U klopci

Meni neko reče da sam premazan svim bojama...

Iskreno se nadam da nije mislila u ovom smislu...

28tdgsz.jpg
 
Kad si mlad, josh trazzish sebe i stvarash slike i znachi ti da vidish svoj odraz u tudjim ochima..ponekad poverujemo da je taj odraz ono shto jesmo pa se trudimo da ga ulepshamo...kasnije se upoznamo kao zlu paru i zavisi da li se sami sebi svidjamo, shta chemo da serviramo onom drugom, jel.
 
Kad si mlad, josh trazzish sebe i stvarash slike i znachi ti da vidish svoj odraz u tudjim ochima..ponekad poverujemo da je taj odraz ono shto jesmo pa se trudimo da ga ulepshamo...kasnije se upoznamo kao zlu paru i zavisi da li se sami sebi svidjamo, shta chemo da serviramo onom drugom, jel.

:worth::worth:
ni ta osoba ne zna da li je to to.. i konstantno se nesto pitas i analiziras .. makar ja ..;)
a ako se odraz ne dopadne nama samima i iako ga ulepsavamo onda smo u grcu jer sve maske spadnu jednom. ko otkrije sebe i u harmoniji je sa samim sobom,vidi sebe svuda i uvek isto.. tudje interpretacije tebe kao osobe ne doticu te i ne pomeraju...
 
Mushkarac koji ume da ceni zzenu koja ima dobar ukus za cipele a ne kuka zbog cene, ne mozze pogreshiti nikako.

Мислио сам на мушкарца који зна да изабере добре ципеле...:lol:

Ја никад не кукам због цене, нек им их купи, момак, муж...
Ја само помажем око бирања...:)
 
Nikad ne budi siguran da drugog mozes kontrolisati.To je igra.Ukoliko nije igra,onda ce se osobe odlicno uklopiti.Zasto bi lomio necije samopouzdanje?Zato kazem da je igra.

Дакле, сад више не причамо о односу између двоје љубавника...

Контролисати у смислу односа према мени.
Не дозвољавам да неко виче, вређа, понаша се бахато...
А то чиним (и увек успевам) на један другачији начин од већине људи.
Тешко ме је изнервирати, искрена сам и отворена, па ме је стога тешко повредити.
 
Дакле, сад више не причамо о односу између двоје љубавника...

Контролисати у смислу односа према мени.
Не дозвољавам да неко виче, вређа, понаша се бахато...
А то чиним (и увек успевам) на један другачији начин од већине људи.
Тешко ме је изнервирати, искрена сам и отворена, па ме је стога тешко повредити.

Odnos ljubavnika je i odnos licnosti.Zasto polaziti od toga da iko zeli da te povredi?A zasto i da te ne iznervira?Too mach selfcontrol znaci i izmedju ostalog nesigurnost.
 
Na prvi pogled ce pitanje delovati malo cudno.. Ali..
Da li je dobro vas neko poznaje potpuno? Sve, sve misli,sve sexualne zelje , da ga/ je ne moze iznenaditi vas reakcija? Koliko je to pozeljno ili ne?
Svima ponekad prijaju povrsni odnosi ili volite samo ove 'potpune'?
Moze se posmatrati i da je to malo opasno za vas ;)
A prica ide tako da vi nju / njega ne znate toliko dobro... Jer sije vas za mnooooooooogo godina iskustva...:whistling:
:hvala:

uvek otvoreno.
ali istina nije za neke ljude,treba proceniti .a ja to ne umem
 
E ovako: Naravno da chesh da birash osobu kojoj chesh se otvoriti do kraja, zato i govorimo o partneru a ne o bilo kome.
I da, ljudi su navikli na tudje maske i chesto ne poveruju da imaju original, ali oni koji shvate uglavnom veoma cene.
Oni koji zloupotrebe su olosh zadnji koji u tom sluchaju treba sravniti sa zemljom. S punim pravom jer je nashe oruzzje iskrenost.
A ne treba se plashiti partnera. Chini mi se da se zapravo vishe plashimo sebe kada nas neko tako dobro poznaje.
Ovde je reč o izboru partnera, a ne već izabranom partneru. O nultoj tački, o startu. I nema tu blanko poverenja. Ne, ne. Zašto biti otvoren prema mogućim zloćama? Iskrenost protiv zloća ne pomaže, prazna je to puška.
Па сад, овде и није тема о "сваком дивљаку".
Ово је тема о односима између двоје људи који се воле. ;)

А може и сваки "дивљак" да се смири лепим речима.
Питање је само колико желимо да се потрудимо око њега.
Ne bi rekao, ovo je tema o ljudima koji žele da postanu partneri. A nalaze se na različitim pozicijama. Jedna osoba je mogući predator. Tu naivnost i dobrota ne prolaze. Pitanje je kako prepoznati takvog i odbraniti se.
:lol: Tako se obracam svima nismo svi nivo :D
Ne mozes znati sta mislim o otvorenosti da me citas videla bi da sam i previse otvorena toliko da se sjedinim sa partnerom ;)
I da me na svim mogucim temama pipi, koto i neke druge oobe koje su prosle malo vise od mene kritikuju sto verujem u te bajkice o potpunom pripadanju nekom ;)
Samo ti njih dete slušaj, daleko ćeš dogurati. :ok: :worth::worth::worth:
I ja to isto tvrdim, ne valja se previše otvarati... Polako, najpre ispitati i saznati što više, a onda pametno proceniti.
 
E ***..ja bih bio u zescem problemu kad bi svaka tripovala da je lose sto joj citam misli:lol:u svakom slucaju da nije tako ne znam ko bi tu bio zadovoljan..to mi povrsno i zbog te nezainteresovanosti se valjda veze i prekidaju
 
Na prvi pogled ce pitanje delovati malo cudno.. Ali..
Da li je dobro vas neko poznaje potpuno? Sve, sve misli,sve sexualne zelje , da ga/ je ne moze iznenaditi vas reakcija? Koliko je to pozeljno ili ne?
Svima ponekad prijaju povrsni odnosi ili volite samo ove 'potpune'?
Moze se posmatrati i da je to malo opasno za vas ;)
A prica ide tako da vi nju / njega ne znate toliko dobro... Jer sije vas za mnooooooooogo godina iskustva...:whistling:
:hvala:

niko nikog ne poznaje potpuno
 
Ne bi rekao, ovo je tema o ljudima koji žele da postanu partneri. A nalaze se na različitim pozicijama. Jedna osoba je mogući predator. Tu naivnost i dobrota ne prolaze. Pitanje je kako prepoznati takvog i odbraniti se.

Ако увек унапред размишљаш о некоме као о могућем предатору живећеш у сталном страху.
Временом се научи. Зато је добро имати бар неколико таквих у животу.
А ако стално бежиш од њих и не суочиш се, никад нећеш ни научити како да их препознаш и одбраниш се на прави начин.

dachazr:
I ja to isto tvrdim, ne valja se previše otvarati... Polako, najpre ispitati i saznati što više, a onda pametno proceniti.

Хм...
Само, ако се обоје понашају тако, неће ваљати баш...
Превише времена се изгуби у тој процени...
Обоје затворени док безобразно копају по оном другом...
Куда води то? Када долази до отворености? Када смо сигурни?
 

Back
Top