Ukrajina razmatra povlačenje policajaca

Видиш да Рибица има могућност да скапира донекле, а ''однекле'' :confused:..не иде му баш.:mrgreen:

Селективна правда је гора од неправде. Баш ме занима како ће се опрати од те његове тендециозне изјаве.

Зашто НАТО не почне са враћањем србског становништва не свој редован посао?
 
Селективна правда је гора од неправде. Баш ме занима како ће се опрати од те његове тендециозне изјаве.

Зашто НАТО не почне са враћањем србског становништва не свој редован посао?


А што би их враћали Дакице када свакодневно, а почевши из чак председничког нам кабинета, да не причам о овде на форуму, добијају сигнале :

" А шта су чекали 9 година, што сада протествују" и сличне малоумне изјаве...туга једна...ужас је блага реч за то.:mad:
 
[/b]

А што би их враћали Дакице када свакодневно, а почевши из чак председничког нам кабинета, да не причам о овде на форуму, добијају сигнале :

" А шта су чекали 9 година, што сада протествују" и сличне малоумне изјаве...туга једна...ужас је блага реч за то.:mad:

Није нама НАТО толико крив колико ове наше домаће потурице:mad:
 
Ево једне конкретне потурице!!!

16:07
ШУТАНОВАЦ: САМАРЏИЋ НЕ ГОВОРИ У ИМЕ ВЛАДЕ СРБИЈЕ
БЕОГРАД – Министар одбране Драган Шутановац дистанцирао се данас од изјава министра за Косово и Метохију Слободана Самарџића поводом немира на северу Косова, истакавши да Смарџић не говори у име Владе Србије.

У изјави новинарима после обележавања Дана Војне академије, Шутановац је објаснио да је Српско национално веће на северу Косова под контролом Министарства за Косово и Метохији и да је председник државе Борис Тадић од Самарџића у више наврата „добио уверевања да нико са српске стране неће провоцирати ескалацију сукоба”.

„На жалост, нисам убеђен да су све структуре, условно речено, под контролом и мислим да постоји интерес мањих група да дође до инцидената”, рекао је Шутановац.

Он је навео да је министар Самарџић понудио „неки план УНМИК-у”, али да лично не зна који су планови Министарства за Косово и Метохију, истакавши и да је „скандалозно што Министарство одбране нема Акциони план за Косово и Метохију који је Самарџић понудуо УНМИК-у”.

Према речима Шутановца, јуче је Самарџић „говорио да ћемо им вратити...”, али није говорио у име Владе Србије

„Не знам да ли је говорио у своје лично име или у име Демократске странке Србије, али таква реторика не води у правцу смиривања ствари”, закључио је српски министар одбране.


Танјуг
 

Back
Top