Угљанин позива на обележавање окупационе "Сјеничке конференције"

Nema više JNA i ukopanih rovova oko gradova...sad valja m.uda u šake i nekome ući u avliju ko je naoružan kao i ti...

Престани да призиваш и позиваш на рат, сотоно.

Српска војска има 25.000 професионалних војника од којих је 2000 обучено да се туче са најјачим војскама света и имају оружје и опрему као амерички командоси.
Да не говоримо о броју резервиста, војне полиције, специјалне полиције, жандаремерије и милиције.


Твоја надања о разним Санђоку репубљикама су одавно мртва.
 
Престани да призиваш и позиваш на рат, сотоно.

Српска војска има 25.000 професионалних војника од којих је 2000 обучено да се туче са најјачим војскама света и имају оружје и опрему као амерички командоси.
Да не говоримо о броју резервиста, војне полиције, специјалне полиције, жандаремерије и милиције.


Твоја надања о разним Санђоку репубљикама су одавно мртва.

SOnđe zadržite, halal vam bili, a ti, balavac, ne znam odakle čitaš da ja prizivam rat. Samo kažem da ne planiram da se povlačim sa svoga. Kalaš i par zolja pomažu u takvim situacijama, i to vama efektivno.
 
Gledaj ovoga iz fekalistana,ranom zorom poludio pa nesto pridaje sebi znacaja :lol:
Koga boli qjurac za vama i za vasim fildzan-fekalistanom :hahaha:
Slobodno to svijetlecih raketa i petardi sto su ti ostale o novogodisnje noci,gurni sebi u pakash pa pripali ;)

Kakav rječnik, puna usta fekalija...
 
SOnđe zadržite, halal vam bili, a ti, balavac, ne znam odakle čitaš da ja prizivam rat. Samo kažem da ne planiram da se povlačim sa svoga. Kalaš i par zolja pomažu u takvim situacijama, i to vama efektivno.
Ја нисам чуо да било ко планира такве ствари као што је протеривање било које националне мањине из Србије , а само поседовање калаша и зоље је кривично дело.Сада сам ја дужан да те пријавим надлежном тужилаштву, јер ако претиш калашом и зољом можда их имаш у поседу.А Крста ће надлежном ОЈТ доставити твоју ИП адресу и ето ти полиције на вратима или потернице на граничним прелазима.

Што се тиче ЈНА, то је била и српска војска као што је то данас Војска Србије.Не би ЈНА окретала своје цеви ка вама у БиХ, да се нисте придружили разбијању Југославије и започели грађански рат одбијањем мировног плана Кутиљера.Страшно је чудно што вас је ЈНА "издала" и борила се против вас, а ви сте само прогласили сецесију и кренули у разбијање Југославије, па се против вас борила Југословенска војна формација.

Међутим, то се дешавало у БиХ, а не у Србији.Овде се нисте дигли против своје државе и овде није било протеривања или неког другог насиља над муслиманским становништвом у Санџаку.
 
Poslednja izmena:
Ја нисам чуо да било ко планира такве ствари као што је протеривање било које националне мањине из Србије , а само поседовање калаша и зоље је кривично дело.Сада сам ја дужан да те пријавим надлежном тужилаштву, јер ако претиш калашом и зољом можда их имаш у поседу.А Крста ће надлежном ОЈТ доставити твоју ИП адресу и ето ти полиције на вратима или потернице на граничним прелазима.

Mi smo u Bosni svi razoružani, možemo se jedino motkama tući...

- - - - - - - - - -

Nije moranje javno da nam saopstavas cega su ti puna usta.Kako napisah,ne pridaji sebi znacaja.Nebitan si i presmijesan:lol: Sikter fekalistanac ;)

Pogrešna ti je karta na avataru...Mislim, falična...
 
Mi smo u Bosni svi razoružani, možemo se jedino motkama tući...

- - - - - - - - - -



Pogrešna ti je karta na avataru...Mislim, falična...

To petardi sto imas naguraj sebi u zvalje pa pripali.Fekalija da se rijesis.Za kartu cemo lako.Karta nije problem a fekalije jesu.Dobro,mozda ipek tebi nisu.Ti si stari fekalistanac pa ces morebit izdurat.
 
Ја нисам чуо да било ко планира такве ствари као што је протеривање било које националне мањине из Србије , а само поседовање калаша и зоље је кривично дело.Сада сам ја дужан да те пријавим надлежном тужилаштву, јер ако претиш калашом и зољом можда их имаш у поседу.А Крста ће надлежном ОЈТ доставити твоју ИП адресу и ето ти полиције на вратима или потернице на граничним прелазима.

