Kineski izvještaj o stanju ljudskih prava u USA

Po cemu je USA moja, gde ja to svojatam USA?
Opet lazes i izmisljas neke stvari o meni.
Opet, trebalo bi da te je sramota, ali da znas sta je sramota, ne bi bio u SNS-u.

Hahaha, nigde ti nisi napisao, ali....

Nema ALI, covece, ne izmisljaj i ne lazi!

Stvarno teska sramota.

Pa veci si Amerikanac od samih Amerikanaca.

Vise pljujes Srbe i Srbiju i branis sve americko nego da si licno Hanter Bajden , Zozefov sin.

Pa veci si Amerikanac od samih Amerikanaca.

Vise pljujes Srbe i Srbiju i branis sve americko nego da si licno Hanter Bajden , Zozefov sin.

Hajde nadji gde sam to branio sve americko. Ako nadjes, imas 10.000 evra, ako ne nadjes, ti meni dodjes 10.000 evra, vazi? :)

Nego ne smes da se kladis, jer znas da lazes :)

A po Srbiji i Srbima ne pljujem, vec po SNS-u, Vucicu i svim vama SNS-ovskim pudlicama :D

A vi niste ni Srbi ni Srbija, nego obicna sramota :D

Hajde nadji gde sam to branio sve americko. Ako nadjes, imas 10.000 evra, ako ne nadjes, ti meni dodjes 10.000 evra, vazi? :)

Nego ne smes da se kladis, jer znas da lazes :)

A po Srbiji i Srbima ne pljujem, vec po SNS-u, Vucicu i svim vama SNS-ovskim pudlicama :D

A vi niste ni Srbi ni Srbija, nego obicna sramota :D
I po policiji jel...

Nego sta nego lazes:
1. navodis da svojatam nesto sto ne svojatam - dakle lazes.
2. navodis da podrzavam USA bombardovanje srbije, sto osudjujem kad god sam to pomenuo - dakle lazes.
3. pravdas svoje navode time sto ne volim Kinu, koja je ocigledno najmanje neduzna, koja je dokazano milion puta dno dna na planeti sto se tice ljudskih prava. I pri tome napadam KINU kao drzavu i njeno uredjenje i politiku, a ne KINEZE kao narod. Jel to ne mozes da ukapiras da su razlicite stvari? :D
4. uravo si napisao "omalovažavanje Kine u ovom slučaju samo po sebi sve govori o onima koji tako rade" - cime napadas MENE - a to se zove Ad Hominem napad, dakle bez ikakvih argumenata nastupas i napadas moju LICNOST, samo zato sto kritikujem Kinu.

Sve u svemu, kroz ove 4 stavke koje stoje crno na belo, a rezultat su svega sto si u samo par poruka napisao o meni, jasno se zakljucuje da ti prvi uopste ne diskutujes o temi, nego pokusavas da mene omalovazis, cime me direktno vredjas.

Ali opusteno, ja upravo to samo i ocekujem od SNS-ovaca, vi drugacije ne umete, argumente nemate, tako da ostaje samo laganje :D
Ne vrijedi ti to pisanje, niti optuživanje, niti lažno podmetanje.. to kod mene ne prolazi.
Tvoja amonizitet prema Kini je očigledan nasuprot ovdje prozvanim a to je USA.

Tvoja mržnja prema SNS nema apsolutno nikakvog uporišta ovdje, niti je neko pisao o njima, niti to ima neke veze sa temom.

Pokušavamo da (sa)znamo kakva su to ljudska prava u zemlji demokratije, kao i zemlji "kolijeki ljudskih prava i sloboda" i ne vidim u čemu je tu problem?

