USA Ukida vize za Hrvatsku

Ja imam Cro pasoš...
banana.gif
pepper.gif
cucumber.gif
carrot.gif

a tako jel patriJoto;) ... pih...:mrgreen:
:wink::cool::cool:
 
inaće što se ukidanje viza za USA tiće OK

ima mnogo ljudi koji bi voleli tamo otić a da prethodno trebaju stajat pred ambasadom tako da će im sada biti to olakšano...kao i za odlazak u UK svojevremeno prije par godina kad smo također trebali po vizu u ambasadu...

što se mene lično tiće: "thanks, but no thanks"

USA me "privlači isto koliko i Rusija, azijske muslimanske zemlje, afrika, sjverna koreja, venecuela....

dakle nula bodova...nema šanse da tamo idem

meni je najdraže to što mogu po EU, (balkanu) i Latinskoj Americi da idem bez vize...jer to mi je jedino što me interesira od ovog sveta...ostalo MOŽDA i to pod stare dane...ako bude para:mrgreen::eek::P
 
i to što kažeš........slovencima ne trebaju vize al šta vredi kad nemaju para da idu u SAD a slovenski vojnici su naybali po tim misijama,imaju samo 5000 evra platu i ginu ko kokoši.....evo vec par godina


0000placeiprevodisx3.jpg


znaci:osnovna plata oficira je oko 1100 evra plus razni dodaci za domace a za one koji idu "napolje" je 4 puta veca i tako dođe oko 5000


четири пута већа ако иде напоље.....да тако Амери обрачунавају плате не би их закрпиле оне златне резерве из ФортНокса....


плате оних македонаца што им исекли главе у Ираку је била око 1800 евра
плате бугара у Авганистану су од 1400 до 2100 долара зависи
плата Грчког војника на Косову је од 2100 до плафон 3000 евра али то је друга прича пошто је Грчка одавно члан НАТО-а и издржавају се из буџета ..а Динкић не верујем да би давао 5 000 евра по војнику да иду у Авганистан ..а Амери не плаћају стране војнике..само своје

Француски легионар из II. п.п. има 2384 евра са свим бонусима
Ренџер прима 3200 долара плус бонус који највише износи 25% од плате
то је 800+3200 укупно 4 000 долара

СЕАЛ је плата око 6500 - 7200 долара али то је NAVY SEAL a не јанези
 
ти си ово као покушао да ве задивиш својим "свезнањем" из свих војних области укључујући и мисионарске дневнице........

0000placeiprevodisx3.jpg
jao koji si ti lik!!:!:
:rotf::rotf::rotf:

pa piše neto plaća a ne NATO plaća!!!!

OMG!
HHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH!!!!!!
:lol::lol::lol::lol::lol:

ko te nezna skupo bi te platio!!!
:mrgreen::mrgreen::rolleyes::rolleyes:
 
meni je najdraže to što mogu po EU, (balkanu) i Latinskoj Americi da idem bez vize...jer to mi je jedino što me interesira od ovog sveta...ostalo MOŽDA i to pod stare dane...ako bude para:mrgreen::eek::P

видиш ко каже да не могу и са тобом да нађем нешто заједничко и ја волим Латинску Америку карневал у Риу ..........месо колико волиш


али сумњив си ми мало ........Готовина колико се сећам био у Аргентини ......
ма знаш ти шта радиш........
 
jao koji si ti lik!!:!:
:rotf::rotf::rotf:

pa piše neto plaća a ne NATO plaća!!!!

OMG!
HHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAH!!!!!!
:lol::lol::lol::lol::lol:

ko te nezna skupo bi te platio!!!
:mrgreen::mrgreen::rolleyes::rolleyes:

да нису ови из NSA пробали неки нови нервни отров тамо у Загребу па не разумеш на кога се односи мој одговор и зашто сам то написао
 
...pa to sto si ti postavio je valjda njihova plata u Sloveniji...pri dnu pise da je ta plata veca 4X ako ih posalju napolje....nemoj da se nerviras :)

ma pusti ga neka živi u "svom" svetu....vidimo da ima simptome indentične ko njegov učitelj Šešelj...tako da ne vredi mu išta objašnjavati:lol:

inaće bio sam ga stavio jedno vreme na ignore listu...al sam dobio pp poruke da nema potrebe...ionako ga retko ko ovde ozbiljno shvata:lol: tako da sam ga sa iste skinuo...pa da se i ja nasmejem njegovim "šalama" i "pošalicama":mrgreen::heart:
 
...pa to sto si ti postavio je valjda njihova plata u Sloveniji...pri dnu pise da je ta plata veca 4X ako ih posalju napolje....nemoj da se nerviras :)
ево које написао 4 пута веће плате
znaci:osnovna plata oficira je oko 1100 evra plus razni dodaci za domace a za one koji idu "napolje" je 4 puta veca i tako dođe oko 5000
ја само покушавам да одговорим
 
i samo da proverimo ozbiljnost njegova "stanja" iliti [ček-pojnt]:wink::
opste dobro
Registrovan korisnik


Dodaj opste dobro na listu prijatelja Dodaj opste dobro na listu nepoželjnih korisnika

Informacije o forumu Kontaktne informacije
Učlanjen: 22.02.2008.
Poruke Ukupno poruka: 3.221 (74,84 poruka dnevno)
dobro je..."napreduje" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
..al sam dobio pp poruke da nema potrebe...
добио коначно :arrow:значи сад уредан
ionako ga retko ko ovde ozbiljno shvata:lol::
ти кад би знао колико ја ово озбиљно схватам .........него ми понекад излети да покушам да будем озбиљан ........али не иде .не идене иде
уопште.......туга:mrgreen:
 
i samo da proverimo ozbiljnost njegova "stanja" iliti [ček-pojnt]:wink::

dobro je..."napreduje" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

то ти је предпостављам најинтелигентнији одговор који можеш да смислиш ...колико си размишљао два сата три ....4.5.6.
тешко је бити као ти :twisted:
са онолико анкета .....а све су ..........
 

Back
Top