Ваш став о Косову

Vaš stav u vezi nezavisnosti Kosova?

  • .....

  • .........


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
pa to sad zavisi sa koje tacke gledista taj koji glasa posmatra:
dve osobe mogu da jednako vole Kosovo i da ne zele ga nikad priznamo,
jedna ce da glasa u skladu sa faktickim stanjem a to je da nemamo nikakvu kontrolu nad tom teritorijom, drugi u skladu sa formalnim stanjem...
ali to ne znaci da ovaj prvi priznaje nezavisno Kosovo...
a to tvoje pitanje znaci da ne sme da se kaze misljenje o trenutnom faktickom stanju jer to znaci da se priznaje nezavisnost u smislu da, evo vam ga...
sto nije tacno, bar Srbi sigurno ne bi glasali u tom smislu, sigurna sam.

Анкету сте избрисали па не могу да копирам одговоре, али ти као мод можеш да је видиш, па исправи ако погрешим.

Гласила је: - Ваш став о Косову:

-Да, Косово је независна држава
-Не,Косово је сатавни део Србије

Дакле нема у тој анкети филозофског размишљања које ти наводиш.Кратко и јасно, ДА -НЕ, независно, или не.
 
pa nema za tebe za mene ima...
u krajnjem slucaju svako ima pravo na svoje misljenje i taj sto glasa za da i onaj sto glasa za ne...
ja to tako vidim kako sam objasnila, za mene osim crnog i belog, postoji mnogo boja izmedju
nemam iskljucive stavove, tipa ako nije ovako mora da je onako i nista drugo...a onda u skladu sa tim lepljenje etiketa i radikalizam...
ne mislim na tebe nego su obicno takve reakcije
 
Анкету сте избрисали па не могу да копирам одговоре, али ти као мод можеш да је видиш, па исправи ако погрешим.

Гласила је: - Ваш став о Косову:

-Да, Косово је независна држава
-Не,Косово је сатавни део Србије

Дакле нема у тој анкети филозофског размишљања које ти наводиш.Кратко и јасно, ДА -НЕ, независно, или не.

Ma pusti yayare ........Kosmet je Srbija........;)

Ko drukcije misli nek crkne.;)
 
Анкету сте избрисали па не могу да копирам одговоре, али ти као мод можеш да је видиш, па исправи ако погрешим.

Гласила је: - Ваш став о Косову:

-Да, Косово је независна држава
-Не,Косово је сатавни део Србије

Дакле нема у тој анкети филозофског размишљања које ти наводиш.Кратко и јасно, ДА -НЕ, независно, или не.

Odgovor je jako prost.
Ne Kosovo nije nezavisno, samo je nezavisno od Srbije.
Jednostavno, prosto i tacno.
 
Moj licni stav je , da bi srbiji bilo mnogo bolje da i de jure kosovo ne bude vise njen deo.............da zavrsimo sa tom tuznm , beznadeznom pricom , pa da idemo dalje........

razloga za to je stotine , a neki od najdrasticnijih su

1) srbija ne moze da izdrzava svoju sirotinju , a kamoli jos milion dzabalebarosha
2) srbija ne moze da se obracuna sa kriminalcima iz pazove i loznice , a kamoli sa albanskom mafijom
3)srpska skupstina ne moze da podnese jednu veliku siptarsku poslanicku grupu, bez cije saglasnosti ne bi moglo ni da se prdne u srbiji
4) srbija bi , sa svojim tuznim negativnim prirodnim prirastajem , za samo par desetina godina izgubila demografsku bitku protiv siptarskog baby booma


i ovo je dovoljno da se pozdravimo sa siptarima , za vazda........ko misli drugacije, moze da obrazlozi kako bi resio bilo koji od gore navedenih problema.........samo zaebite one bajke o "docice dan kada ce probudjena mechka da prdne i otera sve siptare sa kosova"..........i slicno.........:roll:
 

Back
Top