Што се тиче ЈНА, то је била и српска војска као што је то данас Војска Србије.Не би ЈНА окретала своје цеви ка вама у БиХ, да се нисте придружили разбијању Југославије и започели грађански рат одбијањем мировног плана Кутиљера.Страшно је чудно што вас је ЈНА "издала" и борила се против вас, а ви сте само прогласили сецесију и кренули у разбијање Југославије, па се против вас борила Југословенска војна формација.

Међутим, то се дешавало у БиХ, а не у Србији.Овде се нисте дигли против своје државе и овде није било протеривања или неког другог насиља над муслиманским становништвом у Санџаку.

Raspad Jugoslavije je kompleksna tema i to je za tebe teško gradivo. Trebaš pogledati datume kad je ko šta započeo pa će ti se sve samo reći.
 
Raspad Jugoslavije je kompleksna tema i to je za tebe teško gradivo. Trebaš pogledati datume kad je ko šta započeo pa će ti se sve samo reći.

obrezani, ovde zastupas muslimasnke interese i brnais ovog skota kvinsliskog, jer da obraza imas ne bi ulazio na ovu temu...


o cemu je rec?

REC JE O TOME DA OVAJ OBELEZAVA NEKU DEKLARACIJU DA JE TAKO NAZOVEMO KVINSLINGA , ONIH KOJE SU NA MESTO GRADONACELNIKA POSTAVILI OKUPATORI!!! samim po tome nezakoniti su gradonacelnici zar ne obrezani?
kad vec toliko danas prdite o toboz fasizmu i borbi protiv okupatora onda su ti gradonacelnici postvaljeni od austrougarskog tiranina protiv kojeg se citav svet borio, sluge okupatorske i KVINSLINZI


i sad dodje obrezani da obelezava izdajnicku konvenciju i njivoe poteze... prdeknula je austrougarska tiranija i sa njima njihove sluge izdjanicke... za svakog normalnog coveka ovo je dovoljn oda ga hapsi, jer podrzava okupatorske snage i tiraniju koja je namentula na vlast svoje sluge za vreme agresije i okupacije...

BOSNJO TI LAJES NA NEDICA I DRAZU KOJE NAZIVAS KVINSLINZIMA, OSPORAVAS NJIHOVU REHABILITACIJU A OVDE ODOBRAVAS KVINSLINGE I NJIHOVE KONVENCIJE?

NISI LI GNJIDA LICEMERNA???



moras se rukovoditi logikom lojavi bosnjo...
 
obrezani, ovde zastupas muslimasnke interese i brnais ovog skota kvinsliskog, jer da obraza imas ne bi ulazio na ovu temu...


o cemu je rec?

REC JE O TOME DA OVAJ OBELEZAVA NEKU DEKLARACIJU DA JE TAKO NAZOVEMO KVINSLINGA , ONIH KOJE SU NA MESTO GRADONACELNIKA POSTAVILI OKUPATORI!!! samim po tome nezakoniti su gradonacelnici zar ne obrezani?
kad vec toliko danas prdite o toboz fasizmu i borbi protiv okupatora onda su ti gradonacelnici postvaljeni od austrougarskog tiranina protiv kojeg se citav svet borio, sluge okupatorske i KVINSLINZI


i sad dodje obrezani da obelezava izdajnicku konvenciju i njivoe poteze... prdeknula je austrougarska tiranija i sa njima njihove sluge izdjanicke... za svakog normalnog coveka ovo je dovoljn oda ga hapsi, jer podrzava okupatorske snage i tiraniju koja je namentula na vlast svoje sluge za vreme agresije i okupacije...

BOSNJO TI LAJES NA NEDICA I DRAZU KOJE NAZIVAS KVINSLINZIMA, OSPORAVAS NJIHOVU REHABILITACIJU A OVDE ODOBRAVAS KVINSLINGE I NJIHOVE KONVENCIJE?

NISI LI GNJIDA LICEMERNA???



moras se rukovoditi logikom lojavi bosnjo...

Na stranu što si prolupao i što me vrijeđaš bez razloga, napisao sam već ranije da svoje Sandže možete da zadržite. Ugljanina ionako ne podnosim organski.

Dalje, x puta sam napisao da će vam Zapad kidati državu sve dok budete branili ruske interese, a Suljo igra samo neku od sporednih uloga u tome filmu..
 
OPOZICIONARI U OPASNOM DRUŠTVU Sprema se haos i u Sandžaku!

AUTOR: alo.rs 05.04.2018.

