Žena mu priznala da ima švalera i neće da ostavi ni jednog

zaiebano je prvenstveno jer ti udara u muškost, tj da si nikakav hebač
To je problem kod feminiziranih muskaraca.

Pravi problem je to sto ona ne postuje dogovore koje je napravila s njim. Kad su usli u obrak, pristala je na to da ne spava s drugim muskarcima. Time sto je nakon 20 godina odlucila da ga prevari, i to samo zato sto joj je seks sa tim nekim drugim "previse zabavan", i sto mu o istom otvoreno, bez ustrucavanja, govor i sto i pored svega ne zeli da ostavi ni supruga ni ljubavnika, time mu stavlja do znanja da nije nikakav autoritet i da moze da radi s njim sta god hoce.
 
To je problem kod feminiziranih muskaraca.

Pravi problem je to sto ona ne postuje dogovore koje je napravila s njim. Kad su usli u obrak, pristala je na to da ne spava s drugim muskarcima. Time sto je nakon 20 godina odlucila da ga prevari, i to samo zato sto joj je seks sa tim nekim drugim "previse zabavan", i sto mu o istom otvoreno, bez ustrucavanja, govor i sto i pored svega ne zeli da ostavi ni supruga ni ljubavnika, time mu stavlja do znanja da nije nikakav autoritet i da moze da radi s njim sta god hoce.
Питање ауторитета у браку не постоји. Поштовање.
 
"Kaže da je sve u našoj vezi savršeno - osim što je više ne privlačim", napisao je očajan muž listu The Guardian tražeći savet od psihoterapeutkinje i savetnice. Njegov problem prenosimo u celosti.

- Sa ženom sam u braku 20 godina i priznala mi je da je ima aferu poslednjih godinu dana. Ona je to pravdala time da više nema seksualni interes za mene, do te mere da se oseća ukočeno kada imamo intimne odnose. Kaže da je sve ostalo u našoj vezi savršeno. Oboje smo u formi i dobro izgledamo, odlično se slažemo i uživamo na odmoru sa našom ćerkom. Ali, uprkos mojim zahtevima, ona neće da prekine svoju aferu, jer, kako kaže, previše uživa u intimnim odnosima sa njim. Izuzetno sam povređen ovim. Voleo bih da krenemo na terapiju za parove da pokušamo da rešimo stvari, ali ona odbija, jer misli da bi to bilo gubljenje vremena – da se jednom izgubljena želja, više ne može vratiti, napisao je muž.

pojavilo se u blicu

Ako imaju kuću sa tri spavaće sobe , ne vidim dje je problem ?

🤔
 

Back
Top