Uticaj plavuša na brinete ( i razvoj muškog uda )

то што си ти такве сретала, не значи да то значи бити плавуша.
ако ћемо тако, и црнке су одвратне, делују једнобојно, прљаво и обично,
а и ја и ти знамо да то није тачно и да је генерализација импосибле
ћао сада


bre tvoje misljenje imas pravo na njega, ja imam na svoje
i onako menjas boje ko semafor sta se pecas :lol:
 
Meni je svejedno, lepa zena je lepa zena i to svako vidi...neke stvari (tj izgled nekih zbilja lepih zena) ne zavisi ni od boje kose ni od boje koze...moja baka ume da kaze "ko je bio lep ostao je lep"...preslatka mi je i Odri jel ali lepa je i Grejs Keli kao i Rita Hejvort a bogami i Vitni Hjuston, sve razlicite ali svaka prelepa

Mnogo vise mi bode oci farba za kosu, uvek se vidi i ako se dijametralno menja boja veoma vestacki izgleda
 
Meni je svejedno, lepa zena je lepa zena i to svako vidi...neke stvari (tj izgled nekih zbilja lepih zena) ne zavisi ni od boje kose ni od boje koze...moja baka ume da kaze "ko je bio lep ostao je lep"...preslatka mi je i Odri jel ali lepa je i Grejs Keli kao i Rita Hejvort a bogami i Vitni Hjuston, sve razlicite ali svaka prelepa

Mnogo vise mi bode oci farba za kosu, uvek se vidi i ako se dijametralno menja boja veoma vestacki izgleda

Dobro, nisam spomenuo Monicu Bellucci, najzgodna i najlepša glumica trenutno na planeti uprkos godinama ( i ovako je van konkurencije )
A Vitni je sad droga zela i nije ni za racku.
 
Dobro, nisam spomenuo Monicu Bellucci, najzgodna i najlepša glumica trenutno na planeti uprkos godinama ( i ovako je van konkurencije )
A Vitni je sad droga zela i nije ni za racku.

...moja omiljena Monika:zaljubljena:...ali tu su i Natali Imbrulja, Kristi Tarlington, Leticia Kasta, Izabel Adjani, Sofi Marso, Ajsvarija Rai, Natali Portman....licno smatram da su one potenciranije danas, nevezano za moju nijansu kose jer ja nisam uopste crnka ali nekako mi se cini da su crnke mahom bile misice i svetski priznate lepotice...skoro sve su danas tamnije...ako cemo vec o generalizaciji:cmok2:
 
Leticija je lepa ali minijaturna.
No, 100 ljudi, 100 ćudi.

...upravo tako:ok:, ali ako otvoris ovakvu temu logicno je da ce neko skrenuti paznju na cinjenicu da su danas izjednacene po lepoti razlicite boje, nijanse i rase...

...cisto da se zna, Leticija je visoka 170cm sto je vise cak i od naseg, forumaskog, proseka a proporcije su joj 90 - 60 90...puna sam nepotrebnog znanja:mrgreen:
 

Back
Top