Uloge

..čitam uz prvu jutarnju ove temice po ljisu pa mi pade na pamet i zbuni me istovremeno -koja je uopšte uloga muškarca u ženinom životu?😳
Po pisanjima naših ljusovaca, žena treba sve sama da ume, može, treba da bude budna 24/7, da radi, zaradjuje, bude samostalna, verna, ne traži ništa, ne zanoveta, ćuti, radja, čuva, uvek spremna za seks i bahanalije i to ne kad ona hoće nego kad se muškarcu digne...i ne, ovo nije kritika, ovo je muški san preveden u reči i rečenice pa zvuči čudno...
Dakle, muškarci, koja je vaša uloga u životu jedne žene? 🥰
Još jedna femi tema,loš pokušaj dokazivanja nečega,mantra iz kuhinje ...bolje da ne idem dalje.
Jedina žal mi je kada sam video ko je postavio temu...😔
 
Да једни другима буду пријатељи пре свега међусобно се подржавају, прихватају и воле. Друге нема. Зато бракови пуцају данас, јер тога нема. Људска паметност опада
Kad sam se ja ženio došla je jedna baba strina i uhvatila jednom rukom mene, drugom moju ženu i odvela nas ustranu.

Rekla nam je dve rečenice.

Vi ste deco sad kao dva konja upregnuta u jedna kola.

Ako budete vukli na istu stranu, negde ćete stići, pa koliko ko snage dao.

Ako bude vukao jedan konj na jednu, drugi na drugu, samo ćete pokidati amove.

Eto sa tom kratkom poukom moja žena i ja živimo život.

Nije loše preneti je mladima kad se nađete u prilici da čestitate mladencima na nekoj svadbi.
 
..čitam uz prvu jutarnju ove temice po ljisu pa mi pade na pamet i zbuni me istovremeno -koja je uopšte uloga muškarca u ženinom životu?😳
Po pisanjima naših ljusovaca, žena treba sve sama da ume, može, treba da bude budna 24/7, da radi, zaradjuje, bude samostalna, verna, ne traži ništa, ne zanoveta, ćuti, radja, čuva, uvek spremna za seks i bahanalije i to ne kad ona hoće nego kad se muškarcu digne...i ne, ovo nije kritika, ovo je muški san preveden u reči i rečenice pa zvuči čudno...
Dakle, muškarci, koja je vaša uloga u životu jedne žene? 🥰
Uloga stuba, krova i slemena.
U životu svih žena o kojima se staram.
 
..čitam uz prvu jutarnju ove temice po ljisu pa mi pade na pamet i zbuni me istovremeno -koja je uopšte uloga muškarca u ženinom životu?😳
Po pisanjima naših ljusovaca, žena treba sve sama da ume, može, treba da bude budna 24/7, da radi, zaradjuje, bude samostalna, verna, ne traži ništa, ne zanoveta, ćuti, radja, čuva, uvek spremna za seks i bahanalije i to ne kad ona hoće nego kad se muškarcu digne...i ne, ovo nije kritika, ovo je muški san preveden u reči i rečenice pa zvuči čudno...
Dakle, muškarci, koja je vaša uloga u životu jedne žene? 🥰
da je dobro ishebemo da bi bila srecna i sve ovo gore nabrojano dobro radila :D
 
King Genius GIF by Applause Social
 
..čitam uz prvu jutarnju ove temice po ljisu pa mi pade na pamet i zbuni me istovremeno -koja je uopšte uloga muškarca u ženinom životu?😳
Po pisanjima naših ljusovaca, žena treba sve sama da ume, može, treba da bude budna 24/7, da radi, zaradjuje, bude samostalna, verna, ne traži ništa, ne zanoveta, ćuti, radja, čuva, uvek spremna za seks i bahanalije i to ne kad ona hoće nego kad se muškarcu digne...i ne, ovo nije kritika, ovo je muški san preveden u reči i rečenice pa zvuči čudno...
Dakle, muškarci, koja je vaša uloga u životu jedne žene? 🥰

Womens-love-vs-mens-love-joke.svg
Ti si opisala nekog baš nekog najgoreg kojeg si mogla da nađeš. Ženi treba muškarac da je pohvali, da joj kaže da je prelepa i posebna, da joj izjavi ljubav, da je čvrsto zagrli kada oseti da je to njoj potrebno, da je uteši i pruži reči podrške kada ona padne duhom, da je s vremena na vreme iznenadi nekim lepim poklonom ili gestom, da je izmasira kada je boli glava... Ima tu svašta još ponešto. :)
 

Back
Top