..UVATITI MU AKREPA....

e ovo je ozbiljan odgovor. sto je najgore, i mislila sam da otvorim ovakvu temu. kako mu i sta radite..khm..rukom...posto, i to treba umeti..i bas me zanimaju odgovori forumasa. kako vole, koliko jako, koliko brzo...

Razni ljudi - razne cudi, odnosno drk-anja, tako da je sigurno da nema pravila.

Ja uglavnom ne zelim da nagadjam kako on voli, vec ga pitam da mi pokaze kako drka .. i tako spojim lepo i korisno, em uzivam u prizoru, em vidim kako on to radi. Dobro, to je tako kad sam nadahnuta za drk .. a ako nisam onda teram sama u raznim pravcima, razlichitom jacinom, brzinom, uz masazu jaja, bez toga, uz liz glavica, bez toga .. i shto neko reche pratim situaciju, slusham uzdahe, a konachno ga i pitam da li je tako dobro, ili on to voli drugachije. Kada mogu da stavim obe ruke na kitu to mi je posebno zadovoljstvo, lepo ih namazem gelom da klize i jednu ruku okrecem u jednom pravcu, a drugu u drugom, dok mu jezikom milujem glavic.

Nekad kitu drkam sisama, a nekad stopalima.


A u vezi bokserica, meni se dopadaju jednobojne, svetlo sive ili bele, koje imaju znachajan postotak elastina u materijalu, tako da budu onako zategnute preko kite, butina i guze.
 

Back
Top