U oblacima...

  • Začetnik teme girl_in_love
  • Datum pokretanja
G

girl_in_love

Gost
Zdravo svima... skoro sam saznala za ovaj forum, pa sam resila da ga posetim i mogu vam reci da sam odusevljena. Svidja mi se sto ima raznih tema, prica se o svemu i svacemu...
Moj probem je sledeci: Imam 18 godina i u braku sam 2 god. Moga muza sestra takodje ima muza, koji je od prvog dana zaljubljen u mene... Svi zajedno smo isli na more, on je uvek bio negde u mojoj blizini, smesio mi se, gledao zavodnicki ali nikad nismo imali dovoljno hrabrosti za sledeci potez. Sve do pre 3, 4 dana kada je poceo da mi salje sms poruke... divno je pisao, i zakljucila sam da je iskren. Nikad do sad nije prevario zenu ali kaze da se ni malo ne kaje sto je bio samnom i da zeli da ovo traje sto duze ali da niko ne sazna. Obecala sam i sebi i njemu da niko nece cuti ni rec o tome, a i on je, takodje. To je nasa mala tajna. Kada mi je muz na poslu on dodj po mene pa idemo zajedno u setnju ili bilo gde drugde, vazno da smo zajedno. I ne mora da se zavrsi sexom, to je vazno. Hiljadu puta mi je rekao da ima divna osecanja prema meni... Volimo se, to je sigurno. A ne mogu da kazem da ne volim muza... Volim ga i ne bih ga nikad ostavila. Mislim da ce me ovo ludilo uskoro proci pa cu nastaviti normalnim zivotom. Zanima me sta vi mislite o ovme, ko bi sta uradio da je na mom mestu? Pisite mi, molim vas! :wink:
 
Sta ja mislim o tome, je l' to bilo pitanje? Mislim da ce se naci neko ko ce te udostojiti odgovora...Na ovom forumu imas dezurne, imas one koji pisu po zadatku i ne brini - reci ce ti, tacno, sta da uradis i...pozeljeti srecu.
Iskoristicu topic, ako nemas nista protiv, da kazem kako su teme poput ove inteligentna pod_ebavanja i samo je pitanje ko to vidi, a ko ne vidi...Ovi drugi ce ti "pisati", bez da ih zamolis...Rijesen problem, vjeruj mi.
...e da - Srecno!
 
girl_in_love:
ali nikad nismo imali dovoljno hrabrosti za sledeci potez.

Sve do pre 3, 4 dana kada je poceo da mi salje sms poruke...

nije prevario zenu ali kaze da se ni malo ne kaje sto je bio samnom

Kada mi je muz na poslu on dodj po mene pa idemo zajedno u setnju ili bilo gde drugde, vazno da smo zajedno. I ne mora da se zavrsi sexom, to je vazno.

Hiljadu puta mi je rekao da ima divna osecanja prema meni...
:shock: sve to u bedna 4 dana?! bravooooooo :mrgreen:

pa vas dvoje ste supermen i devica Marija

niste napravili sledeči potez a nije mu žao što je bio stobom... sve to preko sms-a u 4 dana ... i ne završava se svaki put sa sexom i da Volite se beskrajno ...

svaka čast :twisted:
 
Ok, mozda sam malo zbrzala, ali jeste bilo pre jedno 4, 5 dana...Poceo je da mi salje sms poruke, nezne i romanticne. Zatim je dosao kod mene i tako je sve pocelo... Nisam dobro napisala pa me niste razumeli. U svakom slucaju, hvala na odgovorima!
 
To što radiš zove se PRELJUBA!!!!
Ako imaš stomak za tako komplikovanu situaciju, UŽIVAJ!!!!
P.S. Prema teoriji nekih seksologa, može ti čak poboljšati brak (u koji si ušla sa 16 godinica, cccc)
 
kakva mashta... pa ko ti je dozvolio da se udas sa 16? jao razvodi se ti blago meni dok decu niste napravili... (ako niste vec) nista od tvog braka kad ga ti posle dve godine varas... i to s kim... (ako je sve to tako kao sto ti kazes...) :mrgreen:
 
girl_in_love:
Zdravo svima... skoro sam saznala za ovaj forum, pa sam resila da ga posetim i mogu vam reci da sam odusevljena. Svidja mi se sto ima raznih tema, prica se o svemu i svacemu...
Moj probem je sledeci: Imam 18 godina i u braku sam 2 god. Moga muza sestra takodje ima muza, koji je od prvog dana zaljubljen u mene... Svi zajedno smo isli na more, on je uvek bio negde u mojoj blizini, smesio mi se, gledao zavodnicki ali nikad nismo imali dovoljno hrabrosti za sledeci potez. Sve do pre 3, 4 dana kada je poceo da mi salje sms poruke... divno je pisao, i zakljucila sam da je iskren. Nikad do sad nije prevario zenu ali kaze da se ni malo ne kaje sto je bio samnom i da zeli da ovo traje sto duze ali da niko ne sazna. Obecala sam i sebi i njemu da niko nece cuti ni rec o tome, a i on je, takodje. To je nasa mala tajna. Kada mi je muz na poslu on dodj po mene pa idemo zajedno u setnju ili bilo gde drugde, vazno da smo zajedno. I ne mora da se zavrsi sexom, to je vazno. Hiljadu puta mi je rekao da ima divna osecanja prema meni... Volimo se, to je sigurno. A ne mogu da kazem da ne volim muza... Volim ga i ne bih ga nikad ostavila. Mislim da ce me ovo ludilo uskoro proci pa cu nastaviti normalnim zivotom. Zanima me sta vi mislite o ovme, ko bi sta uradio da je na mom mestu? Pisite mi, molim vas! :wink:


