Ukidanje teme : Žalbe, kritike, predlozi, molbe

Da li ste za ukidanje teme: Žalbe, kritike, predlozi, molbe

  • DA

    glasova: 44 38,9%
  • NE

    glasova: 69 61,1%

  • Ukupno glasova
    113
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Нисам потпуно у току дешавања на овом пдф - али некако сам приметио да у последње време НЕКО ПРОГАЊА ТОРЕНТЕ-а, мало-мало па видим да му је ник поцрнео... а он је тако позитиван лик...
 
inashe po meni je tema beskorisna jer lokalni modovi ovog pdf-a nisu vrhovna vlast
a zaliti se onom ko ovde najvishe kapu kroji je beskorisno
nego shlih shliht shliht kad otovri temu za rodjendansku chestitku ili neshto drugo do jaja originalno i pametno da mu se brze bolje uvuchete pre ostale ekipice s divan grupe ; )
 
Где сте ви видели да је заиста дозвољено да неко жали на одлуке власти? Демократија функционише до граница док не смета властодршцима. Она глупава тема је само за мазање очију без икакве жеље да се нешто промени. Тамо само треба пријављивати западне нам суседе, нацисте и јужна, козојебачка племена. Ако хоћете резултат у дуелу са жутима две кашикаре и покуцајте на врата Јоминија и дивних другара :mrgreen:
 

ma da, pa nije mi forum sve i sva u zivotu pa mi treba da se slihtam, zezam se ne bi li izazvala nekog histericnog patrijota i onaj matori se prepoznao.

smesni su uopste ljudi koji se zale i kukumavcu, sta me briga kakvi su i moderatori i supermoderatori, a iskreno mislim da su sasvim o.k jer ovde se cesto pisu odvratne stvari,

ovde dodjem da se zezam, trudeci se, iako i ja cesto vredjam da ne predjem neku granicu,

ne da me ne bi banovali nego stvarno ne mogu da napisem neke grozote, npr. vredjanja necije dece ili roditelja sto ovde nije retkost a zbog cega su cesta banovanja.
 
Poslednja izmena:
preti opasnost da forum postane nezanimljiv, jer pored jalove bitke sa nekim moderatorima, sto bi smo se maltretirali sa nekim nikovima, nije niko ni blesav, ni sadomazo da se namesta raznoraznim dadama, delovima, bundijima, ljubama, ademima i sl, ldp i sns ljubimce da ne pominjem

ovo nije vredjanje, nego samo konstatacija forumskorezimskog bezobrazluka, kao i forumskokomsijskog.
verujem da je njim interesantno da se nekom `nahebu` keve. neka psiholoska kompenzacija i zamena teza, u nedostatku rezimskih uspeha u ekonimiji i zivotu

meni nije interesantno, a mnogo je vazno da se i zabavljamo

Zabrinjava tvoja "samokriticnost":lol:
 
preti opasnost da forum postane nezanimljiv, jer pored jalove bitke sa nekim moderatorima, sto bi smo se maltretirali sa nekim nikovima, nije niko ni blesav, ni sadomazo da se namesta raznoraznim dadama, delovima, bundijima, ljubama, ademima i sl, ldp i sns ljubimce da ne pominjem

ovo nije vredjanje, nego samo konstatacija forumskorezimskog bezobrazluka, kao i forumskokomsijskog.
verujem da je njim interesantno da se nekom `nahebu` keve. neka psiholoska kompenzacija i zamena teza, u nedostatku rezimskih uspeha u ekonimiji i zivotu

meni nije interesantno, a mnogo je vazno da se i zabavljamo

Budući da sam ja na forumu, on nikada ne može da postane nezanimljiv.
 
Tema Žalbe, kritike, predlozi, molbe koliko moze da se vidi do sada ne sluzi nicemu osim za banovanje forumasa. Na istoj ukoliko zelis da se zalis sanse za ban su ti 90% a s obzirom da od moderatora uglavnom ili ne dobijes odgovor ili dobijes neki glup i nezadovoljavajuci odgovor a zatim sledi ban.
Tako da ta tema bolje da i ne postoji.
Да, баш је тако. И ја сам добила Ц1 због залбе на одговор који вређа интелигенцију, од Регистре....
 
Ma tebe torrent trebaju da banuju za ceo zivot....ja razumem da ti imas drygacija misljenja od drugih ali ga UZASNO MNOGO preterujes i teras svoje ne dozvoljavas da bude niko nad tobom i ne trpis nicije sefovanje i to je greska, pocinjes odmah da se svadjas i posle otvaras teme zasto te banovali bla bla ukinite ovo ono...Budi srecan sto te nisu jos uvek trajno banovali!

:roll:
 
Ma tebe torrent trebaju da banuju za ceo zivot....ja razumem da ti imas drygacija misljenja od drugih ali ga UZASNO MNOGO preterujes i teras svoje ne dozvoljavas da bude niko nad tobom i ne trpis nicije sefovanje i to je greska, pocinjes odmah da se svadjas i posle otvaras teme zasto te banovali bla bla ukinite ovo ono...Budi srecan sto te nisu jos uvek trajno banovali!

:roll:

Ko otvara teme zasto me banovali???????????

Samo sam jednom na temi zalbe potegao pitanje zbog jednog banovanja a nikada nisam otvarao temu o tome zasto sam banovan.

A dr.Stivene koji si sad pa ti??? Koji ti je izvorni nick?

A to da ne trpim da mi neko sefuje...sta da ti kazem....zavisi od toga ko sefuje i da li taj zasluzuje da sefuje......eto nikad problem nisam imao sa Lacijem,Multismajserom,Banshee...dobro Donkihot je nov pa ga jos ne racunam ali ni sa njim nisam imao problema mada me i on kaznio 2-3 puta i nisam se bunio zbog toga.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top