Quantcast

Vantelesna oplodnja

• Začetnik teme sladja
  • Datum pokretanja

doktorka

Zainteresovan član
Moderator
Poruka
241
Ponovila betu , ipak nista. Prekidam sa terapijom. A sutra cu znati da li od ovog ili sledeceg ciklusa radimo ponovo. Idemo na trecu srecu.
Pa ne znam. Nisam pametna. Aspitacija radjenja 13.4 transfer 16.4 a betu na otpusnoj napisali da radim za 10 dana. Ja radila 11 zbog toga sto je 10 dan pao na nedelju. A razlog ivt-a je to sto kod partnera je morala da se radi TESA
Ok, nadajmo se da će sledeći put biti uspešan. :)
Koliko imate godina ako nije tajna?

Andriana123

Početnik
Poruka
2
pozdrav drage moje Nova sam treba mi pomoc zanima me iskustva sa vantelesnom oplodnjom .kako funcionise ja sam pre 5 dana pogresne inekcije uzela trebala sam uzeti samo puregon 300 ul/0,36 ml .ja sam uzela i porigon i cetrotide 0.25 mg zanima me dali moze nesto da se desi plasim se danas mije 7 dan od inekcije molim vas vase misljenje sutra mi je kontrola

Lalado

Početnik
Poruka
5
Prema tome, zelim sve da saznam o VTO, citala sam forum i molim vas za savet kada je izbor klinike u pitanju. Buduci da je problem uroloske prirode, zeleli bismo kliniku u kojoj ima dobrih urologa. Svaki savet je dobrodosao.Hvala unapred.

doktorka

Zainteresovan član
Moderator
Poruka
241
Dobar dan. Toliko los da se nije dalje ni analiziralo. Nekoliko spermatozoida. Operisana varikocela i sada je proslo 6 meseci, pa se nadamo nesto boljem spermogramu. Ali zelimo da imamo sto vise informacija o klinikama i da odaberemo najbolju za nas. Hvala vam.
Uvek možete da radite prvo o trošku države. Čak tri puta.
Kad se radi ivf, muški sterilitet nije preterano velik problem. Molekularni biolog svakako ume da izdvoji one zdrave i funkcionalne.
Iskustva su razna, ali vama suštinski treba klinika sa dobrim genetičarom (m. biolog).
Ljudi su dosta dobra iskustva imali sa novosadskom ''Feronom''. Sa Pragom, ali i sa Slovenijom.
Mada, sasvim su ok i u državnim klinikama. Znam za junski bilans u ''Frontu''. Od 24 ivf, 22 uspešne. Tako da...

Lalado

Početnik
Poruka
5
Uvek možete da radite prvo o trošku države. Čak tri puta.
Kad se radi ivf, muški sterilitet nije preterano velik problem. Molekularni biolog svakako ume da izdvoji one zdrave i funkcionalne.
Iskustva su razna, ali vama suštinski treba klinika sa dobrim genetičarom (m. biolog).
Ljudi su dosta dobra iskustva imali sa novosadskom ''Feronom''. Sa Pragom, ali i sa Slovenijom.
Mada, sasvim su ok i u državnim klinikama. Znam za junski bilans u ''Frontu''. Od 24 ivf, 22 uspešne. Tako da...
Изузетно сте ми помогли на почетку овог нашег пута. Хвала велико!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.