USA Ukida vize za Hrvatsku

Nakon sastaka državnih izaslanstava u Banskim dvorima, američki predsednik George W. Bush je izjavio kako američka administracija ima u planu liberalizaciju viznog režima s Hrvatskom. „U SAD-u živi mnogo građana koji imaju rodbinu u Hrvatskoj, pa želimo olakšati hrvatskim građanima putovanje u Ameriku”, rekao je Bush. Nakon što je upoznao dužnosnike hrvatske Vlade, upisao se u Zlatnu knjigu u koju se upisuju svi državnici koji posete Banske dvore. "Hvala na gostoprimstvu u vašoj prekrasnoj zemlji”, napisao je.

Ni za EU ni za USA... Hr pasoš je sad bolji nego crveni u najboljim godinama.

Svaka cast braci hrvatima! :) I zasluzili su vala, imaju ljudi drzavu i ozbilnjo je vode, ne ka ovamo, unistavaju se zivoti ljudi u kontinuitetu a drzava se raspada....
Eeeee :-( dje se ovi moji majmuni nedokazani crnogorski ne odvojise jos 2000 te, sad bismo mi vec bili na bijelu shengen listu, a ovako moramo cekat do kraja godine da nam ukinu vize sa crnogorskim pasosima.... :-(

A vi, pokrijte se usima i srbi i ovi moji majmuni crnogorski (cast izuzecima) ne mozemo nikuc, mozete samo da im zavidite.... E kuku majko kako mi je za oca mojega, i ostale liberale....
 
Hajmo i mi kao `ta zemlja` da vojnopolicijskom akcijom vratimo teritoriju pod UN u ustavni sistem Srbije i da proteramo nekoliko stotina hiljada nacionalnih manjina u maticnu zemlju. Vrhunac primenjene demokratije.
Posle ce da nas, po analogiji, da prime svuda na zapadu, EU NATO, bez viza za USA. Fino.
 
Svaka cast braci hrvatima! :) I zasluzili su vala, imaju ljudi drzavu i ozbilnjo je vode, ne ka ovamo, unistavaju se zivoti ljudi u kontinuitetu a drzava se raspada....
Eeeee :-( dje se ovi moji majmuni nedokazani crnogorski ne odvojise jos 2000 te, sad bismo mi vec bili na bijelu shengen listu, a ovako moramo cekat do kraja godine da nam ukinu vize sa crnogorskim pasosima.... :-(

A vi, pokrijte se usima i srbi i ovi moji majmuni crnogorski (cast izuzecima) ne mozemo nikuc, mozete samo da im zavidite.... E kuku majko kako mi je za oca mojega, i ostale liberale....
Немој се ти бринути за Србију.
А,ако се већ бринеш,остани тамо доле и тако ћеш нам најбоље помоћи.:D
 
Nakon sastaka državnih izaslanstava u Banskim dvorima, američki predsednik George W. Bush je izjavio kako američka administracija ima u planu liberalizaciju viznog režima s Hrvatskom. „U SAD-u živi mnogo građana koji imaju rodbinu u Hrvatskoj, pa želimo olakšati hrvatskim građanima putovanje u Ameriku”, rekao je Bush. Nakon što je upoznao dužnosnike hrvatske Vlade, upisao se u Zlatnu knjigu u koju se upisuju svi državnici koji posete Banske dvore. "Hvala na gostoprimstvu u vašoj prekrasnoj zemlji”, napisao je.

Ni za EU ni za USA... Hr pasoš je sad bolji nego crveni u najboljim godinama.

nadam se, ili ti konkretnije, vjerujem, da ce sada srbski patrijoti,(tzv. "protjerani sa vjecnih ognjista") odnosno ostali Srbi iz(porijeklom) Hrvatske koji jos nisu, traziti hrvatsku putovnicu
Hrvatska ce biti jedina zemlja u svijetu gdje ce vizni rezim USA popustiti...
Srbi iz RH , navalite...
 
inaće što se ukidanje viza za USA tiće OK

ima mnogo ljudi koji bi voleli tamo otić a da prethodno trebaju stajat pred ambasadom tako da će im sada biti to olakšano...kao i za odlazak u UK svojevremeno prije par godina kad smo također trebali po vizu u ambasadu...

