Uputstva, predlozi, i pitanja za Kulinarstvo

ma toliko rasprave zbog mene, nije vrijedno,kriva sam jer sam trebala malo više "prosurfat" po forumu da nađem što me zanimalo, međutim tu mi je pomogla opet zvončica, ali imam četvero male djece i vrlo malo slobodnog vremena pa mi se tako činilo najlakše... možda je zvončicu više zasmetalo šta ja radim na "vašem"forumu, ali vi ste zaista susretljive velike majstorice i zahvaljujući vama ja sam u svom malom mjestu gdje živim postala dobra majstorica za torte, znam da bi trebala dati i ja koji doprinos ovom forumu (postaviti koji link) ali ja jednostavno nemam potrebui tražiti ništa više od ovoga šta vi nudite tu, ali evo kad nađem malo slobodnog vremena postavit ću bar svoje slike , naravno puno toga još moram naučiti ali znam da sam na pravoj adresi... posebno hvala askici i vera-mk, naravno i zvončici na odgovoru, a ja ću drugi put malo bolje se potuditi da pronađem željeno
 
ma toliko rasprave zbog mene, nije vrijedno,kriva sam jer sam trebala malo više "prosurfat" po forumu da nađem što me zanimalo, međutim tu mi je pomogla opet zvončica, ali imam četvero male djece i vrlo malo slobodnog vremena pa mi se tako činilo najlakše... možda je zvončicu više zasmetalo šta ja radim na "vašem"forumu, ali vi ste zaista susretljive velike majstorice i zahvaljujući vama ja sam u svom malom mjestu gdje živim postala dobra majstorica za torte, znam da bi trebala dati i ja koji doprinos ovom forumu (postaviti koji link) ali ja jednostavno nemam potrebui tražiti ništa više od ovoga šta vi nudite tu, ali evo kad nađem malo slobodnog vremena postavit ću bar svoje slike , naravno puno toga još moram naučiti ali znam da sam na pravoj adresi... posebno hvala askici i vera-mk, naravno i zvončici na odgovoru, a ja ću drugi put malo bolje se potuditi da pronađem željeno

Veliki pozdrav,razumem te potpuno tu smo slicne majka sam 3 skolarca,zaposlena i u slobodno vreme pravim torte a koje mi je slobodno vreme neznam ni sama...Hvala svima koji su spremni uskociti u pomoc kada zatreba!!!
 
Moze li neko ga mi odgovori,zasto se nemogu videti ni svoji a ni tudji novi postovi.
Posle nocasnjeg unapredjenja rad foruma,malocas sam konstatovao, da na delu
profila gde se nalaze pronadji sve postove,postovi kasne od 20 do 30 sati.
Molio bih nekoga iz tima foruma da mi da odgovor
Pozz
prilog slika poslednjeg posta koji se vidi.I ako sam posle toga uradio 50 postova

 
Poslednja izmena:
Ja mogu spomenuti neke osnove,zahvaljujući divnoj prijateljici:cmok2:

Kada fotografirate tortu svakako gledajte da imate neku jednobojnu pozadinu
(hamer papir,neko platno koje upija svijetlost......),boje pozadine prilagodite torti.
Univerzalne su bijela i crna boja,one najbolje ističu tortu.
Fotografirajte je iznad svijetla,ili još bolje na danjem svijetlu ako imate mogućnosti.
E sada,da vam se ne bi radile sjene na torti trebalo bi napraviti neku improviziranu kutiju u koju ćete staviti tortu kako bi sjene bile mekše....

Fotografije možete uređivati u nekim jednostavnijim programima npr Picasa ili Picnik na netu.Tamo ih možete izrezati,smanjiti,prilagoditi svijetlo...

Toliko ja znam,a sada profići javite se:)
 

Back
Top