Tри године жуте (+спс.г17+лдп) владе - РЕЗУЛТАТИ

Да ли под овом влашћу ђивите боље него раније?

  • Да

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
Шта се догодило Србији за протекле 3 године колико су жути на власти?
(да се не лажемо, ни други нису МНОГО бољи...дакле, нешто су бољи...ваљда)

СПС на власти, ПреЦеднички систем, министри који не верују свом министарству, преЦедник који не верује својим министрима, политизовано судство, инфлација 50%, драстичан пад стандарда, одустајање од Косова, непотизам, повратак турбо фолка и најк ер макс, извињавање свакоме ко је то желео, топљење девизних резерви, апсолутизам у владајућим партијама, министри-трговци, ни један ухапшен тајкун или озбиљнији мафијаш, од 500 ухапшених ситних дилера у акцији Моарава -НИ ЈЕДНА подигнута оптужница, карлеуша, политику нам води ко стигне...са стране, премијер који није свестан да је премијер и који се за све консултује са преЦедником, фаворизовање партизана, на силу одржана педерска парада против које је огромна већина народа, 0км изграђених пруга, свечана отварање сваких пар метара путева, Кркобабићи, европски Ивица Дачић, полиција која опет некажњено пребија и убија, редници који једу своје прсте, боговске повластице за посланике, 600.000 евра за преЦедников мерцедес а прва помоћ владе за Краљево - 48.000 вера, Динкић који изјављује да је лагао не би ли тадић победио, опет тијанић, партизам, универзитете купују мафијаши, ослобађају се корумпирани скотови (јањушевић, колесар) али се саобраћајни прекршајци уредно шаљу на две-три недеље у падињак, представници организације у коју нас воде (ЕУ) нас у скупштини поздрављају са "мердита", условљавања, уцене, лука тајкунима на поклон, катсатрофалан закон о информисању (гори од Вучићевог), месо из бразила, Мићун,-крка-весна са неколико пензија и плата, скеле на скупштини за 800.000 евра, реновирање сале СО Врачар за 600.000 евра, некомпетентни министри, министарка спорта која свечано отвара трометарску (3м) скакаоницу на базену Ташмајдан која кошта 1.500.000 динара, људи чије су куће срушене у Краљеву на дебелом минусу и даље спавају у шаторима, залеђене плате и пензије а цене скачу, 1.000.000 за Миладина, драстично повећање незапослености, мешање у црквене послове, баснословне отпремнине за послушнике, "Идоли" на званичним преЦедничким путовањима, жирафа у Јагодини, кашњење дечјих додатака, реновирање зграде владе Србије у Немањиној вредно преко 30.000.000 евра, нов авион, фарма, медији са националном фреквенцијом без проблема емитују емисије у којима гостује човек који је на потерници, недодирљивост партијских функционера, бахатост, одсуство контакта са реалношћу, отуђеност од народа, блокирање града када пролази неки функционер, репресија над неистомишљеницима, непознати механизми финансирања странака, здравство у распаду, социјални случајеви умиро од глади и зиме, приватизација по кључу, минус у буџету, нови намети и порези, Бранислава Парезановић, колапс привреде, "правда" породице Хомен, београдизација Србије, маркетиншке агенције воде државу, смрт војске, министар војске који од потребних квалификација има завршен курс за безбедност, медијски мрак, повратак милошевићевске терминологије у медијском омаловажавању политичких неистомишљеника, експлоатација Ђинђићау матркетиншке и дневнополитичке сврхе, повећање банкарских камата, драстичан пад вредности домаће валуте, дивља градња по националним парковима, сепаратизам, план опотавка до 2020. године који је саставио ко би други него преЦедник!!!...........................

И тако до сутра...

али, није баш све тако црно,
ПреЦеднику лепо стоји мајица на брателе док пред камерама даје крв а мост од 300.000.000 евра (без приступних саобраћајница...)али заиста неопходан београду се зида а зидају се нови затвори...

Све у свему,

Грађани Србије, желим вам срећну 2011. годину!!!
...и да и верујете својим политичарима и да не наседате на овакве лажи и клевете.........зашто би сте се ви замарали да размишљате када то за вас уз минималну надокнаду од 500дин месечно уз сваки рачун за струју ради РТС!

Верујте,не сумњајте....ваљда Тијанић и жута екипа боље знају како ви у ствари добро живите него ваши новчаници и гладни унуци......Ако немате за хлеб - једите колаче, рече једна фина француска госпођа (Marie Antoinette) која је у ствари била претеча ДС+СПС+Г17+ЛДП пре пар стотина година......
Ваљда власт боље од вас зна колико вам је у ствари добро.




П.С.
Извињавам се због словне грешке у називу анкете.
 
Poslednja izmena:

Хаједмо мало зезање на страну...али заиста не несхватљиво да једна власт (један човек у нашем случају) успе да толико упропаст државу, да неиспуњених обећања, слаже.......за непуне три године као Борис!!!!!!!!!!


а нама се то догађа већ други пут у последњих 20 година...прво слоба па сада борис.......није ни чудо што су им странке у коалицији.
 
Zbog Tadića sam obećavao 1.000 evra

Vest objavljena:

27.12.2010 | 22:49-09:18
Izvor:
Danas


Neispunjeno obećanje o 1.000 evra za akcije ostaje slaba tačka i stranke G17 i vas kao političara.

