Tvoj bivši/a je moj(a) sadašnji/a


Slabo ti mislis, a i to sto mislis, izgleda da samo mislis.

Pošto nemaš iskustva u ozbiljnim vezama i ne znaš kako je to kada si sa nekim u potpunosti(sa seksom koji je jako bitan deo veze)molim te da svoja retardirana mišljenja zadržiš za sebe.:)

6 godina sa istim likom u vezi...?
c035.gif

:dash:

Ako sam zadovoljna zašto ne bih bila?:confused:

I ja sam se izbecila na to. A jos ga i ne poznaje!? :eek: :spooky:

Nigde nisam napisala da ga ne poznajem!Svoje tripove zadrži za sebe. Ti planiraš da se udaš za čoveka koga bukvalno znaš iz viđenja.:eek:Što ja uopše pričam sa tobom?!!!!:eek::eek::eek:

Ti seko...nisi sigurna u svog decka posle toliko godina .....
Bolje da nadjesh nekog sa kim necesh da se dvoumish...dok josh nije kasno....

Da li razumeš da tema može da se postavi a da pritom nije subjektivno inspirisana. Da ja prva nisam dala odgovor, svi biste me napali zašto nisam dala svoj odgovor, a ovako tripujete gluposti.Da li stvarno misliš da postoji najmanja sitnica koju ja ne znam o svom dečku posle svih ovih godina?:eek:Da li zaista misliš da može da se dogodi da bilo ko njega na bilo koji način omalovažava ili vređa a da ja ne stanem u njegovu odbranu upravo sa argumentom da ne postoji neko ko ga poznaje bolje od mene?!!:eek::eek::eek:
Ako sam postavljaš teme samo sobom inspirisane, ne prepisuj to meni.


Brak je brak, a veza je veza. Brak je ozbiljna zvanicna institucija, a veza je besmisleno vucaranje, koje, ako se ne zavrsi brakom, je obicno gubljenje vremena.

A kako ti to znaš kad nikada nisi bila u ozbiljnoj vezi?Da se razumemo, držanje za ruke ljubakanje i povatavanje spada u osnovnu školu.:roll:

Ti nisi bas sama svoja kad si toliko radoznala. Fali ti cigLJa u zidu, da ne kazem daska u pilani.:)

Kako je moguće ste svi toliko pogrešno razumeli temu?!:dontunderstand:Osim nekolicine koji su shvatili da je tema zezanje...Ti misliš da ja nisam sva svoja?Pogledaj neku..ne, sve svoje teme, a koje si očigledno napisao jer te u tom trenutku to mučilo.

I poslednji put ljudi: Niti sam bila u situaciji da sretnem bivšu svog dečka, niti sam rekla da bih volela, niti ima nešto što me zanima od bivših svoga dečka, niti bih poverovala da može da postoji nešto što ja do sada ne znam i sama!!!!!!!!!!!:dash:
Da li je sada jasno svima da tema NIJE O MENI I MOJOJ VEZI!!:worth::worth:
Ovo je stvarno poslednji put da postavljam temu...
 
Pošto nemaš iskustva u ozbiljnim vezama i ne znaš kako je to kada si sa nekim u potpunosti(sa seksom koji je jako bitan deo veze)molim te da svoja retardirana mišljenja zadržiš za sebe.:)



Ako sam zadovoljna zašto ne bih bila?:confused:



Nigde nisam napisala da ga ne poznajem!Svoje tripove zadrži za sebe. Ti planiraš da se udaš za čoveka koga bukvalno znaš iz viđenja.:eek:Što ja uopše pričam sa tobom?!!!!:eek::eek::eek:



Da li razumeš da tema može da se postavi a da pritom nije subjektivno inspirisana. Da ja prva nisam dala odgovor, svi biste me napali zašto nisam dala svoj odgovor, a ovako tripujete gluposti.Da li stvarno misliš da postoji najmanja sitnica koju ja ne znam o svom dečku posle svih ovih godina?:eek:Da li zaista misliš da može da se dogodi da bilo ko njega na bilo koji način omalovažava ili vređa a da ja ne stanem u njegovu odbranu upravo sa argumentom da ne postoji neko ko ga poznaje bolje od mene?!!:eek::eek::eek:
Ako sam postavljaš teme samo sobom inspirisane, ne prepisuj to meni.


A kako ti to znaš kad nikada nisi bila u ozbiljnoj vezi?Da se razumemo, držanje za ruke ljubakanje i povatavanje spada u osnovnu školu.:roll:



Kako je moguće ste svi toliko pogrešno razumeli temu?!:dontunderstand:Osim nekolicine koji su shvatili da je tema zezanje...Ti misliš da ja nisam sva svoja?Pogledaj neku..ne, sve svoje teme, a koje si očigledno napisao jer te u tom trenutku to mučilo.

I poslednji put ljudi: Niti sam bila u situaciji da sretnem bivšu svog dečka, niti sam rekla da bih volela, niti ima nešto što me zanima od bivših svoga dečka, niti bih poverovala da može da postoji nešto što ja do sada ne znam i sama!!!!!!!!!!!:dash:
Da li je sada jasno svima da tema NIJE O MENI I MOJOJ VEZI!!:worth::worth:
Ovo je stvarno poslednji put da postavljam temu...

Cudan smisao za humor. Kada su te nagrdili, onda se zezas. Ne moze to tako. Nismo, kako ti rece, u kritici nekoga, ko je iskreno hteo da ti pomogne, u osnovnoj skoli.
 
Daklem, kao što naslov kaže, našli ste se u situaciji da razgovarate sa osobom kojoj je vaš sadašnji ili sadašnja bivši, odnosno bivša.:cool:
Koliko bi ste bili radoznali?:zper:

sta ima da je pitam o njemu
sta to ona moze znati vise od mene o mom decku?

mogu jedino da im se zahvalim, svakoj odreda sto su doprinijele da ja sada uzivam sa ovakvim muskarcem
 

Back
Top