U oblacima...

  • Začetnik teme girl_in_love
  • Datum pokretanja
OVAKVU PRICU MOZE DA ISPRICA SAMO NEZRELA OSOBA KOJA NE ZNA STA HOCE.DA SI BILA BAR MALO PAMETNIJA I ZRELIJA ZA SVOJE MALE GODINE NE BI SE NI UDALA SA 18 GODINA.JADNI SU MUZEVI KOJI OZENE TAKVU KAO TI :!: :evil:
 
girl_in_love:
Dobro, ok, vidim da mnogi ne odobravaju ovo, ali me bas zanima kako bi se ponasali da su na mom mestu... Nije bas lako, i osecam grizu savesti, ali ljubav je najjaca od svega... Hvala vam svima, ali ako ne mozete bar malo nade i podrske da mi pruzite, bolje nemojte nista da mi napisete... please... samo mi je teze, a povratka nazad nema, tako da... :(

O kakvoj bre ljubavi ti pricas - o ljubavi koja traje nedelju dana. SMESNO
Niko ko ima malo mozga u glavi se ne bi upustio u nesto takvo. Sve je stvar samo-kontrole. Ne mozes da se zaljubis ukoliko to sebi sama nedozvolis.
 
Kao sto sam ti pre neki dan rekao,radi sta ti odgovar i nedaj da te neko zbuni.To je normalno za tvoje godine,da menjas momke.To sto si u braku to je jedina greska,jer si mlada i nespremna za tako nesto sto se na kraju i ispostavilo,ali ja te nekrivim jer ljudi grese. :twisted:
 
Sve to sto ti se desava je poslijedica toga sto si se mlada udala, jos nisi nista prozivila i normalno je da se zaljubis olako. Moj savjet ti je da sto prije zavrsis s tim........moze da se zakomplikuje vise nego sto jeste. Popricaj s njim o tome i zajedno ostavite sve po strani, nisi trebala da se udajes tako mlada!! za brak je potrebno dvoj zrelih ljudi, ocigledno je da ti nisi zrela, cim se upustas olako u bilo kakve avanture

pozdrav
 
girl_in_love:
Hvala ti puuuno BIBER... Pravo si srce... Utesio si me bar malo. :(

Da li ti ovde trazis utehu ili nesto drugo?
Hajde da pretpostavimo da se stvarno nekome desava ovako nesto:
Ako zelis da uradis pravu stvar treba odmah iz ovih stopa da odes i predas za razvod. Jos si ti mlada da bi se sa nekim vezivala ceo zivot, a sto pre prekinete to ce biti bolje po sve. I po tebe i po tvog muza.
 
Da nije slucajno ova "zaljubljena devojka" malo izmislila ovu pricu,nesto tesko povezujem celu pricu!!??Udata sa 16 ,pre cetiri dana pocela sa SMS a vec su se setali ,k..... itd Da ti nas malo ne za.......? :?: :twisted: :?:
 
Bas ste svi ''fini,verni i neporocni''...
cccccccc.....''Svaka cast''
Davno je neko napisao,da je spavao sa kumom,
sto ste svi prihvatili sa salom i simpaticnoscu..
Sta glumite i napadate curu??? :evil:
Srce ne bira svoj put.
Ako se mala zaljubila u ''zabranjeno'' nije prvi
ni poslednji put!
Ko je taj covek?
-Obican covek,nije rodjak!!!
A cak i toga je bilo na forumu.
Eh' da su svi verni poput vas,razvoda nikada nebi ni bilo! :evil: :evil: :evil:
Dajete otrcane komentare ali pazite......
Nikad se nezna sta donosi sutrasnjica!
Zakucace i kod vas na vrata,polako.....
 
Razmisli dobro sta ces da uradis,sledeci potez koji ces da napravis je jedan od vaznih u tvom zivotu,da li ces biti nesrecna ili srecna,to sama moras da odlucis.Mozda je sve ovo prolazno,a cak mozda i zadovoljstvo. :twisted:
 
Zbuncic:
girl_in_love ovo je sve sto ja mogu da ti savetujem:
togo.gif


Ovde ljudi ne postavljaju pitanja da bi dobili misljenje vec da bi dobili odobravanje.
vogel.gif
e pa nema odobravanja za tebe
angryrazz.gif

MENI SI SE ISPOVRACALA ZA 10 PUTA MANJU STVAR,A JOS NISAM U BRAKU,A JOS + NISAM NIKOG PREVARIO,JER JA OBICNO,KAD SAM SA NEKIM,SAMO SAM SA NEKIM,PA MAKAR I SAMO DA GA KRESNEM.nisi objektivan sudija,drzis zensku stranu!!!
 
mala velika dilema:
Zbuncic:
girl_in_love ovo je sve sto ja mogu da ti savetujem:
togo.gif


Ovde ljudi ne postavljaju pitanja da bi dobili misljenje vec da bi dobili odobravanje.
vogel.gif
e pa nema odobravanja za tebe
angryrazz.gif

MENI SI SE ISPOVRACALA ZA 10 PUTA MANJU STVAR,A JOS NISAM U BRAKU,A JOS + NISAM NIKOG PREVARIO,JER JA OBICNO,KAD SAM SA NEKIM,SAMO SAM SA NEKIM,PA MAKAR I SAMO DA GA KRESNEM.nisi objektivan sudija,drzis zensku stranu!!!

izvini mali jer ti to mene pratis po forumu
wink.gif
, ja samo iznosim misljenje ne podrzavam ni tebe ni nju (plus sto je ona ovo verovatno izmislila) a koliko se ja secam tebe su ispljuvali i svi ostali na forumu cak ti neko rece i da si jadan...los...sta ono bi...ne secam se...
rottease.gif


GROW UP!
 
ccccccccccccc
sta reci na ovo
ko te prevari pa se uda sa 16 godina ccccc
a tek kad udjes u 30te onda ces tek vidjeti dje si pogrjesila
a to sto varas muza to je normalno za te godine jer da ti je on samo decko mozda bi ga vec otkacila i smuvala se sa ovim drugim. Tvoja je grjeska sto si se udala tako mlada
 
Znam da sam pogresila, udala sam se mlada... Mozda se sad kajem, ali nemam prava... Ali svako gresi po nekad, dok je mlad, zar ne?... :( ''X'' me je ostavio-la bez texta, vrlo realno razmislja... Pa ljudi, danas mnogi varaju! Svi znaju da to nije fer, ali kad se zaljubis kad goris od strasti, onda ne razmisljas puno o tome. Tek kasnije se 'trgnes'... Hvala onima koji su tu da me utese, smire... to sam trazila, jer nemam kome da se poverim...
 
Dobro je da si svjesna svoje greske i "mladosti" tim bolje, ne trebaju ti onda nikakvi savjeti, znaci sama si svjesna da si pogrijesila.....

znas onda sta treba da uradis
 

Back
Top