"Ubili ste devojčice naših ratnika!" Šokantna eskalacija na Bliskom istoku: Iran napao još jednu državu, Pakistan najavio odmazdu

Da li je moguć rat izmedju Irana i Pakistana?


  • Ukupno glasova
    11

000_9VN3CD-e1641471421833.jpg
 
🇮🇷🇵🇰„О пројекту независног Белуџистана се активно разговара и, да будем искрен, подржавају га у Сједињеним Државама. Народ подељен између Ирана и Пакистана могао би да постане, попут Курдистана, још један амерички пројекат потпуно контролисане државе, који би САД дао приступ срцу Евроазије – Авганистану и Централној Азији – и могао би пресећи артерије кинеског појаса и пута пројекат.

Синолог публициста Николај Вавилов говори о томе шта се заиста крије иза иранско-пакистанског заоштравања.

🚀 t.me/istocni_front
 
🇮🇷🇵🇰„О пројекту независног Белуџистана се активно разговара и, да будем искрен, подржавају га у Сједињеним Државама. Народ подељен између Ирана и Пакистана могао би да постане, попут Курдистана, још један амерички пројекат потпуно контролисане државе, који би САД дао приступ срцу Евроазије – Авганистану и Централној Азији – и могао би пресећи артерије кинеског појаса и пута пројекат.

Синолог публициста Николај Вавилов говори о томе шта се заиста крије иза иранско-пакистанског заоштравања.

🚀 t.me/istocni_front
Nikolaj Vavilonov izrazito zabrinut :lol:
 
🇮🇷🇵🇰„О пројекту независног Белуџистана се активно разговара и, да будем искрен, подржавају га у Сједињеним Државама. Народ подељен између Ирана и Пакистана могао би да постане, попут Курдистана, још један амерички пројекат потпуно контролисане државе, који би САД дао приступ срцу Евроазије – Авганистану и Централној Азији – и могао би пресећи артерије кинеског појаса и пута пројекат.

Синолог публициста Николај Вавилов говори о томе шта се заиста крије иза иранско-пакистанског заоштравања.

🚀 t.me/istocni_front
Pakistan i Iran su toliko smijesni, da samo jadnije izgledaju iranske puppet states.... Rusija zvana "trebamo iranske dronove i tehnologiju, iako su ovi pod sankcijama 40 godina" i Kina "tigar od papira, koji nikada nije dobio neki rat protiv nekog nekineskog naroda"
 
То неће да ваља. Ово води у све дубљи кризу. Најаче што ниједна страна не попушта.
sve tece po planu,
sve je to dogovoreno,
sad tuku zapad sopstvenim oruzjem,
putin nista nije prepustio slucaju
 
Iran zagovnao sa svima.
,,Заговнао" са терористима који су извршили напад на њиховој територији. Тада сте ликовали, а данас кмечите када је Иран узвратио њима и њиховим менторима.
Да сте стварно принципијелни, као што нисте, подржали би ирански гађање базе ИСИЛ и ових других терориста, али вама то смета.
 
,,Заговнао" са терористима који су извршили напад на њиховој територији. Тада сте ликовали, а данас кмечите када је Иран узвратио њима и њиховим менторима.
Да сте стварно принципијелни, као што нисте, подржали би ирански гађање базе ИСИЛ и ових других терориста, али вама то смета.
Ja o Pakistanu mislim sve najgore, mozda gore i od Irana.
 

Back
Top