Љубоморна жена из мушког угла

ННПКИ

Ističe se
Poruka
2.011
Миж долази кући са пословног пута, уморан и жељан одмора. Његова супруга дочекује га са осмехом, али брзо примећује на његовој кошуљи траг кармина. Иако објашњава да је то био случајан контакт са колегиницом на пословном ручку, она наставља са љубомором.


Ситуација постаје напетија и он осећа да мора да учини нешто да поврати њену веру.

Шта може да уради да ублажи љубомору и врати поверење у њихов однос?
 
onda je naebo


karmin-na-kosulji-575x383.jpg
 
Skoro sam i sasvim slučajno odvojila vreme za jednu TV emisiju i muka mi je kad god se setim čemu sam svedočila.
Neću više ni da virnem u tom terminu šta se daje na TV-u.
Gošća je domaćina emisije džapala rukama i za ruku, i za nogu, pa onda i drugog jednog gosta emisije.
To i takvo ponašanje sablažnjava i nas neudate. Čovek je verovatno morao kući kad je došao svojoj supruzi da kaže: "Ma, pusti, to ludo, nevaspitano, bez mere!"
 
Skoro sam i sasvim slučajno odvojila vreme za jednu TV emisiju i muka mi je kad god se setim čemu sam svedočila.
Neću više ni da virnem u tom terminu šta se daje na TV-u.
Gošća je domaćina emisije džapala rukama i za ruku, i za nogu, pa onda i drugog jednog gosta emisije.
To i takvo ponašanje sablažnjava i nas neudate. Čovek je verovatno morao kući kad je došao svojoj supruzi da kaže: "Ma, pusti, to ludo, nevaspitano, bez mere!"

domaćin emisije kad se vratio kući:


covek-zadovoljan.jpg
 

Back
Top