..UVATITI MU AKREPA....

Ali samo sa kikirikijem. I nemoj prilaziti, čuo sam da je majmun jednom detetu otkinuo ruku, a i tigar je napao i otkinuo ruku onoj ženi dole u CG, a i ovaj što se igrao sa medvedima na beer festu... zajebi životinje... i hranjenje istih... opasno...
 
Vesela_zena_beogradska:
Razni ljudi - razne cudi, odnosno drk-anja, tako da je sigurno da nema pravila.

Ja uglavnom ne zelim da nagadjam kako on voli, vec ga pitam da mi pokaze kako drka .. i tako spojim lepo i korisno, em uzivam u prizoru, em vidim kako on to radi. Dobro, to je tako kad sam nadahnuta za drk .. a ako nisam onda teram sama u raznim pravcima, razlichitom jacinom, brzinom, uz masazu jaja, bez toga, uz liz glavica, bez toga .. i shto neko reche pratim situaciju, slusham uzdahe, a konachno ga i pitam da li je tako dobro, ili on to voli drugachije. Kada mogu da stavim obe ruke na kitu to mi je posebno zadovoljstvo, lepo ih namazem gelom da klize i jednu ruku okrecem u jednom pravcu, a drugu u drugom, dok mu jezikom milujem glavic.

Nekad kitu drkam sisama, a nekad stopalima.


A u vezi bokserica, meni se dopadaju jednobojne, svetlo sive ili bele, koje imaju znachajan postotak elastina u materijalu, tako da budu onako zategnute preko kite, butina i guze.

vesela uvek sa kompletno iscrpnim odgovorima:)
ps. nego, kako bilo sa episkopom? :-D
 

Back
Top