- Znam, potpuno sam svestan toga. Priznajem da sam krajem 2007, kada sam pisao to pismo građanima, bio svestan rizika u koji ulazim. S jedne strane, bio sam potpuno uveren da je moguće dobiti 1.000 evra za besplatne akcije, jer se radi o najvrednijim srpskim preduzećima, ali nisam predvideo svetsku finansijsku krizu, koja je urušila akcije svih kompanija u svetu. Takođe, nisam ni slutio da će NIS biti maltene poklonjen i da će tu propasti deo vrednosti preduzeća. Uostalom, građani će videti koliko će dobiti novca od akcija Telekoma, pa će moći da sude šta bi bilo da je NIS prodavan na transparentnom tenderu. Takođe, još nisu podeljene akcije EPS i drugih kompanija. Na kraju krajeva, znam da ću platiti političku cenu tog tada nesmotrenog političkog obećanja, ali sigurno je da će građani dobiti mnogo više novca od akcija javnih preduzeća nego što sada očekuju.

Zašto ste uopšte dali takvo obećanje?

- Razlog zbog kojeg samo ušao u to političko obećanje je strah da bi Boris Tadić mogao da izgubi predsedničke izbore, raspisane za januar 2008, od Tome Nikolića. Ja to nisam uradio zbog svoje stranke, koja uopšte nije učestvovala na tim izborima, već je podržavala Tadića. Kasnije analize su pokazale da bukvalno tih 100.000 glasova, za koliko je pobedio u drugom krugu, dobrim delom potiču od zajedničkog obećanja, koje sam ja preuzeo lično na sebe, o besplatnim akcijama. Znači, preuzeo sam na sebe obećanje, a preusmerio svu političku korist Tadiću.

Da li se sada kajete zbog toga?

- Ne. Uradio bih to ponovo jer sam, ponavljam, verovao u to. Znao sam da je to politički neoprezno, ali sam se plašio da bi Srbiji bilo mnogo gore da je Nikolić pobedio.
 
По мени, за ово време врхунца ''демократије'' која нас је снашла у последње три године, најгоре од свега је - што се десила кулминација урушавања свих вредности.
Сви истински критеријуми вредности су потпуно ишчашени, окренути наопачке ...
Као врлине, вредности, агресивно нам се намеће све оно што је деценијама сматрано као лоше, као неморал, некултура, болест ... + убијају се српски обичаји, традиција, историја, патриотизам, родољубље, вера ...

Како остати доследан истинским вредностима?

''Ако смо у стању да поднесемо и добро и зло и успех и неуспех са истом мирноћом, ако можемо да се не обазиремо на то да ли говоримо са просјаком или краљем, ако можемо да трчимо и не гледамо ко трчи испред и иза нас, наша је земља и све што живи око нас… И више од свега тога - постаћемо коначно људи !'' ..... Киплинг
 
1. Беда и сиромаштво су доживеле кулминацију.
2. Уништена је државна заједница СЦГ.
3. Војводина је кренула у отворени сепаратизам потискујући све што је српско.
4. Корупција и непотизам никад гори у историји.
5. Национална понижења кроз извињења и понизне сарадње са ЕУ.
6. Хапшење и прогон патриотских снага. Шиканирање српских националиста.
7. Педери и мањине имају већа права него Срби.

Све у свему никад горе!
 
1. Беда и сиромаштво су доживеле кулминацију.
2. Уништена је државна заједница СЦГ.
3. Војводина је кренула у отворени сепаратизам потискујући све што је српско.
4. Корупција и непотизам никад гори у историји.
5. Национална понижења кроз извињења и понизне сарадње са ЕУ.
6. Хапшење и прогон патриотских снага. Шиканирање српских националиста.
7. Педери и мањине имају већа права него Срби.

Све у свему никад горе!

7.
Која права имају Срби а да та иста права немају и други?
 
7.
Која права имају Срби а да та иста права немају и други?

Циганин бабојебац и провалник добије благу казну.

Паре прво иду циганима и мањинама док Срби умиру од глади или живе у нехуманим условима.

А да не говорим да су педери заштићени ко бели медведи.
 
Iz Srbije sam izmestio firmu i otpustio 12 radnika zbog reketiranja od strame poreskih i opstinskih lopuza,...jednom su me nasankali..nece vise nikada...u Srbiju vise ni evra necu uloziti ,dok ne budem siguran da su zute lopuze pod kljucem...

Ја сам своју фирмицу затворио због државног рекетирања....
 
Poslednja izmena:
Iz Srbije sam izmestio firmu i otpustio 12 radnika zbog reketiranja od strame poreskih i opstinskih lopuza,...jednom su me nasankali..nece vise nikada...u Srbiju vise ni evra necu uloziti ,dok ne budem siguran da su zute lopuze pod kljucem...

vecina privrednika u svetu ovako razmislja

svaki dan vlasti borisa tadica i demokrata nasu srbiju kosta stotine miliona evra izgubljenih DNEVNO
 
26077.jpg
 
vecina privrednika u svetu ovako razmislja

svaki dan vlasti borisa tadica i demokrata nasu srbiju kosta stotine miliona evra izgubljenih DNEVNO

o itekako, i radnih mesta.
moj burazer uplatio dobavljacu pare sa kasnjenjem od 1-og dana nego sto je bilo dogovoreno (2 nedelje je bio rok).
nikakvih problema nije bilo tad niti se iko zalio. posle 6 meseci privredni sud u kragujevcu mu blokira rachun. dobavljac kaze ne zna o cemu se radi, ovi tamo u kragujevcu ne znaju sa koj su planete spali, imao je seks mesecima i sa dobavljacem i sa sudom a za to vreme siva ekonomija
 

Back
Top