Uloge

LBarbara

La Femme
Moderator
Poruka
48.287
..čitam uz prvu jutarnju ove temice po ljisu pa mi pade na pamet i zbuni me istovremeno -koja je uopšte uloga muškarca u ženinom životu?😳
Po pisanjima naših ljusovaca, žena treba sve sama da ume, može, treba da bude budna 24/7, da radi, zaradjuje, bude samostalna, verna, ne traži ništa, ne zanoveta, ćuti, radja, čuva, uvek spremna za seks i bahanalije i to ne kad ona hoće nego kad se muškarcu digne...i ne, ovo nije kritika, ovo je muški san preveden u reči i rečenice pa zvuči čudno...
Dakle, muškarci, koja je vaša uloga u životu jedne žene? 🥰

Womens-love-vs-mens-love-joke.svg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Necemo mi te danasnje sto na misice fejk glume da su sposobne,msm vidite ih po medijima kako ih razvlace jer nemaju nikog da stane iza njih,shvatite da ste ko csckalice lomljive bez muskarca,nemate smisao zivota
 
..čitam uz prvu jutarnju ove temice po ljisu pa mi pade na pamet i zbuni me istovremeno -koja je uopšte uloga muškarca u ženinom životu?😳
Po pisanjima naših ljusovaca, žena treba sve sama da ume, može, treba da bude budna 24/7, da radi, zaradjuje, bude samostalna, verna, ne traži ništa, ne zanoveta, ćuti, radja, čuva, uvek spremna za seks i bahanalije i to ne kad ona hoće nego kad se muškarcu digne...i ne, ovo nije kritika, ovo je muški san preveden u reči i rečenice pa zvuči čudno...
Dakle, muškarci, koja je vaša uloga u životu jedne žene? 🥰
da postojimo i da imate oko koga da trčkate jer vas to čini srećnim i ispunjenim
 
..čitam uz prvu jutarnju ove temice po ljisu pa mi pade na pamet i zbuni me istovremeno -koja je uopšte uloga muškarca u ženinom životu?😳
Po pisanjima naših ljusovaca, žena treba sve sama da ume, može, treba da bude budna 24/7, da radi, zaradjuje, bude samostalna, verna, ne traži ništa, ne zanoveta, ćuti, radja, čuva, uvek spremna za seks i bahanalije i to ne kad ona hoće nego kad se muškarcu digne...i ne, ovo nije kritika, ovo je muški san preveden u reči i rečenice pa zvuči čudno...
Dakle, muškarci, koja je vaša uloga u životu jedne žene? 🥰
Preterivanje, ako nekom muskarcu treba takva superzena onda bolje neka naruci robota slugu.
 
Necemo mi te danasnje sto na misice fejk glume da su sposobne,msm vidite ih po medijima kako ih razvlace jer nemaju nikog da stane iza njih,shvatite da ste ko csckalice lomljive bez muskarca,nemate smisao zivota

..ih bre dzordzi..i dobro, recimo nadješ najzad sebi neku koja nije fejk i šta onda?
Koja je tvoja uloga, gde vidiš sebe, u kom segmentu njenog života?
 
..čitam uz prvu jutarnju ove temice po ljisu pa mi pade na pamet i zbuni me istovremeno -koja je uopšte uloga muškarca u ženinom životu?😳
Po pisanjima naših ljusovaca, žena treba sve sama da ume, može, treba da bude budna 24/7, da radi, zaradjuje, bude samostalna, verna, ne traži ništa, ne zanoveta, ćuti, radja, čuva, uvek spremna za seks i bahanalije i to ne kad ona hoće nego kad se muškarcu digne...i ne, ovo nije kritika, ovo je muški san preveden u reči i rečenice pa zvuči čudno...
Dakle, muškarci, koja je vaša uloga u životu jedne žene? 🥰
Cije zene, moje ili tudje?
 
Preterivanje, ako nekom muskarcu treba takva superzena onda bolje neka naruci robota slugu.


..pa nije preterivanje, samo sublimacija svih kritika na račun žena po ljisu...sve treba žena sama da uradi pa i prvo piće u kafiću da plati u najboljem slučaju na pola a kamoli sve ostalo...:lol:
..to je moj utisak kad čitam ovde šta sve muškarci žele od žena.
 
..ih bre dzordzi..i dobro, recimo nadješ najzad sebi neku koja nije fejk i šta onda?
Koja je tvoja uloga, gde vidiš sebe, u kom segmentu njenog života?
Pa da joj dam smisao zivota, onaj 90% deo koji fali,koji necete da priznate da ne mozete bez njega,nije to zavijanje sijalice koju ne mozete da dovatite,nego da napravimo zenu od nje u pravom smislu te reci,majku i pozrtvovanog partnera koji se trudi oko mene kao ja oko nje,setite se kako ste pre 20ih jedino mislile na muskarce pa onda zbog cega ste izgubili tu potrebu,sta vam stavljaju u hranu i plasiraju u medijima,veruj nije problem u meni sto neki muskarci nose suknju,ja umem sa zenama, to cak i feministkinje vide koje bi da me poljujaju
 
..pa nije preterivanje, samo sublimacija svih kritika na račun žena po ljisu...sve treba žena sama da uradi pa i prvo piće u kafiću da plati u najboljem slučaju na pola a kamoli sve ostalo...:lol:
..to je moj utisak kad čitam ovde šta sve muškarci žele od žena.
Licno sto se mene tice i nisam nesto kritikovao zene sem u smislu zatvorenosti i nepristupacnosti.
 
ne znam kakva je uloga žene u životu muškraca ali znam kakvu ulogu muškarac igra u mom životu i konkretno pokriva samo jedan segment.
sve ostalo mogu i radim sama.
A ostalo je zaradjivanje i trosenje para,to je upravo i cilj razdora porodice,napraviti od svakog potrosackog roba a ne sloznu porodicu koja jede 3 dana lonac pasulja
 

Back
Top