Ukidanje teme : Žalbe, kritike, predlozi, molbe

Da li ste za ukidanje teme: Žalbe, kritike, predlozi, molbe

  • DA

    glasova: 44 38,9%
  • NE

    glasova: 69 61,1%

  • Ukupno glasova
    113
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ko otvara teme zasto me banovali???????????

Samo sam jednom na temi zalbe potegao pitanje zbog jednog banovanja a nikada nisam otvarao temu o tome zasto sam banovan. A ti samo lazes i lupas gluposti. I tebe treba trajno banovati zbog toga.

Kao dete...Upravo to radis i njima....Kad god ti neko udeli ban ti zvocas po temi zalbe zasto, kakoumseto da ne pravis gluposti i da te ne banuju!
Ne lupam gluposti pricam cinjenicU KOJU MOZE DA POTVRDE MODERATPRI KOJI GLEDAJU PORUKE NA TEMI ZALBE!
 
Kao dete...Upravo to radis i njima....Kad god ti neko udeli ban ti zvocas po temi zalbe zasto, kakoumseto da ne pravis gluposti i da te ne banuju!
Ne lupam gluposti pricam cinjenicU KOJU MOZE DA POTVRDE MODERATPRI KOJI GLEDAJU PORUKE NA TEMI ZALBE!

otvorio je temu o zatvaranju neke druge, a u stvari je ovo ista ta tema samo zalbe mogu da idu u nedogled bez kazne.:cool:

odgovori na zalbe mu i nisu potrebni, cilj je suprostaviti se po svaku cenu. nezreli praščić.:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Tema Žalbe, kritike, predlozi, molbe koliko moze da se vidi do sada ne sluzi nicemu osim za banovanje forumasa. Na istoj ukoliko zelis da se zalis sanse za ban su ti 90% a s obzirom da od moderatora uglavnom ili ne dobijes odgovor ili dobijes neki glup i nezadovoljavajuci odgovor a zatim sledi ban.
Tako da ta tema bolje da i ne postoji.
Ja bih se složio za zatvaranje ove teme iz sličnih razloga.

Ko to želi, prepiska oko neke žalbe i "filozofiranje" neće imati kraja ako se dopusti polemika. A vrlo malo forumaša će biti zadovoljeno jednim pitanjem i jednom žalbom a tek neće biti zadovoljno odgovorom moderacije ... Tako da sledi ili pokušaj polemike koja sledi kartonima ili osećaj da je tema besmislena ukoliko ne možeš da se ne slažeš s odgovorom ...

Po meni ovo je baš "streljana" a ja to iskreno ne želim a drugo, i kad bi se dozvolila polemika (kojoj nikad ne bi bilo kraja) ja ne pristajem da 99% vremena provodim u čitanju i obrazlaganju svakojakih pitanja, žalbi itd.

Moje je da pokušam da očistim one poruke koje treba, kaznim one koje treba a oni zakačeni ako misle da je nepravda da se požale supermoderaciji itd.
 
ne volim zene koje kukaju i zapomazu na svakoj drugoj temi.;)
Ни ја не волим људе који одговарају на питања која нису њима постављена и који коментаришу констатације које нису на њихов рачун, пре свега, некултурно је....осим ако тај неко, лично, није Регистрин клон.:cool:
 
Ja bih se složio za zatvaranje ove teme iz sličnih razloga.

Ko to želi, prepiska oko neke žalbe i "filozofiranje" neće imati kraja ako se dopusti polemika. A vrlo malo forumaša će biti zadovoljeno jednim pitanjem i jednom žalbom a tek neće biti zadovoljno odgovorom moderacije ... Tako da sledi ili pokušaj polemike koja sledi kartonima ili osećaj da je tema besmislena ukoliko ne možeš da se ne slažeš s odgovorom ...

Po meni ovo je baš "streljana" a ja to iskreno ne želim a drugo,

i kad bi se dozvolila polemika (kojoj nikad ne bi bilo kraja) ja ne pristajem da 99% vremena provodim u čitanju i obrazlaganju svakojakih pitanja, žalbi itd.


Moje je da pokušam da očistim one poruke koje treba, kaznim one koje treba a oni zakačeni ako misle da je nepravda da se požale supermoderaciji itd.


У томе и јесте поента ...

Када би Ви били објективнији, а Ми умеренији,
тема би имала пун смисао ...


Значи када би, ама баш свака,
Наша жалба, критика, предлог или молба имала оправдање,
а Ваша одлука и сходно томе примењена мера била објективна,
ова тема би била место на коме би се успоставила толико потребна двосмерна комуникација ...

Укидањем ове теме укинула би се и комуникација (па макар и лоша је ипак боља него никаква) ...