Opasno!
https://forum.krstarica.com/cache.p...3d53c0-6c86-445f-b3eb-8839a13f9cdc_1000x0.jpg
Živković i Mesić, Foto: Printskrin

Nakon što smo imali priliku da vidimo kako Vuk Jeremić šuruje sa Albancima i da čujemo ideje Saše Jankovića gde otvoreno kaže da bi priznao nezvisnost Kosova, kao i njegovog koalicionog partnera Aleksandra Odžića koji bi da cepa Vojvodinu od Srbije, zapadni centri moći sad hoće da naprave haos i u Sandžaku!
Naime, danas u 18:15 h u Domu kulture u Novom Pazaru sa liderom SDA Sanžaka Sulejmanom Ugljaninom, koji otvoreno poziva da se iz ovog dela Srbije protera srpska policija, vojska, tajne službe i pravosuđe, na zajedničkoj tribini pojaviće se zagovornik ustaštva Stjepan Mesić, čovek koji je pocepao Jugoslaviju i koji tvrdi da je Jasenovac, ustvari, bio radni logor.


https://forum.krstarica.com/cache.p...mages/0000/124/947/20180405_151026_1000x0.jpg
Mesić i Ugljanin

Zanimljivo je da će upravo Mesić zajedno sa Zoranom Živkovićem, kao član instituta „Ifimes“, u Novom Pazaru nastupiti zajedno sa Sulejmanom Ugljaninom na tribini, verovatno u novom pokušaju da i taj deo Srbije razore i otcepe.
Sve se ovo dešava, samo par dana nakon što je Jeremić bio proglašen za heroja u albanskim medijima, da bi se samo nešto kasnije uputio na tajni zadatak u Njujork, kako bi se sreo sa američkim i albanskim lobistima i obećao im da će, ako ga podrže u nameri da dođe na vlast, učiniti sve da Srbija prizna Kosovo.
Aleksandar Odžić, koalicioni saradnik lidera PSG Saše Jankovića, i danas je propagirao ideju "Republike Vojvodine" i pozvao na formiranje fronta za odbranu severne pokrajine!
Iz tih razloga, i više je nego alarmantan signal što se u Novom Pazaru sastaju Ugljanin i Mesić, a sve uz podršku Zorana Živkovića.

Uh brate ... Što reče postavljač teme : Hoće li ovakvim govvnima već neko da namesti saobraćajku ... ?
 
Dalje, x puta sam napisao da će vam Zapad kidati državu sve dok budete branili ruske interese, a Suljo igra samo neku od sporednih uloga u tome filmu..

Запад кињи српску државу од њеног обнављања у 19 веку, а увек се нађе неки изговор.Питање је шта је мање зло, да те западне силе киње или да ти буду пријатељ.

Ја не видим какву сте ви имали корист од сврставања против Срба и пријатељства са западним силама .Трчали сте да увежете барјаке са хрватским сецесионистима, да распишете референдум о сецесији БиХ од Југославије који је српски народ једнодушно бојкотовао , да одбијете Кутиљеров план.

После свега добили сте федералну државу-мини ЈУгославију у којој се ипак морате о свему договарати са Србима (на нивоу БиХ) и Хрватима (на нивоу БиХ и у Федерацији) а сви заједно морате сложно служити страни фактор.Зар није било једноставније да сте се договорили са Србима 1991/1992 године?Сада морате да се договарате и са Србима, и са Хрватима и странцима.

И после свега, и тродеценијског "пријатељства" западних сила, БиХ је у једнако лошој ситуацији као и Србија коју западни фактор покушава на све начине да сузбије.Људи вам се исељавају, иако нисте за Русе, а западни пријатељи вам нису укинули РС и хрватске кантоне, чак нису ни сменили Додика(него су га снаге НАТО и инсталирале као премијера РС).
 
Nema više JNA i ukopanih rovova oko gradova...sad valja m.uda u šake i nekome ući u avliju ko je naoružan kao i ti...

Ма шта ће ти ЈНА? Довољно је данас обуставити доток воде и струје, блокирати неколико главних путних праваца, и шта ће да раде.

Zukorlić se nešto ućutao, profinio

Такав је задатак добио за сада. Док једни ћуте други лају, таман да никада не буде досадно, Мада Зуко има четири жене па можда не стиже сведа напоји. Још ако чува и овце и козе, ето белаја .

Српска војска има 25.000 професионалних војника од којих је 2000 обучено да се туче са најјачим војскама света и имају оружје и опрему као амерички командоси.
Да не говоримо о броју резервиста, војне полиције, специјалне полиције, жандаремерије и милиције.
Твоја надања о разним Санђоку репубљикама су одавно мртва.

На жалост Српска војска не постоји од краја првог СВ. рата, а ово сада се зове Војска Србије.
 

Back
Top