Kineski izvještaj o stanju ljudskih prava u USA

Hvala. Vidiš kako sam ulećeš u procese demokratizacije bahatih nedemokratskih amera! A da nabrojimo sve usluge koje su ameri širom sveta pružali banditima i ubicama!!?? I to je bilo OK, a kada su to NAVODNO napravili Kinezi, odmah su bombardovani! E pa NEĆE da MOŽE tako više! :bravo:
Ko da slusam mog profesora marksizma jos 1977me... a i slicno nam je obecavo jedan kapetan u JeNeA 1981ve
propast trulog zapada i imperjalisticke amerike, uspon rusije, pobeda medjunarodnog internacionalizma.....
za kapetana ne znam, ali profesor umro pre desetak godina, marksizam ukinut JeNeA se raspala, propali SFRJ, SSSR, varsavski pakt....

Ko da slusam mog profesora marksizma jos 1977me... a i slicno nam je obecavo jedan kapetan u JeNeA 1981ve
propast trulog zapada i imperjalisticke amerike, uspon rusije, pobeda medjunarodnog internacionalizma.....
za kapetana ne znam, ali profesor umro pre desetak godina, marksizam ukinut JeNeA se raspala, propali SFRJ, SSSR, varsavski pakt....
Zar se ne dešava upravo to? Kina i Rusija jačaju! A propast SSSR-a, Varšavski Pakt, JNA, SFRJ: Nije vredno spomena i beznačajni detalji u istoriji! Debili kao Staljin i Tito su išli da rade eksperiment 'savršeni komunizam' sa stokom raznih nacija koje su sanjale o svojim državama još od pre iljadu godina! :hahaha: :hahaha:

Zar se ne dešava upravo to? Kina i Rusija jačaju! A propast SSSR-a, Varšavski Pakt, JNA, SFRJ: Nije vredno spomena i beznačajni detalji u istoriji! Debili kao Staljin i Tito su išli da rade eksperiment 'savršeni komunizam' sa stokom raznih nacija koje su sanjale o svojim državama još od pre iljadu godina! :hahaha: :hahaha:
i rim je propo za tisuću godina a kamoli neće europa i amerika

Šta kaže Kina za ono na Tjenanmenu? Ima li neki izveštaj o tome kako su gazili nenaoružane civile tenkovima? A da, zaboravio sam da o tome ne sme da se govori u Kini.

Kina i ljudska prava, komedija.
Hvala Bogu da su ih pogazili jer da je tada pobedila obojena revolucija danas bi Kina bila kokošinjac od države podeljena na milion provincija koje međusobno ratuju.
Kina je danas skladno uređena država bez velikih društvenih tenzija za razliku od Amerike gde se vode politički sudski procesi, videli smo kako se guše crnci po njihovim getima a godišnje pogine preko 41 hiljade ljudi nasilnom smrću. Skoro kao celokupni Vijetnamski rat koji je trajao godinama.

Poslednja izmena:
A GREAT FIREWALL OF CHINA?
Kad smo kod propagande...

Malo sam guglao (uz isprobavanje) oko antivirusa...

Svi zapadni sajtovi ako i pomenu Kaspersky na ovaj ili onaj način daju prednost Nortonu ili BitDefenderu (paz molim te rumunskafirmasa centralom u Americi)

Obavezno podmeću FSB u Kasperskyali i ruske hakere (?)

Ali avaj...
Lampica mi se upalila na broj korisnika
Prvorangirani Norton ima 80M a neklasifikovani Kaspersky (zbog Ukrajine kako napišu na tech sajtovima) ima 400M

Znači - iebala Mara bumbara sa (anti)propagandom...

Sa druge strane i Kaspersky na svom sajtu počeo da fura zapadni stil pripovedanha, sveslatko, lepo pa okruglo na ćoše kao da iščitavaš sajt o TOR browseru (CIA)

Ipak je jedini istinit podatak BROJ KLIJENATA
Ne lipši magarče, ispade da je Kaspersky No.2 na svetu a No.1 je - OneLogin

Verujem da je slabo ko čuo za ovaj sistem koji je više za potvrdu identiteta nego za blokiranje malwarea...

BitDefenderi i Nortoni (otkupili Aviru i Avast koji je pretogaotkupio AVG) su daleko ispod

Čudno je to - propaganda jedno, stvarnost drugo.
Zašto li se 400M obratilo FSB-u pardon Kasperskom za podršku pired onakvih hvalospeva za ostale nemam pojma.

Možda su i oni testirali kao ja?
Imam falš sajt koji ubacuje instalaciju tansomwarea nakon čega automatskidobijate e-mail kako treba da platite za dekodiranje a Kaspersky sprečio instalaciju...

P.S. plaćene tj probne verzije će vas odmah obaveztiti i ukloniti jer su aktivnedodatne zaštite dok besplatni antivirus i nije toliko efikadan u sprečavanju ali je isti u čišćenju

Tako da svi koji ste pali na tako te propagande...

Hvala Bogu da su ih pogazili jer da je tada pobedila obojena revolucija danas bi Kina bila kokošinjac od države podeljena na milion provincija koje međusobno ratuju.
Kina je danas skladno uređena država bez velikih društvenih tenzija za razliku od Amerike gde se vode politički sudski procesi, videli smo kako se guše crnci po njihovim getima a godišnje pogine preko 41 hiljade ljudi nasilnom smrću. Skoro kao celokupni Vijetnamski rat koji je trajao godinama.
isto hvala bogu ko sto su istrebili indijance na americkom kontinentu koji su zrtvovali masovno narod, vadili im srca, sekli im glave, drali im kozu...

isto hvala bogu ko sto su istrebili indijance na americkom kontinentu koji su zrtvovali masovno narod, vadili im srca, sekli im glave, drali im kozu...
Upravo si podržao genocid nad jednim narodom koristeći američku propagndu koja opravdava taj čin.
Tjenanmen nije bio genocid već gušenje državnog udara , sila upotrebljena protiv podmuklih pobunjenika instruisanih iz vana , tako da je ta tvoja komparacija pogrešna.

Upravo si podržao genocid nad jednim narodom koristeći američku propagndu koja opravdava taj čin.
Tjenanmen nije bio genocid već gušenje državnog udara , sila upotrebljena protiv podmuklih pobunjenika instruisanih iz vana , tako da je ta tvoja komparacija pogrešna.
ti indijanci su se javno hvalili kako ubijaju tisuce i tisuce nevinih ljudi u svojim satanskim obredima
Milioni indijanaca je danas zivo jer bi njihovi pretci bili zaklani u nekoj proslavi i baceni sa vrha piramide

ti indijanci su se javno hvalili kako ubijaju tisuce i tisuce nevinih ljudi u svojim satanskim obredima
Milioni indijanaca je danas zivo jer bi njihovi pretci bili zaklani u nekoj proslavi i baceni sa vrha piramide
Tipična PODMIĆENA i plaćena odvratna propaganda 'pobednika' kojom objašnjavaju i opravdavaju svoje ZLOČINE! Kao i partizanska pljuvanja po četnicima itd..itd...:bravo:

Back