TAKO MLADA A VEC MADJARICA
 
Neverovatno je to, sto stvarno treba imati stomak za tako nesto, ima previse nervoze, strepnje... Ali zacudjena sam sobom kako mi to ide, za sad bez problema. Nadam se da ce tako i ostati. Necu da preterujem, da pravim greske. Samo umereno i bice lepo... Jer je zabranjeno! :wink: Ono za madjaricu je dobro! :)
 
I jos nesto, nemamo decu. Ko zna zasto je to dobro... A mozda i nije! :?: Nisam takva da sad mrzim muza, daleko od toga. Ali mi je jako lepo i sa ''onim drugim'' :wink: Nekako sam podeljena i nijednog nisam povredila... Niko se ne oseca usamljeno. Volela bih da ovako bar jos malo ostane.
 
ajde blondika pogadjaj kako je uspela sve to za tri cetri dana. a kako je uspela da se uda sa 16 godina?
ja cu ti reci, dve godine je razmisljala o udaji!!
zeta boli dupe on njenom muzu krese i zenu i sestru. :wink: ma divota jedna. prava porodicna idila, sve zreli i ozbiljni ljudi.
b :wink:
 
girl_in_love ovo je sve sto ja mogu da ti savetujem:
togo.gif


Ovde ljudi ne postavljaju pitanja da bi dobili misljenje vec da bi dobili odobravanje.
vogel.gif
e pa nema odobravanja za tebe
angryrazz.gif
 
Zbuncic:
girl_in_love ovo je sve sto ja mogu da ti savetujem:
togo.gif


Ovde ljudi ne postavljaju pitanja da bi dobili misljenje vec da bi dobili odobravanje.
vogel.gif
e pa nema odobravanja za tebe
angryrazz.gif
pa,neki od nas postavljaju pitanja da bi dobili odgovore na njih...ali uglavnom svi odgovaraju na ovakve teme(intrigantne),a retko ko na neke "obicne"-ja sam takvu jednu postavila i dobila 3 odgovora :roll: ...sto ce reci da vecina voli komentarisati,a ne i odgovarati :wink:
Da,da i ja odgovorim na temu :wow,udala si se sa 16 :shock: ,stvarno rano...razmisli dok jos nemate decu,da li si sigurna da ces moci ostati s muzem...
 
Pa..ta tvoja situacija mi i nije bas ok..Ne znam..ali ja to ne bih mogla..Ako vec imas muza,ako si njemu rekla ono DA,trebala bi da ga postujes!Znam da protiv srca se ne moze,ali...Pece li tebe savjest?
P.S.Ja sam nova ovde..Pozdrav! :P
 
Anonymous:
I jos nesto, nemamo decu. Ko zna zasto je to dobro... A mozda i nije! :?: Nisam takva da sad mrzim muza, daleko od toga. Ali mi je jako lepo i sa ''onim drugim'' :wink: Nekako sam podeljena i nijednog nisam povredila... Niko se ne oseca usamljeno. Volela bih da ovako bar jos malo ostane.[/qu

TI SI DEFINITIVNO LUDA!UDATI SE SA 16 GODINA,PA ODMAH PREVARITI MUZA I JOS SE HVALITI SA TIME..... :evil: NEMAM RECI!MALA,BRAK NIJE IGRA!BLAGO MENI,BOLJE SE TI RAZVEDI DOK JOS NISI NAPRAVILA PAKAO OD SVOG ZIVOTA! :wink:
 
"moj vokmen je pod jastukom,zaludjujem se muzikom..."
taj rad,a?!...ma boli te uvo...pa nishta kad sazna muz,a ti mu smuvaj tjaleta..da ne bude providno...nek se bar tripuju da si mentol..
 
Dobro, ok, vidim da mnogi ne odobravaju ovo, ali me bas zanima kako bi se ponasali da su na mom mestu... Nije bas lako, i osecam grizu savesti, ali ljubav je najjaca od svega... Hvala vam svima, ali ako ne mozete bar malo nade i podrske da mi pruzite, bolje nemojte nista da mi napisete... please... samo mi je teze, a povratka nazad nema, tako da... :(
 

Back
Top