U čemu ljudi više uživaju... seks ili novac?

Potražnja određuje ponudu bratac. Prosto. Svi se lože na one što skaču po stolovima na splavovima i daje vam se upravo to. Te čupave sa prirodnim noktima većini nisu zanimljive pa su i u zapećku. A ko zna šta traži tako će i da nađe.
meni se svidja jena moderatorka, drugacija od svega sto vidim online ili ofline

i nesto se ufurava a ja nemam vremena za gubljenje tako da nista... i sto vec jednom vi zemske ne resite sta hocete

bad boy: djavole sta zene zele?

djavo: pitaj boga ko to zna niko....

bad boy: boze sta zene zele?

bog: mani me u 3 pm...
 
meni se svidja jena moderatorka, drugacija od svega sto vidim online ili ofline

i nesto se ufurava a ja nemam vremena za gubljenje tako da nista... i sto vec jednom vi zemske ne resite sta hocete

bad boy: djavole sta zene zele?

djavo: pitaj boga ko to zna niko....

bad boy: boze sta zene zele?

bog: mani me u 3 pm...
Ma pojma mi nemamo šta hoćemo 😂😂😂
 
Tesko pitanje. Novac je nuzno zlo i do njega se dolazi nezgodno, ali seks je sigurno nesto prelepo i predobro. Ali kod novca mi je bitnije da imam malo para ali da je to neki sigurni prihod nego da imam puno para a da sutra mogu ostati bez prihoda, zavisi i kako dolazis do novca, ako je od posla kojim nisi zadovoljan i koji je nesiguran onda mozda vise cenim novac. Seks je teoretski besplatan iako to drustvene norme komplikuju.
 
Ni ja nemam seks a para samo za golo prezivljavanje.

Ja pravim veliku razliku izmedju seksa i redovnog seksa na neodredjeno vreme koji bi bio bar dvaput nedeljno. Seks za jednu noc jako malo cenim, za to bih iskesirao maksimalno 1000 dinara, mozda i manje. Za redovan dugorocni seks bih ulagao ukupno najvise po 5000 dinara mesecno, ali to ne znaci i da sam srecan bez takvog seksa ako sam u dzepu zadrzao npr. 10000, da imam vise para ulagao bih i vise. Ali, npr. mnogo boli kad izgubis ili spiskas na glupost neke pare cak iako su male, ali to ne bude zbog samih para nego zbog saznanja kako do para dolazis, npr. ako si placen manje nego sto smatras da bi trebalo da budes placen, iako si ti radom u plusu jer dobijas novac za razliku ako bi sedeo kuci, na neki nacin si u minusu jer si vise dao od sebe nego sto si dobio. Postoji taj ugao gledanja, tipa, jedan seks od sat vremena kod prostitutke te npr. kosta 20 sati posla koji, recimo, ne volis.

Bezbroj je tu kompromisa i precih prioriteta u kojima se zbunis. Stvari kao sto su emocionalne, hedonisticke i uopsteno psihicke prirode je jako tesko konvertovati u brojke kolika bi bila njihova vrednost u novcu. Zavisi i od toga sta ti u nekom trenutku vise fali ali ne zadovolji te uvek najbolje kompromisno resenje. Ne mogu ja bez filosofiranja :mrgreen:
 
citam neke teme i pade mi na pamet...
u cemu ljudi vise uzivaju..u seksu ili u parama?

sta ljudi vise vole..dobar seks ili puno para?

360_F_90991843_GyHaJ9aMzA003ARucpEGHA2aDinFdVRk.jpg
To je teško pitanje na koje ne može jednostavno odgovor
 
Да, али замисли ситуацију, имаш паре, и све, а вршњак неће да ради?! Шта онда? Мислим да се наслов теме на ово односи. А не оно, као, имаш паре, па ћеш лако за секс! ;)
a vijagra? z:mrgreen:
ako imas novac imas i nju
 
Da se razumimo,, ima žena koje bi napravile sve i svasta sa likom koji ima brdo para,vidila sam svojim ocima koje su se nudile samo za jedan hebeni sok ako im se plati..Pare pokrecu sve.Bez para nece nitko da se druži sa tom osobom,koja korist onom visokom zgodnom momku koji ide na posa sa busom,đaba njemu lip izgled kad nema love,nece ni jedna da ga pogleda.A pored njega neka se stari sa stomakom proveze u najboljem autu,da vidis kako se curke smiju i masu....
 
Da se razumimo,, ima žena koje bi napravile sve i svasta sa likom koji ima brdo para,vidila sam svojim ocima koje su se nudile samo za jedan hebeni sok ako im se plati..Pare pokrecu sve.Bez para nece nitko da se druži sa tom osobom,koja korist onom visokom zgodnom momku koji ide na posa sa busom,đaba njemu lip izgled kad nema love,nece ni jedna da ga pogleda.A pored njega neka se stari sa stomakom proveze u najboljem autu,da vidis kako se curke smiju i masu....
Nazalost sve si u pravu....nema spontano nista....ja nisam bez love,ali ne vozim mecku novu i nijedna nece ...cim vide polovan auto beze cure....jedino ove iskusnije mozda +50 da ulete ali i one se ugledale na trend...ovih mladjih.....ili da je vodis bred oltar ili tezak sponzor da si.Fuj!
 
Dajte, nemojte sad preterivati. Tačno je da svakome treba ono osnovno, ja nisam očekivao da dovodim devojku u stan jer su mi na primer isključili grejanje ili struju (pričam o vremenu kad se tako živelo) ali i to se događalo.
Devojke uopšte nisu toliko materijalisti, mi smo gori sto puta, što se niko nije setio da kaže?

Devojka se nudi za čašu soka. Možda. Mada je verovatnije da je napaljena ili usamljena nego što joj je do te čaše soka.
 
Dajte, nemojte sad preterivati. Tačno je da svakome treba ono osnovno, ja nisam očekivao da dovodim devojku u stan jer su mi na primer isključili grejanje ili struju (pričam o vremenu kad se tako živelo) ali i to se događalo.
Devojke uopšte nisu toliko materijalisti, mi smo gori sto puta, što se niko nije setio da kaže?

Devojka se nudi za čašu soka. Možda. Mada je verovatnije da je napaljena ili usamljena nego što joj je do te čaše soka.
Ако су ово прочитале девојке,само да нагласим да поседујем 2 чаше сока 😁
 
Dajte, nemojte sad preterivati. Tačno je da svakome treba ono osnovno, ja nisam očekivao da dovodim devojku u stan jer su mi na primer isključili grejanje ili struju (pričam o vremenu kad se tako živelo) ali i to se događalo.
Devojke uopšte nisu toliko materijalisti, mi smo gori sto puta, što se niko nije setio da kaže?

Devojka se nudi za čašu soka. Možda. Mada je verovatnije da je napaljena ili usamljena nego što joj je do te čaše soka.
Mora da ispere usta nečim posle odrađenog posla.
 

Back
Top