Јасно је свима да ти присуство на овој теми ствара додатни посао, ехтра муку ...
Али то није наш проблем ...
Хоћеш да будеш МООд, мораш да радиш, одрађујеш ...
Нећеш, и то је лако, много је оних који би са великим задовољством преузели црвени дугмић и Божија овлашћења (без последица)

Црвени део ми личи на :
"
Мило ми за јаре,
жао ме за паре ..."
или
"Ј**ао би се, ал' да ми не уђе ..."

Е, то не бива ...
Или јеси, или ниси ...
Нема :
Хоћу каким, нећу каким ...



 
Црвени део ми личи на :
"
Мило ми за јаре,
жао ме за паре ..."
или
"Ј**ао би се, ал' да ми не уђе ..."

Е, то не бива ...
Или јеси, или ниси ...
Нема :
Хоћу каким, нећу каким ...

I sa ovim se slažem - ako ostane tako - da budem obavezan da polemišem o čemu god vam padne na pamet - biće : neću kakim. Prosto.

Slično postupam i sa ostalim temama, učestvujem tamo gde mi je interesantno.

Zato, nema iznenađenja kad se vratim na korisnički status. :manikir:
 
I sa ovim se slažem - ako ostane tako - da budem obavezan da polemišem o čemu god vam padne na pamet - biće : neću kakim. Prosto.

Slično postupam i sa ostalim temama, učestvujem tamo gde mi je interesantno.

Zato, nema iznenađenja kad se vratim na korisnički status. :manikir:
Де, немој одма' да се љу(ш)тиш ...
Пропустио си први део, по мени најважнији :
У томе и јесте поента ...

Када би Ви били објективнији, а Ми умеренији,
тема би имала пун смисао ...

:ok::ok::ok:
 
Где сте ви видели да је заиста дозвољено да неко жали на одлуке власти? Демократија функционише до граница док не смета властодршцима. Она глупава тема је само за мазање очију без икакве жеље да се нешто промени. Тамо само треба пријављивати западне нам суседе, нацисте и јужна, козојебачка племена. Ако хоћете резултат у дуелу са жутима две кашикаре и покуцајте на врата Јоминија и дивних другара :mrgreen:
stvarno od tih bosanaca ,crnogoraca,siptara i ostalih krajisnika ne mos covek da zivi na forumu :roll:
 
To se nece desiti.
Uradite pretragu npr. postova jominija na temi OBAVEŠTENJA - da vidite kome je on delio banove i kazne. U 95% slucajeva kaznjavao je samo pripadnike odredjene politicke opcije. Slucajnost? E sad ako im je administrator takav, kako da moderatori budu bolji.

Јомини није једини администратор, он је "само" најочигледније пристрасан. :lol:
Има ту и врло уљудних и непристрасних администратора као и модератора (не бих никога посебно наводила да се не уобразе па промене плочу ;) ) и временом може да се деси да наше критике утичу и на њих да опомињу ове који су пристрасни, тако да ће ови морати да промене плочу - хтели, не хтели. ;)
 
Де, немој одма' да се љу(ш)тиш ...
Пропустио си први део, по мени најважнији :


:ok::ok::ok:

Ma nema ljutnje. :) Ja kao i drugi mogu da biram ovde šta hoću a šta neću. Od moderacije ne živim, a na Krstarici sam radi zabave. Bio mod ili ne ja sam tu. :manikir:

"Onaj deo" - je malo preterano očekivati a to je zbog slojevite razlike korisnika, kako obrazovanja, vaspitanja, iskustva, godina itd. :per:
 
Ja bih se složio za zatvaranje ove teme iz sličnih razloga.

Ko to želi, prepiska oko neke žalbe i "filozofiranje" neće imati kraja ako se dopusti polemika. A vrlo malo forumaša će biti zadovoljeno jednim pitanjem i jednom žalbom a tek neće biti zadovoljno odgovorom moderacije ... Tako da sledi ili pokušaj polemike koja sledi kartonima ili osećaj da je tema besmislena ukoliko ne možeš da se ne slažeš s odgovorom ...

Po meni ovo je baš "streljana" a ja to iskreno ne želim a drugo, i kad bi se dozvolila polemika (kojoj nikad ne bi bilo kraja) ja ne pristajem da 99% vremena provodim u čitanju i obrazlaganju svakojakih pitanja, žalbi itd.

Moje je da pokušam da očistim one poruke koje treba, kaznim one koje treba a oni zakačeni ako misle da je nepravda da se požale supermoderaciji itd.

Полемику треба ограничити на следеће:

1. Жалба/питање форумаша
2. Одговор/одлука модератора
3. реплика форумаша ако се не слаже или слаже (или ако жели да се захвали) и - то је то.

Ако форумаш и после овога настави да полемише, обрисати му пост и упозорити га да престане, па тек онда, ако форумаш баш настави да шаље следеће поруке и дави, онда следи "цитроен"...

Дакле, ипак, прво - упозорење , па тек ако је упозорење недовољно, онда нек' уследи казна.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top