Uloge

Mozda tako deluje ali mislim da treba naci pravi uzrok problema, svakako mislim da svetska agenda ide na to da zavadja muski i zenski rod.
Жена треба мушкарцу и мушкарац треба жени. Све остало је подметање и стварање заваде међу људима. Е сад, то што неко не може да нађе себи жену или мужа, то је друга ствар.

Слажем се да преко средстава јавног информисања мењају људима погледе на свет и да их уче погрешним стварима. Никада као пре није било оволико надметања између једних и других.
 
Жена треба мушкарцу и мушкарац треба жени. Све остало је подметање и стварање заваде међу људима. Е сад, то што неко не може да нађе себи жену или мужа, то је друга ствар.

Слажем се да преко средстава јавног информисања мењају људима погледе на свет и да их уче погрешним стварима. Никада као пре није било оволико надметања између једних и других.
O tome i pricam....
 
Cela poenta je razaranje porodica u smislu ili da se ne stvara ili ako ve postoji da dodje do razvoda, do rasturanja.
"Zivi svoj zivot, budi samostalan, ne zavisi od nikoga, ne treba niko da ti zvoca ......
Бити самосталан не значи исто што и бити сам. То неко мора да објасни људима.

Тачно је то да нико не треба да ти звоца, али то не значи да треба да будеш сам, већ треба да нађеш жену која ће да буде нормална.
 
imala sam složnu porodicu.
sad je gotovo.
drugu ne želim.
zato
samo jedan segment i vidimo se opet sledećeg vikenda.
možda.
Pa ok vecina se opece pa ne sme opet,al ja necu sebe da ubedjujem kako mi je bolje bez ljubavi i da sirim tu zarazu,sve to materijalno i tzv uspesno u zivotu je nebitno ,ako dozivis pozrtvovanu osobu koja te stavi ispred sebe
 
Kakav treba muškarac da bude?
То треба жена да каже каквог човека жели.

Ја могу да кажем за себе какву жену желим, а ти треба да кажеш каквог човека тражиш.

Ја се трудим да будем оно што мислим да треба да будем, иако ми некада не полази за руком у потпуности.
 
Pa ok vecina se opece pa ne sme opet,al ja necu sebe da ubedjujem kako mi je bolje bez ljubavi i da sirim tu zarazu,sve to materijalno i tzv uspesno u zivotu je nebitno ,ako dozivis pozrtvovanu osobu koja te stavi ispred sebe
dosta mi je požrtvovanosti sa svačije strane za ceo život. ništa ne razumeš
hoću svidja mi se da budem malo neodgovorna i neozbiljna.
 
И још једна врло битна ствар:

Не треба слушати шта људи причају, већ шта људи раде. Многи говоре како је неко овакав или онакав, а и даље проводе време са истим тим људима и ступају са њима у брак.
 
И још једна врло битна ствар:

Не треба слушати шта људи причају, већ шта људи раде. Многи говоре како је неко овакав или онакав, а и даље проводе време са истим тим људима и ступају са њима у брак.
ovde naročito na krsti možeš da posmatraš šta ljudi rade a ne šta pričaju
idealno mesto za posmatranje haha
 
ne znam kakva je uloga žene u životu muškraca ali znam kakvu ulogu muškarac igra u mom životu i konkretno pokriva samo jedan segment.
sve ostalo mogu i radim sama.

Tako je a oni baš o tome tupe ovde godinama, to im je idealno ponašanje žene, samo takva im i treba... ali gle čuda, izgleda da su lagali...😅

Dzordzi bar nudi smisao(?) hahahaha....ostali ništa...😳
 
dosta mi je požrtvovanosti sa svačije strane za ceo život. ništa ne razumeš
hoću svidja mi se da budem malo neodgovorna i neozbiljna.
A kad ti dosadi kako da se vratis u normalu kad zaglibis u stranputicu,mislim cela planeta svako na svoju stranu,droga je to,jel znas za samocu ali negde u nedodjiji van drustva,aj u tu samostalnost da dokazete da mozete bez muskarca,u trznom centru moze i tiinejdzer da opstane s dzeparcem
 
Tako je a oni baš o tome tupe ovde godinama, to im je idealno ponašanje žene, samo takva im i treba... ali gle čuda, izgleda da su lagali...😅

Dzordzi bar nudi smisao(?) hahahaha....ostali ništa...😳
Meni je smisao truditi se oko nekog ne biti samoziv,pa tako uzmu kucnog ljubimca jer ih nece ostaviti kao partner,ja nemam taj strah jer se dam max pa dokle podnesu
 
Tako je a oni baš o tome tupe ovde godinama, to im je idealno ponašanje žene, samo takva im i treba... ali gle čuda, izgleda da su lagali...😅

Dzordzi bar nudi smisao(?) hahahaha....ostali ništa...😳
ne znaju šta hoće
ili imaju nerealna očekivanja u medijima su objasnili kakva savremena žena treba da bude i to je to. cement .

on nudi samo ruralan smisao, njegova ciljna grupa živi na selu
 
Постоји још једна ствар, на коју сви заборављају, а то је да већина заправо и не зна шта жели или зна тек када погреши.
 
ne znaju šta hoće
ili imaju nerealna očekivanja u medijima su objasnili kakva savremena žena treba da bude i to je to. cement .

on nudi samo ruralan smisao, njegova ciljna grupa živi na selu
Ali ja idem na selo sa ili bez zene,to je poenta mog mentalnog sklopa ne da idem ka raspalom drustvu
 
..čitam uz prvu jutarnju ove temice po ljisu pa mi pade na pamet i zbuni me istovremeno -koja je uopšte uloga muškarca u ženinom životu?😳
Po pisanjima naših ljusovaca, žena treba sve sama da ume, može, treba da bude budna 24/7, da radi, zaradjuje, bude samostalna, verna, ne traži ništa, ne zanoveta, ćuti, radja, čuva, uvek spremna za seks i bahanalije i to ne kad ona hoće nego kad se muškarcu digne...i ne, ovo nije kritika, ovo je muški san preveden u reči i rečenice pa zvuči čudno...
Dakle, muškarci, koja je vaša uloga u životu jedne žene? 🥰
Да једни другима буду пријатељи пре свега међусобно се подржавају, прихватају и воле. Друге нема. Зато бракови пуцају данас, јер тога нема. Људска паметност опада
 

Back
Top