U jednom pravcu za Vankuver

Fenomen_BRE

Zainteresovan član
Poruka
297
Moze li neko da ovde napise nesto vise o najpovoljnijim ponudama, gde kupiti kartu, koga zvati, gde zvati, treba li pogledati negde nesto, dakle jedan tutorijal za kupovinu najpovoljnije karte u jednom smeru do grada na zapadnog delu Kanade.

Meni konkretno treba cena karte u jednom pravcu za kraj februara, pocetak marta. Unapred zahvaljujem onima koji ce se potruditi da me zadovolje odgovorom na moje pitanje.

P.S. Bitno mi je da prodjem povoljno i bezbedno, meni u avionu me ne interesuje.
 
Svi prevoznici voze i u jednom pravcu, ali jeftinije ce te izaci da kupis povratnu kartu pa da ne iskoristis povratak. LH, AirCanada, KLM, BA oko 1200e.
Zovi agencije obicno mogu da nadju i bolje nego online.
Sta ti znaci to bezbedno, da nece pasti?
 
Moze li neko da ovde napise nesto vise o najpovoljnijim ponudama, gde kupiti kartu, koga zvati, gde zvati, treba li pogledati negde nesto, dakle jedan tutorijal za kupovinu najpovoljnije karte u jednom smeru do grada na zapadnog delu Kanade.

Meni konkretno treba cena karte u jednom pravcu za kraj februara, pocetak marta. Unapred zahvaljujem onima koji ce se potruditi da me zadovolje odgovorom na moje pitanje.

P.S. Bitno mi je da prodjem povoljno i bezbedno, meni u avionu me ne interesuje.
I ja planiram da putijem u Vankuver u Aprilu i jedino sto sam smislio da prodjem jeftinije je da kupim kartu u jednom pravcu za Montreal a onda iz Montreala da se klackam basom nekoliko dana do Vankuvera, izacicu skoro upola jeftinije... Tako cu ja probati...
 

Back
Top