Ваш став о Косову

Vaš stav u vezi nezavisnosti Kosova?

  • .....

  • .........


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
To kad bi Srbija bila normalna zemlja :)

Gospodjice ovo nije PDF "Obdaniste","Jaslice" ili nesto slicno,osnovno znanje o navodno tvojoj drzavi steces joj od malih nogu.

Cak i da si neka osnovka trebala bi da znas da je Kosmet u Srbiji,dakle tvoja bruka :)

pa ye*iga.........mi tamo ne možemo bez pasoša............to je valjda neki pokazatelj ili ti imaš neko "akademsko objašnjenje:worth:
 
da je bio bilo koji pametniji od Milosevica sad adem vintage i ostali siptari nebi se krcili po forumu nego bi u nekoj vukojebini u analbaniji motali bicikle da naprave struju

misliš neki Gering ili Staljin.........pa Sloba je baš hteo njih da *stigne.....ali......da si mu malo pripomog'o...more.........dobro smo mi i prošli, pored ovakvih *idejnih rešenja
 
A šta je to smetalo u glavama srba, kada nisu želeli državu Srbiju, nego Jugoslaviju i to nevažeću ?

Pa nista nije smetalo,nego su valjda tako zeleli,ne vidim nikakvo posebno znacenje sto se toga tice.
Jaka stvar.

pa ye*iga.........mi tamo ne možemo bez pasoša............to je valjda neki pokazatelj ili ti imaš neko "akademsko objašnjenje:worth:

Ako je za tebe to akademsko objasnjenje mogu misliti na kom si nivou....

P.S-Ovde nije rec o papirologiji vec o geografiji.
 
Poslednja izmena:
Jel bilo 500 godina pod Turcima? Jeste... I opet ga zovemo da je nase. Ne vidim neki veliki problem u tome da trenutno ne bude nase.
Da se skupimo, saberemo, organizujemo i krenemo napred. Logican istorijski proces posle izgubljene bitke.
 
Posteno.

Ne znam sta je gore, Srbija bez Kosova ili zivot sa Siptarima u istoj drzavi :confused:

Mozemo da biramo... da ostanemo 'bez 15%' ili da nam uleti 2 miliona Siptara biraca u spisak, pa da imamo 80-90 poslanika Siptara... Oni bi 100% izlazili na izbore, za razliku od nas lencuga, u proseku (sto se mene tice, ja glasam uvek).

Pa onda cela zemlja dvojezicna... oni govore svoj jezik u Skupstini... :eek:
Dvojezicne skole, bolnice, autobuske stanice, znaci kraj puta... :eek::eek::eek:
 
Mozemo da biramo... da ostanemo 'bez 15%' ili da nam uleti 2 miliona Siptara biraca u spisak, pa da imamo 80-90 poslanika Siptara... Oni bi 100% izlazili na izbore, za razliku od nas lencuga, u proseku (sto se mene tice, ja glasam uvek).

Pa onda cela zemlja dvojezicna... oni govore svoj jezik u Skupstini... :eek:
Dvojezicne skole, bolnice, autobuske stanice, znaci kraj puta... :eek::eek::eek:

Makedonija, sto posto. Možda ni njihov natalitet neće biti isti doveka, ali naš je katastrofa. Ovako ako se nastavi, mi ćemo lagano umirati kao nacija, a njima posle ostaje samo da se održavaju, ništa više. Plus, ne treba zaboraviti da ih ima i na jugu Srbije, pa još ako se uortače sa ostalim manjinama, eto brže nego što smo mislili.

Al' nebitno - Kosovo je Srbija!! Je l' tako, drugari ;)
 
Makedonija, sto posto. Možda ni njihov natalitet neće biti isti doveka, ali naš je katastrofa. Ovako ako se nastavi, mi ćemo lagano umirati kao nacija, a njima posle ostaje samo da se održavaju, ništa više. Plus, ne treba zaboraviti da ih ima i na jugu Srbije, pa još ako se uortače sa ostalim manjinama, eto brže nego što smo mislili.

Al' nebitno - Kosovo je Srbija!! Je l' tako, drugari ;)

Ne mogu da se slozim sa time da je Kosovo sadasnjost Srbije... Jeste i proslost i kultura, tradicija, crkve, manastiri, patrijarsija...
Bice buducnost ako se izborimo jednog dana. A da bi toga bilo, jedini preduslov je prirastaj.
Nekako sam blizi ideji da je bolje da nas ima dovoljno, pa bilo za koga da glasamo, nego da pravimo neke cistke... posle kojih nece da ostane niko.
 
Ne mogu da se slozim sa time da je Kosovo sadasnjost Srbije... Jeste i proslost i kultura, tradicija, crkve, manastiri, patrijarsija...
Bice buducnost ako se izborimo jednog dana. A da bi toga bilo, jedini preduslov je prirastaj.
Nekako sam blizi ideji da je bolje da nas ima dovoljno, pa bilo za koga da glasamo, nego da pravimo neke cistke... posle kojih nece da ostane niko.

Uh, nisam siguran da si me shvatio ili sam ja tebe loše shvatio :lol:

O priraštaju i ja pričam, ni o kakvim čistkama. A u priraštaju smo crni bez imalo belog...i u budućnosti su slabe, pa verovatno nikakve šanse da se to popravi
 
Da ti kažem, to je jedino što može da nam pomogne...al' nismo mi Izraelci, nismo taj mentalitet, manimo se ćorava posla i zezajmo se dok nas ima ;)

Ja sam mnogo tezi nego njihov mentalitet :D

A ima nas barem nekolicina takvih.....naravno ne mislim na one ludake bez mozga :D

A to za zezanje.......ne rise,to mozemo i bez ovoga......i nema zezanja bez ispunjavanja nemogucih misija :D

Zato uzivajmo u sve tezim uslovima oslobadjanja nase teritorije,sto teze to bolje :D
 

Back
Top