što se mene lično tiće: "thanks, but no thanks"

USA me "privlači isto koliko i Rusija, azijske muslimanske zemlje, afrika, sjverna koreja, venecuela....

dakle nula bodova...nema šanse da tamo idem

meni je najdraže to što mogu po EU, (balkanu) i Latinskoj Americi da idem bez vize...jer to mi je jedino što me interesira od ovog sveta...ostalo MOŽDA i to pod stare dane...ako bude para:mrgreen::eek::P

vise mentalne ogranicenosti, nego sam ovdje procitala, rijetko je
medvjedu je mjesto u rupi...
a dupeliscima u dupetu...
 
Sve najbolje.
Svako ima pravo da putuje gde hoce.
Drago mi je za Hrvatsku,bolji politicari od nasih,bolji fudbaleri...evo Dinamo proglasen najboljim timom u Regionu na Balkanu.
A i dokazali su .
Hrvatska na Svetskom prvenstvu u fudbalu u Francuskoj.
Verovatno su im i politicari bogatiji od nasih u Srbiji.
 
s005.gif

nasa Hrvatska, unatoc slabostima koje , nakon skoro 100 god. Balkana, vraca se kuci....:heart:
bit ce potrebno jos jedna do dvije geneeracije...ali na dobrom smo putu
 
cekajte, nisam razumeo, da li se svi sad iz hrvatske sele kod te svoje rodbine ili u cemu je trik?
mislim, ako nije u tome stvar, onda ne kapiram sta ce ova tema na prvoj strani...

izvini, ali ti mi se cinis jednim od (parijotski oprijedljenim ) pametnijim na ovom forumu...
i , sada ce, svi Srbi koji imaju i psa porijekolom iz RH(cak i krezube babetine koje su se za RTS slikale sa kaljasnjikovim i urlale , nikad sahovnica i prije smrt, ovo je Srbija) postati lojalni gradani RH...i penzije, i ostale komunisticke pogodnsti...
srpski ponos i junastvo....
 
izvini, ali ti mi se cinis jednim od (parijotski oprijedljenim ) pametnijim na ovom forumu...
i , sada ce, svi Srbi koji imaju i psa porijekolom iz RH(cak i krezube babetine koje su se za RTS slikale sa kaljasnjikovim i urlale , nikad sahovnica i prije smrt, ovo je Srbija) postati lojalni gradani RH...i penzije, i ostale komunisticke pogodnsti...
srpski ponos i junastvo....

Ау, мајку му, ти си баш глуп, а?
 
slovenci :confused:

.....who tha **** is that :!:
047800723yw6.jpg








:lol::lol:

i Busch je rekao, po pisaniju der Spiegel" mi cemo biti jedina eurpska drzava koja ce putovati u USA bez viza (to nemaju ni Njemacka, ni Francuska, ni Britanija...
70-ih Nixon koji je posjeti Hrvatsku(i zapisano u protokolima da je posjetio Hrvatsku) 74-e pokusaj Hrvatske da pstane clanicom UN, , 69-e do 72-e Hrvatsko proljece sa Budisom,73-e Goli Otok za Hrvate. 74-e novi Ustav, 92-e posjeta.Clinton-a

klikk, mi se vracamo kuci....:heart:
 
izvini, ali ti mi se cinis jednim od (parijotski oprijedljenim ) pametnijim na ovom forumu...
i , sada ce, svi Srbi koji imaju i psa porijekolom iz RH(cak i krezube babetine koje su se za RTS slikale sa kaljasnjikovim i urlale , nikad sahovnica i prije smrt, ovo je Srbija) postati lojalni gradani RH...i penzije, i ostale komunisticke pogodnsti...
srpski ponos i junastvo....

nemoj da kvaris folklor. ti i ja nemamo oko cega da slozimo, nego lepo ja tebi jednu zausku ti meni jednu zausku, kako i dolikuje medju nasim narodima. daj da se lepo dogovorimo jednom - ja cu da te lozim da za rucak jedes mladu srbetinu ispod sacha, a ti meni slobodno mozes o tim krezubim babama sa drzavljanstvom, ma gde da su. ali nemoj da idemo na tu foru, kao 'ti se meni cinis razumnim, pametnijim...'. nisam ja razuman, ja sam srbin. znam ja da za tebe kod nas nema pameti. samo kilo zive vage. zato daj da se drzimo tradicije i istorijske obaveze, nema potrebe da konstruktivno razgovaramo, ali zato uvek mozemo konstruktivno da se pljujemo. idemo dalje...
 

Back
Top