Uskoro kontrolor u svakom vozilu

Е, због те ваше несвести, између осталог и еколошке, и даље ће нам и бити тако како је.

Платани нису само "наши", већ припадају свима.

И није само реч о платанима, наравно.

Што се мене тиче, не знам за "ми" или "ви".

Ја читавог живота радим и доприносим овој држави и народу, не странчарим, не висим по форумима читав дан и не кукам, већ увек гледам да поправим шта је у мојој моћи, од свога дворишта полазећи.

A mi ostali kvarimo!? Uvek je bolje kad te neko drugi pohvali.Ovako je pomalo patetično.
 
Pukli su s mozgom.
Zbog obaveza koristim prevoz 2x dnevno, znači najmanje 4 vožnje tamo i nazad prevozom znači 4x70 > 280 dinara 4 dana nedeljno i jedan dan 140 znači > 1260 dinara nedeljno x 4 nedelje mesečno > 5k, na godišnjem nivou 60 hiljada dinara treba da izdvojim za gradski prevoz.
Pukli su s mozgom.
 
Pukli su s mozgom.
Zbog obaveza koristim prevoz 2x dnevno, znači najmanje 4 vožnje tamo i nazad prevozom znači 4x70 > 280 dinara 4 dana nedeljno i jedan dan 140 znači > 1260 dinara nedeljno x 4 nedelje mesečno > 5k, na godišnjem nivou 60 hiljada dinara treba da izdvojim za gradski prevoz.
Pukli su s mozgom.

Nisu, nego misle da smo mi pukli.
 
Kad shvatite da je kulturno stajati u redu i cekati bus i ulaz, kad shvatite da je normalno da se plati nesto sto koristite bice normalan prevoz :roll:

Neko je pomenuo medjugradsku liniju, neplacanje nije opcija, jednostavno ne moze.
Pa u Kragujevcu se ulazi na prednja i placa direkt tu :roll: I da, ima guzve, i svi zure, i sve radi kako radi.

Al jok, ako treba da se saceka 30 sekundi, daj da ebemo sunce vozacu i kondukteru.
A i cene oko posla i do posla, pa koliko ljudi oko mene kupuje 2x kartu do kuce-posla-kuce po 150 i vise dinara, 300:roll:

Kad izadjete iz Begea videcete kako je u kujcu ostalo ali funkcionise, a ne da terate uz *****:roll:

I ne zanima me Djias, ni Mitrovic, ni Ceda, ni Baric, ja kad krenem negde van, onaj nece da me pusti u bus bez karte, ja samo mogu da mu se jadam o sudbini kletoj, al bez karte ne moze :roll:

A kad nemam za bus, pa ja i ne idem:roll:
 
Poslednja izmena:
Kad shvatite da je kulturno stajati u redu i cekati bus i ulaz, kad shvatite da je normalno da se plati nesto sto koristite bice normalan prevoz :roll:

Neko je pomenuo medjugradsku liniju, neplacanje nije opcija, jednostavno ne moze.
Pa u Kragujevcu se ulazi na prednja i placa direkt tu :roll: I da, ima guzve, i svi zure, i sve radi kako radi.

jeste u tom tvom seocetu. ajde ti cekaj da svi udju u autobus jedan-po-jedan na zelenjaku u spicu na 50 stepeni celzijusa...:ok:
 
Pa beogradjani su glasali za Djilasa.Njihov voljeni gradonacelnik im je to lepo vratio,sa kamatom.Ali dok narod cuti za njega je dobro.Kako ce sada da pokradu narod pa to ce biti za udzbenike.Samo ne bih voleo u gradskom prevozu da cujem price:Pljacka,sramota,bruka,lopovi itd.Jer su ti isti za njega glasali pa eto im ga neka ga vode kuci.Inace OVCE I TREBA OSISATI.
 
Jes, trebalo je da glasamo za pro-izolacione stranke. Da se zatvorimo, Srbujemo i uginemo do kraja. Svi. I da na kraju stvarno ostane nešto Srba za pod šljivu, naravno oni bi bili izdajnici jer nisu pomrli s ovim prvima. :lol:

Mada, ja garantujem da se ta "izolacionistička" politika nebi vodila ni s radikalima-DSS-kapijaši jer kad bi uzeli vlast otvorile bi im se oči i onda bi pevali drugu pesmu. A forumske narikače bi pale u novi mračni trans i beznađe.
 
Jes, trebalo je da glasamo za pro-izolacione stranke. Da se zatvorimo, Srbujemo i uginemo do kraja. Svi. I da na kraju stvarno ostane nešto Srba za pod šljivu, naravno oni bi bili izdajnici jer nisu pomrli s ovim prvima. :lol:

Mada, ja garantujem da se ta "izolacionistička" politika nebi vodila ni s radikalima-DSS-kapijaši jer kad bi uzeli vlast otvorile bi im se oči i onda bi pevali drugu pesmu. A forumske narikače bi pale u novi mračni trans i beznađe.

Е добро да нам ти прогледа,
па нам и очи отвори ....

Хбте .....

:roll::roll::roll:
 
Jes, trebalo je da glasamo za pro-izolacione stranke. Da se zatvorimo, Srbujemo i uginemo do kraja. Svi. I da na kraju stvarno ostane nešto Srba za pod šljivu, naravno oni bi bili izdajnici jer nisu pomrli s ovim prvima. :lol:

Mada, ja garantujem da se ta "izolacionistička" politika nebi vodila ni s radikalima-DSS-kapijaši jer kad bi uzeli vlast otvorile bi im se oči i onda bi pevali drugu pesmu. A forumske narikače bi pale u novi mračni trans i beznađe.


da da vi SNS-ovci ste se bas "otvorili"

Gace vam pale do poda i trpa vas ko stigne :lol:

Otvoreni ste skroz :lol:

banana%20sex.gif
banana%20sex.gif
 
Penzioneri se vode besplatno svejedno koliku penziju imaju. Placaju 400 dinara godisnju kartu.
Godisnja karta u Nemackoj ( Frankfurt) kosta oko 700 evra za gradski prevoz, dnevna 9 evra.
Kontrole naravno ima i kazna je 60 evra.

- - - - - - - - - -

sve je to posledica glasanja za proEU stranke.

One su nam/vam uvele danske poreze i cene - a africke plate.

Ma jok bre, nego su Beogradjani nekakva povlascena klasa/kategorija,, svi su povlasceni.
Nema veze ko vlada.
 
Jes, trebalo je da glasamo za pro-izolacione stranke. Da se zatvorimo, Srbujemo i uginemo do kraja. Svi. I da na kraju stvarno ostane nešto Srba za pod šljivu, naravno oni bi bili izdajnici jer nisu pomrli s ovim prvima. :lol:

Mada, ja garantujem da se ta "izolacionistička" politika nebi vodila ni s radikalima-DSS-kapijaši jer kad bi uzeli vlast otvorile bi im se oči i onda bi pevali drugu pesmu. A forumske narikače bi pale u novi mračni trans i beznađe.

Ви сте се отворили, нема шта... Поготово се вУЧКо отворио

342935_vucic-vestervele-beta_ff.jpg
 

Back
Top