Није Кина вршила геноциде по свету него САД, турци су починили најгори могући геноцид, истребили хришћане у Турској и отели им земљу. САД је подржао геноцидну творевину Турску да истреби хришћане у Турској. Мрзиш Кину зато што је "преваспитала" потурчене у Кини:per:
kinezi uglavnom masakriraju i genocidišu sopstveni narod

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_massacres_in_China

Trebalo bi da te je sramota i da se izvinis, ali opusteno, od SNS-ovca ne ocekujem nista ljudsko :D

Ali opusteno, ja upravo to samo i ocekujem od SNS-ovaca, vi drugacije ne umete, argumente nemate, tako da ostaje samo laganje :D

I ti nešto drviš o napadima "Ad hominem"?
Koje si ti argumente izneo za kršenje ljudskih prava u Kini?
Ali kao i svaki srbomrzac, koristiš priliku da pljuješ po Srbiji, a kobajagi po Vučiću i SNS-u.

A kako nas Kinezi nisu bombardovali, za razliku od tvojih voljenih amera, ajd da opljuneš
malo i po Kinezima... :mazi:

To su tvoji argumenti, a ovde kukaš o "ad hominem"?

E jadniče nesposobni, pa nisam ti ni ja, ni Vučić, krivi za tvoj bedni život.
Ali lakše je za sopstvenu nesposobnost kriviti druge, nego priznati da si nesposoban.
Razumem ja tebe i takve u potpunosti... :mazi:

Botino, ja zivim zivot kakav ti ne mozes ni da sanjas :D

Dok si ti u Vucicevoj bullji, ja sam slobodan, nezavisan od bilo koga na planeti, i zato mogu da vas, robove, napusavam kad hocu i koliko hocu :D

Jer postao si rob svojom voljom i zato mrzis slobodnog coveka vise nego svog robovlasnika.

U sustini ste vi, SNS botovi, jako tuzni likovi. Ali ko vas iebe, sami ste birali da budete ljudsko dno :D

Šta kaže Kina za ono na Tjenanmenu? Ima li neki izveštaj o tome kako su gazili nenaoružane civile tenkovima? A da, zaboravio sam da o tome ne sme da se govori u Kini.

Kina i ljudska prava, komedija.
Ajde, ne loopetaj.
Kakvo bre gaženje civila tenkovima?
Na trgu Tjenanmen te večeri nije poginuo ni jedan jedini civil.
Studentima i ostalim učesnicima je dozvoljeno da mirno napuste trg, niko nije ni ubijen,
ni uhapšen.
Jeste poginulo nekoliko civila u okolnim ulicama od nasumične paljbe, to stoji.
I jeste poginulo nekoliko stotina civila te večeri, ali to je bilo na drugim mestima
i pod sasvim drugim okolnostima.

Preporučujem tebi i ostalim mrziteljima Kine da pročitate barem ovaj članak
iz Fajnenšel Tajmsa, gde se objašnjava šta se stvarno desilo te večeri i kako su
zapadni mediji, uglavnom američki, lagali o tome:
https://www.ft.com/content/0d3c9c04-5059-11de-9530-00144feabdc0

Ti izveštaji su bili u rangu onih koji su izveštavali o koncentracionom logoru
na stadionu u Prištini, o "masakru" u Račku, o "genocidu" u Srebrenici...
:mazi:

Ajde, ne loopetaj.
Kakvo bre gaženje civila tenkovima?
Na trgu Tjenanmen te večeri nije poginuo ni jedan jedini civil.
Studentima i ostalim učesnicima je dozvoljeno da mirno napuste trg, niko nije ni ubijen,
ni uhapšen.
I jeste poginulo nekoliko stotina civila te večeri, ali to je bilo na drugim mestima

Preporučujem tebi i ostalim mrziteljima Kine da pročitate barem ovaj članak
iz Fajnenšel Tajmsa, gde se objašnjava šta se stvarno desilo te večeri i kako su
zapadni mediji, uglavnom američki, lagali o tome:
https://www.ft.com/content/0d3c9c04-5059-11de-9530-00144feabdc0

Ti izveštaji su bili u rangu onih koji su izveštavali o koncentracionom logoru
na stadionu u Prištini, o "masakru" u Račku, o "genocidu" u Srebrenici...
:mazi:
Lupaš ti, i to žestoko.

