Урсула фон дер Лајен долази у петак у Београд: Тражи санкције Русији

ma, samo je problem sto je matora, inace izgleda bas fino...
Ma neka je najlepsa na svetu i mlada ne treba nam,kada donosi grozne vesti i uslove.
Njihovo je da traže, a naše je da damo. :butkice:
Ako nasi politicari uspeju da izdrze sve to.Ili si za Rusiju,ili za EU,ne moze i tamo i ovamo.
 
Чула јесам да у Србија има стамених плавуша .. и да за мало пара .... велика демократија

УА

3957086603d959c390ba.jpg
Урсула има више деце него шиптарски лажни парламент у Приштини.
Седморо...
 
Je%еш државу где су жене министри војске, а задњих 10 година они су имали 3.
Мада је%еш и режим који постави наркомана који није служио војску, јер је био јуловска комуњара која је бежала од рата.
 
Препознаје ли неко госођицу лево са Јадранске облате ..релација Пула .. Сплит ....

40725960-0-image-a-24_1616275099932.jpg
Њена партија је поражена, шта који ку$ац она сада представља у тој ЕУ, када је нико није бирао за ту комуњарску позицију сектретара СКОЈа ЕУ.
 
Урсула рођена у Бриселу, а отац био у ЕУ комисији. Случајно ?

Von der Leyen was born in 1958 in Ixelles, Brussels, Belgium, where she lived until she was 13 years old. In the family, she has been known since childhood as Röschen, a diminutive of Rose.[7] Her father Ernst Albrecht worked as one of the first European civil servants from the establishment of the European Commission in 1958, first as chef de cabinet to the European commissioner for competition Hans von der Groeben in the Hallstein Commission, and then as director-general of the Directorate-General for Competition from 1967 to 1970. She attended the European School, Brussels I for the first 13 years of her life.[8]
 
Idu po celoj Istočnoj Evropi i pokušavaju da nahvataju topovsko meso za rat u Ukrajini. Išla je i u Moldaviju da potplaćuje njihove političare da žrtvuju zemlju i narod. Ne znam kako ih samo nije sramota ovde da dolaze nakon NATO bombardovanja?!

Ni EU ne poštuje sankcije Rusiji, baš ćemo mi. Pogotovo sad kad možemo osetiti posledice prljave bombe koju Ukrajina i NATO prave da zagade pola Istočne Evrope.
 

Back
Top