U čemu ljudi više uživaju... seks ili novac?

citam neke teme i pade mi na pamet...
u cemu ljudi vise uzivaju..u seksu ili u parama?

sta ljudi vise vole..dobar seks ili puno para?

360_F_90991843_GyHaJ9aMzA003ARucpEGHA2aDinFdVRk.jpg
Pare
Onda kupiš kamion lubenica i kurvi

DAJ ANKETU
JAVNU :rtfm:
 
Sa parama mozes da imas sexa koliko hoces

To je čist sport. Platiš šta?
Mi svi kao pričamo na forumu o sexu a u stvari za svakog je to nešto sasvim drugo

Sad da sutra umirem i da pokušam da se setim najlepših trenutaka u životu kada sam najviše uživala, osim kada sam prvi put videla svoje dete, odmah iza je noć koju sam imala sa voljenom osobom. I ceo taj što zovemo sex, tu intimu, to bi mi donelo osmeh.. Nikakvih para se ne bih setila, krpica, bilo čega materijalnog.. I nekih slika planina, i majke i opet voljene osobe. Za mene je to sex, to uranjanje u drugog s kim se voliš, nemerljivo. dremanje zagrljeni i kad ne možeš da se odvojiš i to je sex,... Samo kad se setim te bliskosti.
 
To je čist sport. Platiš šta?
Mi svi kao pričamo na forumu o sexu a u stvari za svakog je to nešto sasvim drugo
Pa pazi sex jeste sport I zabava, dovelo smo na taj nivo da ne radimo samo radi produzetka vrste
..
Sad da sutra umirem i da pokušam da se setim najlepših trenutaka u životu kada sam najviše uživala, osim kada sam prvi put videla svoje dete, odmah iza je noć koju sam imala sa voljenom osobom.
To nema veze sa seksom, vec sa emocijama. Zivot nisu dani koji su prosli vec dani koje smo zapamtili...
I ceo taj što zovemo sex, tu intimu, to bi mi donelo osmeh.. Nikakvih para se ne bih setila, krpica, bilo čega materijalnog.. I nekih slika planina, i majke i opet voljene osobe. Za mene je to sex, to uranjanje u drugog s kim se voliš, nemerljivo. dremanje zagrljeni i kad ne možeš da se odvojiš i to je sex,... Samo kad se setim te bliskosti.
To je intima, to mozes da imas bez skidanja...
 
ma jok
evo baš imala iskustvo prošle nedelje
nema šta nema
ali može da ima sex ako plati, inače pustio stomak.. msm ko će se seksati sa nekim dobrovoljno sa tolikim stomakom? možda neko zbog skijanja na Kopu.
A kakav je osećaj to da znaš da si platio sex?
msm ko voli nek izvoli
To plaćanje sexa je debakl živi...samo prirodno i obostrano ako su dobre energije sex može biti dobar.
Ali većinom su osobe mrzovoljne čak i u sexu.
Pritisnute problemima,nema opuštanja....nema dobrog sexa.
 
pa sviđa ti se taj neko, prijatno ti pored te osobe, misliš da se dobro hebe, pališ se na nju

s druge strane, zbog novca? znači trpiš to što se ne pališ na njega, već na to što ima da pruži novcem... to umanjuje sasvim samo to zadovoljstvo
Dosta prijateljica imam koje trpe brak zbog love...neće nijedna da zivi u sirotinji sama.....Novac je čudo ali zahebano i sa nekim reda radi.To je tek prokletstvo.
 
To plaćanje sexa je debakl živi...samo prirodno i obostrano ako su dobre energije sex može biti dobar.
Ali većinom su osobe mrzovoljne čak i u sexu.
Pritisnute problemima,nema opuštanja....nema dobrog sexa.
Mislim da se radi o mladosti... sa godinama se gubi i strast, bar kod mushkaraca... shta u principu znachi dobar sex? Da obe strene istovremeno
imaju orgazam? To se ne deshava...
 
Mislim da se radi o mladosti... sa godinama se gubi i strast, bar kod mushkaraca... shta u principu znachi dobar sex? Da obe strene istovremeno
imaju orgazam? To se ne deshava...
nekada se dešava u vezi da samo jedna strana ima sex. i tako godinama…
a druga strana pegla karticu. i tako godinama….

svima lepo i svi orgazmiraju
 
ok shvatili smo. da bi bio siromašan moraš da budeš gradjevinski radnik.
a kojom profesijom bi trebalo da se baviš da budeš glavni frajer +zgodno parče?
meni oboje izgledate ko parčići al to je druga tema skroz….
sin tajkuna, mafioze ili politicara..........to je najunosnija "profesija". Najmanje rada, najvise love i provoda.
Inace, nema veze sa skolom.
 

Back
Top