Znači lupa i Financial Times?
Oćeš da ti prevedem članak, pošto izgleda ne razumeš engleski?
Razumem, samo ne mogu da čitam, jer treba da se plati.

Capture5.JPG

Razumem, samo ne mogu da čitam, jer treba da se plati.
Uglavnom objašnjava kako su protesti bili zloupotrebljeni od strane zapadnih medija.
Nikakvog tu zahteva za nekom zapadnom demokratijom nije bilo, uglavnom su se
studenti bunili protiv novonastale "elite" i izdaje socijalističkih ideja,

Ono što je bitno je to, da tu nije bilo nikakvog gaženja studenata tenkovima, to su
zapadni lažovi izmislili.
Poginulo je nekoliko stotina ljudi, kasnije, u okolnim ulicama, ali ponavljam:
Na trgu Tjenanmen nije ubijen ni jedan jedini učesnik protesta,
a kamoli da je neko tenkovima gazio demonstrante.

Ne vredi da objašnjavaš, lepo sam im napisao:
Baš me interesuje šta bi američka Nacionalna Garda uradila da su im demonstranti
zapalili kamione i autobuse i spalili vojnike?
Zamolili ih demokratski, kao što samo oni umeju, da se mirno raziđu?

Šta kaže Kina za ono na Tjenanmenu? Ima li neki izveštaj o tome kako su gazili nenaoružane civile tenkovima? A da, zaboravio sam da o tome ne sme da se govori u Kini.

Kina i ljudska prava, komedija.
Како онда америчка војска, или национална гарда, поби оне породице са малом децом у Тексасу, тобоже што су хтели да живе у некој комуни, као независној, без могућности да се предају, или спасе жене са малом децом......и то са артиљериским оружјем и тенковима. Вероватно си упознат са тим случајем, или ниси.....или како су својим домородцима индијанцима "давали" заражену ћебад (мислим са богињама) да их истребе и пошаљу у резервате на другом крају земље (бар оне који су преживели погром над њима) и дали им ткз. "привилегију" да отворе коцкарнице ослобођене пореза као неку "великодушност" државе према њима.

https://www.parl.ca/DocumentViewer/en/44-1/bill/C-63/first-reading

A person may, with the Attorney General’s consent, lay an information before a provincial court judge if the person fears on reasonable grounds that another person will commit​

 Everyone who commits an offence under this Act or any other Act of Parliament, if the commission of the offence is motivated by hatred based on race, national or ethnic origin, language, colour, religion, sex, age, mental or physical disability, sexual orientation, or gender identity or expression, is guilty of an indictable offence and liable to imprisonment for life.

Kinezi ne maše, tačno znaju kada je vreme da se pruži ruka....već je očitano da ameri ne mogu da brane potop koji nailazi i nude im uključenje u svetske tokove koji podrazumevaju uključenje u UN kao pristojan član...Ostvari li su svoj rezervni cilj u evropi i sjebali nemce, sad im ostaje gradjanski rat koji bi pokušali da pokriju ratom za Tajvan...

USA placa preko trilion dolara za penzije i socijalu, i preko trilion za zdravstvo, i to samo iz federalnog budzeta. Plus budzeti svake drzave, plus lokalni budzeti, 3 nivoa budzeta i otimanja.

Ja ne znam sta levicari jos hoce, koliko jos kinte da se otme gradjanima da bi to otimanje bilo jos vece 'ljudsko pravo'?

10 triliona? 50?
3 meseca im je i previše porodiljskog!
levičarske USA majke neka jedu g.
Zelenskom i ostalim Banderašima su potrebnije stotine milijardi dolara od USA poreza!!!!!

Poslednja izmena:

Back