Quantcast

Vantelesna oplodnja

• Začetnik teme sladja
  • Datum pokretanja

Mala1003

Početnik
Poruka
4
Istekle su mi 18.06 ali su mi rekli da nema veze sad dolazim na konsutaciju samo...nije mi to problem uradicu to je privatno gotovo za dan...nego da li cu morati i prohodnost jajnika ali moj mi je doktor reko da ne moram jer svavko idem na VTO...Sad bi samo trebalo da mi kazu kad krece proces jer ja sam prosla komisiju dobila pismo od finda i poziv iz Jevremove...sad me plasi ovo sa Covidom da opet nesto ne odloze...

Mala1003

Početnik
Poruka
4
Videcu u sredu trebalo je danas da imam konsitaciju ali odlozili su je za sredu...ja sam sa fondom zavrsila uzela sam potvrdu i uput za bolnicko lecenje sad samo da krenu proces...Ne znam da li ce mi traziti i test na trombofiliju svasta sam citala ciklus ocekujem pocetkom meseca sve se nadam krenuce odmah i postupak da prate folikule...

Mala1003

Početnik
Poruka
4
Isla sam danas na konsutacije zbog VTO u Jevremovoj...zbog situacije sa covidom ne bi da pocinji da malo cekamo to su mi rekli i dali mi da pijem cyclo progynova tablete od 5 dana ciklusa i da se javim sestri i dobila sam vitamine tablete profertil...pa ne znam za ove profertil tablete citala sam da bas nisu pomogle pa imate li vi neko iskustvo.Hvala.

doktorka

Zainteresovan član
Moderator
Poruka
257
Isla sam danas na konsutacije zbog VTO u Jevremovoj...zbog situacije sa covidom ne bi da pocinji da malo cekamo to su mi rekli i dali mi da pijem cyclo progynova tablete od 5 dana ciklusa i da se javim sestri i dobila sam vitamine tablete profertil...pa ne znam za ove profertil tablete citala sam da bas nisu pomogle pa imate li vi neko iskustvo.Hvala.
I ja imam informaciju da nisu previše pomagale, ali mogu bar imunitet i organizam da jačaju.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.