa tog stanovista smo fakticki u plusu,ne gledajuci emocije.

Pa i nije uopste apsurdno,prvo sto on nije dobio drzavu nego je oteo(vlast) tj. nisu se bas mnogo bunili,a sa te tacke gledista nisi objektivan,tako prvenstveno treba gledati Milosevica koji je dobio raspad drzave,autonomiju u Vojvodini i na Kosmetu sa 88% siptara i tako dalje....

A za primer,ima ih mnogo a i kao sto sam rekao nije mu niko dao vlast,grabili su se o nju.

Nismo izašli kao Slovenci i Hrvati. Imao si čuvenu SRJ.
 

Back
Top