U klopci

Na prvi pogled ce pitanje delovati malo cudno.. Ali..
Da li je dobro vas neko poznaje potpuno? Sve, sve misli,sve sexualne zelje , da ga/ je ne moze iznenaditi vas reakcija? Koliko je to pozeljno ili ne?
Svima ponekad prijaju povrsni odnosi ili volite samo ove 'potpune'?
Moze se posmatrati i da je to malo opasno za vas ;)
A prica ide tako da vi nju / njega ne znate toliko dobro... Jer sije vas za mnooooooooogo godina iskustva...:whistling:
:hvala:

smatram da se valja da se zna sve u vezi dvoje ljudi....valjda ih ta iznenadjenja i osvezavaju :gace: :brus:
 
Не бих да звучим као да те омаловажавам, јер ми то није намера, али, немој о момку, молим те.

Када са неким годинама будиш баш свако јутро, када делите осећања, мисли, хлеб, проблеме, радости, тугу...
Када са страхом опипавате фонтанелу, миришете пелену, сместите први пут у јасле, пошаљете у школу, преживљавате сваку петицу и сваки љубавни јад...
Када заједно јуришате на ветрењаче а онда станете па пустите низ воду, па се опет тргнете...
Да не пишем даље, јасно је све.

hm,znači...tek kad se eventualno udam i rodim dete sa nekim...tek tad ću znati šta znači upoznati nekog u potpunosti:)?
zanimljivo...:think:

Ma, niko ne porice da je otvoren odnos savrsenstvo.. Samo je moja misao isla u pravcu toga da je to u pogresnim rukama - opasno oruzje.. ;)

otvoren odnos je put ka savršenstvu...još ako znaš da pružiš onoliko koliko primiš,ti si na konju...i nećeš biti podjednako "otvoren" prema svakom svom partneru...mislim da kad naiđe taj "pravi"...ostane ti da budeš ono što jesi...a prema njegovoj reakciji ćeš već oceniti kakva si osoba...jer nas drugi mnogo bolje vide od nas samih:)

p.s. al i dalje tvrdim da nikoga ne možeš upoznati do kraja...kao ni sebe...;)
 
hm,znači...tek kad se eventualno udam i rodim dete sa nekim...tek tad ću znati šta znači upoznati nekog u potpunosti:)?
zanimljivo...:think:



otvoren odnos je put ka savršenstvu...još ako znaš da pružiš onoliko koliko primiš,ti si na konju...i nećeš biti podjednako "otvoren" prema svakom svom partneru...mislim da kad naiđe taj "pravi"...ostane ti da budeš ono što jesi...a prema njegovoj reakciji ćeš već oceniti kakva si osoba...jer nas drugi mnogo bolje vide od nas samih:)

p.s. al i dalje tvrdim da nikoga ne možeš upoznati do kraja...kao ni sebe...;)

:worth::worth::worth:
 
hm,znači...tek kad se eventualno udam i rodim dete sa nekim...tek tad ću znati šta znači upoznati nekog u potpunosti:)?
zanimljivo...:think:

Mislim da je htela da kaze da tek posle nekih odredjenih situacije steknes ne bolju ali kompletniju sliku o nekom. I ima istine u tome. Mora se proci nesto zajedno da bi mogli da utvrdimo koliko poznajemo jedno drugo i da li mozemo iznenaditi jedno drugo. Ovako je to sve teoretski i lebdi u vazduhu.
 
Mislim da je htela da kaze da tek posle nekih odredjenih situacije steknes ne bolju ali kompletniju sliku o nekom. I ima istine u tome. Mora se proci nesto zajedno da bi mogli da utvrdimo koliko poznajemo jedno drugo i da li mozemo iznenaditi jedno drugo. Ovako je to sve teoretski i lebdi u vazduhu.

a ko kaže da sa momkom ne možeš da prođeš nešto zajedno:think:?

ne mora baš da bude prethodni scenario...al ima milion drugih stvari:)
 
Hmm..
Možda nisam najbolje razumela temu, ali da probam...
Mislim da nas niko ne poznaje potpuno.. jer sami sebe ne poznajemo..
Svaki dan, iznova i iznova otkrivam nove stvari o sebi.. nove stavove, nove ljubavi i čežnje, nova interesovanja, strahove i brige... jer, menjamo se, nije čovek kamen da ostaje isti, a čak se i kamen pod dejstvom vode i sunca i vetra pretvori u pesak..
Ali, onoliko koliko je moguće, da, ne vidim zašto ne bih nekome dozvolila da me upozna..
Partneru (izvini Piči) ili prijatelju... nebitno... :)
 
m dela, reci..i ljudi posle sto godina otkriju neke stvari kod partnera..nikad tu covek ne moze biti nacisto..ne treba naravno biti paranoican ali treba imati na pameti da je to jednostavno moguce
 

Back
Top