uporedni horoskop...

Prilozi

  • astro_61gw_01_03_j_m_m_m.53467.9967.jpg
    astro_61gw_01_03_j_m_m_m.53467.9967.jpg
    22,3 KB · Pregleda: 8
Mene interesuje da li u ovoj vezi sledi brak...On je rodjen 7 marta, u 05 i 40 h u Nisu 1982.godine,a ja sam 22.01.1983 u 23 i 25 h u Subotici....:roll:

Po numerologiji
ti 538
on 123
zajedno
652

Sama dvojka daje sudbinski spoj,partnera od koga trebas nesto da naucis i tako prevazidjes neke svoje slabosti i mane, 6 u bioritmu moze da ukaze na brak jer je to venera, ciste emocije, znam nekoliko bracnih parova sa ovom kombinacijom. Ne mogu jedno bez drugog i s vremena na vremem su kao pas i macka a trude se da usklade razlike, ali u svakom slucaju ljubav cveta :super:
 
Po numerologiji
ti 538
on 123
zajedno
652

Sama dvojka daje sudbinski spoj,partnera od koga trebas nesto da naucis i tako prevazidjes neke svoje slabosti i mane, 6 u bioritmu moze da ukaze na brak jer je to venera, ciste emocije, znam nekoliko bracnih parova sa ovom kombinacijom. Ne mogu jedno bez drugog i s vremena na vremem su kao pas i macka a trude se da usklade razlike, ali u svakom slucaju ljubav cveta :super:

Hvala puno draga Strelice78....Divno si me obradovala odgovorom.Zlatna si sto si mi odgovorila,i hvala na tome veliko!!!!!!!!!!!!!!!!:):)
 
Poslednja izmena:
Može li meni jedna kraća analiza, dugo se poznaju, još uvek nisu zvanično u vezi, ali me zanima da li će biti, molim vas odgovor, jako, jako, jako, bitno. On rodjen 16.09.68 u Hrvatskoj (Knin), podznak strelac, ona rodjena 02.11.78. Beograd, podznak ovan...čekaću strpljivo...hvala unapred
 
mi smo rodjeni 11.4.1981, 15.25, Beograd i 10.05.1976, 15.40, Zemun

oboje imamo aspekt mogucnosti 2 braka, ali nas zanima da li se mozda onaj prvi odnosi na velike /intenzitetom, trajanjem godinu-dve/ ljubavi koje smo imali, ali nismo ziveli sa njima?
moja veza je bila sa riba/strelac, a njegova sa devojkom koja je na granici vage i skorpije.

imamo velike probleme u braku zbog karakternih razlika, ali je ljubav velika.
sta nas ocekuje i najvece pitanje: deca?

HVALA!!!
 
Olivera, ako mozes nesto da kazes za nas brak i posao. Konkretno, nas odnos kako ce se odvijati i posao takodje.jedna karta je moja a druga od muza. hvala ti[/ATTACH]
 

Prilozi

  • astro_w2gw_06_moj_muz_hp.71972.8576.jpg
    astro_w2gw_06_moj_muz_hp.71972.8576.jpg
    66,5 KB · Pregleda: 3
  • astro_w2gw_01_osavic_hp.72025.9772.jpg
    astro_w2gw_01_osavic_hp.72025.9772.jpg
    65,1 KB · Pregleda: 284

Posto imas obe natalne karte, bolje je da se vidi jos i Sinastrija.

Tvoja Sinastrija:

986m4n.gif


Dala sam ti unutra malo ljubavi: Juno, Karma, Eros i Amor.

Danas ne mogu objasniti, mozda se nadje netko drugi. Nije lose na prvi pogled!
 
ako neko zna pogledati uporedni i ima zivaca da napise par recenica>
on 13.05.1982 4 sata 15 minuta trebinje
ona 20.02.1983 herceg novi
p.t.samo me zanima da li je kraj sada kraj i totalni*razlaz*
 
Ako moze neko malo da pogleda u nas uporedni horoskop, par recenica, bila bih vam bas zahvalna...za sada smo samo prijatelji, ali emocije su zaista prisutne, a oboje to prikrivamo...unapred zahvalna:super:

astro61gw1118galegalicd.gif
 
Posto imas obe natalne karte, bolje je da se vidi jos i Sinastrija.
Tvoja Sinastrija:
986m4n.gif

Dala sam ti unutra malo ljubavi: Juno, Karma, Eros i Amor.
Danas ne mogu objasniti, mozda se nadje netko drugi. Nije lose na prvi pogled!
Da je vasa ljubav velika, vidi se iz polozaja tvoje Venere, Sunca i Marsa u njegovoj 7.kuci, kao i njegovog Meseca i Plutona u tvojoj 1.kuci, za mene najvaznije kuce u Sinastriji. Osim toga vi ste i dobri prijatelji: njegov Mars i Saturn u konjukciji sa tvojim Mesecem u 11.kuci. Mars u konjukciji sa Mesecem neki oznacavaju kao dobar sex.

Sta je ovde vazno, vas dvoje imate "Cinderella aspect":
tvoja Venera konjukcija njegov Kiron, jedan od veoma bitnih aspekata za brak, posebno u 7.kuci, kuci braka. Posto tvoj Kiron ima (skoro) konjukciju sa njegovim Suncem, vi jednom drugom dodjete kao neka vrsta terapije.

Neki tumace Saturn sekstil ili trigon Mesec kao "Heart break" aspect: to se moze reci i za konjukciju Saturna i Meseca, sto je kod vas sa tvoje i njegove strane, dakle dvojna konjukcija Saturna i Meseca.
Ja mislim, da ste jos uvek zaljubljeni jedno u drugo: njegov Mesec u tvojoj 1.kuci a tvoja Venera u njegovoj 7.kuci.

Sto se tice dece: vladar tvoje 5.kuce je Saturn u 1.kuci, retrogradan. Znaci, da ce dete biti, a sa zakasnjenjem. Saturn ima dva lepa aspekta i tu ne bi smelo biti problema.
Kod njega je vladar 5.kuce Uran sa losim aspektima: tu je veliko pitanje, da li ce imati decu?
Iskreno receno, za decu nisam strucnjak, mozda netko drugi vidi vise?

Mnogo srece!
 
HVALA VELIKO! :hvala:


a jel to znaci da bi eventualno ja mogla da imam decu sa nekim drugim ako nas dvoje ne uspemo?
ili cemo imati mi nasu, ali tipa vestackom oplodnjom?


iskreno, nalazimo se u MNOGO napetoj situaciji, uvek je bilo dinamicno medju nama a u poslednjih par meseci sve intenzivnije i gore...
osecam se UZASNO samom i izneverenom... :sad2:

sve cesce bih digla ruke od svega i sve cesce razmisljam o definitivnom razlazu...
ne jer nema ljubavi, vec sto ne mogu vise da tripm toliko stres... previse ga imam odkad sam se rodila...

volela bih srecan brak i miran zivot.... ne znam da li cu to ikada imati.... :(:roll:
 

Back
Top