Ukidanje fejsbuka

da na fb-u napisu da ce sutra padati pare bolidi bi poverovali i izasli na ulice...

prvo da je ta vest tacna prvo bi bila objavljena na samom fb-u pa na cnn-u i ostalim velikim svetskim medijima a ne na nekom znj sajtu al' ne vredi pricati pajserima :roll: bas sam gledao koliko su se ovih dana neki istripovali na fb-u i vec porucili da njihov zivot nema smisla bez fb-a z:( fb je zlatna koka koja donosi ogromne pare i nikada nece biti ugasen,mozda samo prodat al' ko ima te pare realno...tu vise ni ne pita osnivac fb sta ce biti sa sajtom ;)

Gde ima dima ima i vatre... To se nikad ne zna...
 
Ukida se Facebook

"Mark Zuckerbeg je na posljednjoj pres konferenciji najavio kraj najpopularnije drušvene mreže - facebook. "Facebook je izmakao kontroli" - rekao je Mark i nadodao da mu je Facebook previše ušao u život. Mark govori da korisnici neće moći pristupiti facebooku od 15. 3. tekuće godine! Mnoge korisnike ova vijest je uzdrmala. "Facebook je uništio moj život" je komentar kojeg danas vrlo često susrećemo.
Roditelji sirom sveta osjećaju veliko olakšanje zbog gašenja Facebook-a. "Drago mi je zbog ovoga" rekao je jedan roditelj. "Sada moja djeca neće po cjeli dan biti ispred računala."Facebook se trenutno rangira kao jedna od najbogatijih firmi na svetu, čija se vrijednost procjenjuje na
oko 7,9 milijardi eura."Nije me briga za novac",rekao je Zuckerberg. "Ja samo želim nazad svoj stari život"
Poslije 15.3. sve slike, bilješke, linkovi, video klipovi biti će trajno obrisani.
Nakon 7 godina postojanja i preko 500 milijuna korisnika Facebook će biti ugašen."

Napokon... Verujete li u ovo? z:mrgreen: Ja mislim da je krajnje vreme da se fejs unisti...

Nesmo mi te srece..
 
Gde ima dima ima i vatre... To se nikad ne zna...

vest je i zvanicno demtovana kao izmisljotina juce video sam od samog fb-a

https://www.facebook.com/facebook

We didn't get the memo about shutting down, so we'll keep working away like always. We aren't going anywhere; we're just getting started
.

mada ja bih voleo da ga ugase al' vece su sanse da Srbija postane najveca sila na svetu nego da fb ugase
 
Weekly World News je inace sajt koji objavljuje lazne vesti.

Ja sam jednom guglao nesto u vezi glavobolje i mentalnog umora i nasao neki clanak na kom je kao pisalo da ako previse razmisljas moze da ti eksplodira glava. I naveli slucaj nekog sahiste kome je glava eksplodirala usred meca i ja sav poceo da se tresem. :lol:
 
Poslednja izmena:
to ko ono kad je pola sveta se nalozilo da je Srbin u Sarm El Sheijku ubio ajkulu tako sto je pijan skocio sa litice i pao pravo na nju,a objavile lazne novine Njuz i ceo svet preneo vest kao istinitu. :lol: Rusi cak dali i detaljno objasnjenje i sliku kako je Srbin skocio,koje su sile delovale itd. :D
 
Jel to javio www.njuz.net a potvrdio
thumbnail.php
?

:zskace:
 
Boli kita Cukerberga

dok budale surfuju fejsom i kače slidže, misleći da su se popeli na sedmi oblak, on broji kintu i vodi ljubav sa kojekakvim internacionalnim lepojkama

pa to ću i ja da radim, taj čovek je moj idol, bre
 
Da ima i takvih,ne znam samo šta im konkretno smeta,čujem samo uopšteno da oće da ugase profil i slično...Kolko mnim uglavnom ljubomora nekoga iz okoline ''subjekta'',ili neka ''on-line'' veza koja je krenula baš loše.
 
''Sada moja djeca neće po cjeli dan biti ispred računala''

..kao da je fejs jedini sajt na netu.. pa i da je istina da ce da ga ukinu, svi bi samo presli na majspejs/tviter i ostala sranja.. :roll:

btw, nisam neko ko je zavistan i po nekoliko sati visi na fejsu, ali nekad stvarno moze da bude koristan da dodjes do nekih informacija koje te zanimaju :mrgreen:
 
Napokon... Verujete li u ovo? z:mrgreen: Ja mislim da je krajnje vreme da se fejs unisti...

Tesko mi je da poverujem...a i da je tacno, pff, nema moj zivot nikakve veze sa fejsom, i dalje cu ostati mali, ruzni, debeli vanzemaljac... :( :rumenko:

A ovaj Mark Zuckerbeg je totalni retard, 'nas kad bih ja ugasio tako nesto?? Nikad! Sa parama zaradjenim od tog sajta napokon bih mogao ukloniti ovu petu nogu viska...


btw, nisam neko ko je zavistan i po nekoliko sati visi na fejsu, ali nekad stvarno moze da bude koristan da dodjes do nekih informacija koje te zanimaju :mrgreen:

Da, npr. odem kod neke ribe, pogledam slike sa bazena i odmah znam koliku sisu ima...tad me nista ne moze iznenaditi kad sretnem tu djevojku...
 
Poslednja izmena:
Ma aj bre odjebite. Meni je koristan. Imamo tajnu grupu studenata,koja je zatvorena i samo admin moze da te doda gde razmenjujemo pitanja za kolokvijume i ispite,gledam rasporede polaganja,prikupljam beleske i tako,jos se cujem sa ljudima tamo,mnogo mi je lakse i jeftinije od toga da ih zovem. Jos vojajerisanje tudjih profila,ko je sa kime u vezi,ko je gde bio... Ma bate ima da se zanimas ceo dan. Sad to sto vi nemate nikakve koristi od toga ili ste glupi pa ne znate da koristite ili se plasite da cete se navuci ne znaci da svima ostlaima treba ukinuti! Sada sam procitao fejsbuk vredi ravno 15 milijardi dolara. To se nikad nece ugasiti.
 

Back
Top