Ukidanje fejsbuka

Ako je lazna vest, onda je to izuzetno sramno sa novinarske strane.Jer, ko zna koliko omladine, sto zenske, sto muske, je dobilo nervni slom/poviseni pritisak/secer, itd. sto vise nece moci da podele svoje omiljene pesme J.Bibera i omiljene im epizode Hane Montane sa svetom.
Ako pak nije, ako ce se stvarno gasi, onda moram da dodam da ce procenat tinejdzera sa raznim psihopzama i nervnim slomovima porasti, i to ostrom kosinom na skali, dok ce onaj mali ostatak tinejdzera izgubiti svoj raison d'etre.

Naravno da je lazna vest..

Sa kakve bre novinarske strane?

Boli njih uvo sto ce neko da dobije nervni slom/poviseni pritisak/secer, itd :D to su fake sajtovi sa fake vestima, ljudi se samo zajebavaju :D

A danasnje klinke su vrlo ozbiljno shvatile fejs..

To je objavio neki bedni blog, da bi napucao sto vise poseta ;) Videli kako njuz.net obajavljuje neke neverovatne lazi( Srbin ubio ajkulu, lady gaga je dragana iz krusevca, klinika za odvikavanje od fb likes...), pa sada hoce svi ;) I uspeli su zbog velikog broja nepismenih ljudi koji su shareovali ovo po fb kao drogirani :lol:
A to da ga gasi ovaj majmun, jer je izgubio zivce je smesno :hahaha: da hoce da se otkaci od fb sigurno bi ga prodao, ne bi tako lako bacio par milijardi ;)

Poslednja izmena:
Ako je lazna vest, onda je to izuzetno sramno sa novinarske strane.Jer, ko zna koliko omladine, sto zenske, sto muske, je dobilo nervni slom/poviseni pritisak/secer, itd. sto vise nece moci da podele svoje omiljene pesme J.Bibera i omiljene im epizode Hane Montane sa svetom.
Ako pak nije, ako ce se stvarno gasi, onda moram da dodam da ce procenat tinejdzera sa raznim psihopzama i nervnim slomovima porasti, i to ostrom kosinom na skali, dok ce onaj mali ostatak tinejdzera izgubiti svoj raison d'etre.

Sta imas protiv Bibera??????????????????????????????????????

sestro, odavno ne pripadam tom snobovskom društvu.
svoj profil na facebook-u odavno sam izbrisala jer neverovatno (bar mene) zamara.
mrzi me da lajkujem one glupe slike u raznim 'fufi' pozama.
mrzi me da čitam one copy-pace statuse. ljudi tamo nemaju mozga.

Jao ovi sto nemaju fejs stalno smaraju sa pricom o istom, tako da je bolje da vrate nalog nego da 24 sata misle o njemu. Eh da, nece se ugasiti i sta cemo sad? Mislim da u celoj drzavi treba da se ukine internet i resili bismo sve probleme u zivotu.

facebook-funny.gif

Svaka čast. z:D

stvarno mi je žao što vas vest o ukidanju fejsa (pa bila ona i lažna) tako deprimira i što ne možete da shvatite da postoje ljudi kojima nisu zanimljive fejs 'ribe',
izdepilirani momci koji su glavni frajeri na fejsu, konstantan copy-paste statusa i ostale baljezgarije o lajkovima i profilima.

ako se pojavi neki muževan tip na fejsu, napraviću opet profil, obećavam.
do tada - ništa.

Svaka čast. z:D

stvarno mi je žao što vas vest o ukidanju fejsa (pa bila ona i lažna) tako deprimira i što ne možete da shvatite da postoje ljudi kojima nisu zanimljive fejs 'ribe',
izdepilirani momci koji su glavni frajeri na fejsu, konstantan copy-paste statusa i ostale baljezgarije o lajkovima i profilima.

ako se pojavi neki muževan tip na fejsu, napraviću opet profil, obećavam.
do tada - ništa.

Evo ja sam dlakav,ruzan,ne kupam se,prost,alkos,propali student i jos imam fejsbuk! Ne objavljujem statuse,ne lajkujem slike osim ako mi se bas svidjaju,ne lajkujem klipove,ne pisem statuse,ne smaram sa grupama,ne igram igrice na fejsbuku i ne smaram na chatu. da li sam ja normalan?

a mogla bi i da kazes i ovo da se speres od ove bruke gore.

Back