Treba mi pomoc zenskog dela foruma,hitno!!!

Ih bre.. Pa sad bi morao neki tvoj prijatelj (mozda i neki forumash odavle) da ode do nje,u tu davnicu zdrave 'rane.Neka joj da samo link sa ovih strana (i eventualno tvoj broj fona),pa ako pogleda.. Tako ce je popustiti shock da ju je startovao neki serijski ubica(mada nikad se ne zna..)!
d026.gif
 
Dakle,smislio sam da joj ponesem jedan muzicki disk,flamenco muzike,onaj opushteni shpanski melos,pa cu joj reci>"Moja ponuda jos uvek stoji ako si se predomislila" - a ako ona kaze da ne zeli
sa mnom izaci,ja cu joj reci>"Onda mi nema druge osim da ti dam ovaj cd za opustanje u ove vrele letnje
dane" i da zavrsim s' tim...

Sladjo drzim te za rec shto se pića tiče,makar proslo ovo u ponedeljak,makar ne.

Ja ti kazem bolje da joj das kljuceve bmwa i kazes ako nista drugo ne uspe, e onda mi ne preostaje nista nego da ti dam ovaj bmw za opustanje
 
e bolje da si se moto oko nje neko kratko vreme pa onda pozvo na pice. al dobro kako oces
i onda kasnije kada im stalkovanje ne uspije, shire pricu kako su sve zene sponzoruse koje nece da izlaze sa dobrim momcima nego bilo kakvim samo da para ima
Ili da je mnogo pametnije bit primitivac jer samo takve vole :zper:
Ne treba nikog osudjivati,mada bi ponekad trebalo,imam drugaricu koju je redovno varao momak,i ponekad i tukao a ona nije htela da se razidje sa njim...ne znam zasto...kao volela ga je...
:mrgreen:
 
leemane, nemo da zbunjujes i plasis devojku, pricaj bre sa zenskom o njenom poslu i zdravoj ishrani ili sta vec, nadji povod za najobicnije caskanje, bez obzira da li te zanima. zapodeni najobicniji razgovor majstore i ocima joj pokazi ostalo. nateraj je da blebece a ti ko fol budi zainteresovan i kad skrene temu, a desice se vrlo brzo, moze da se desi i da je to bas tvoja tema i tako kad razgovarate o zajednickim interesima par puta, pozoves na pice da produzite razgovor.
obrati joj se lakonski uvek, ko da se znate i sve da bude izi ;)
u svemu tome videces jel ti se ona zaista svidja, test i za tebe i za nju.
 
Odbila je poziv po drugi put...dakle topic moze slobodno da se zatvori...

Kad sam stigao do prodavnice video sam je ispred,ponovo je delila flajere da
promovishe prodavnicu,prishao sam i rekao>"Ćao,moja ponuda još uvek stoji"
-a ona "Radije ne bih hvala ti"...-naravno nisam mogao kao u praistoriji da je vukuci za kosu povedem,cak sam i mislio u trenutku,ajde ako nece donecu tu
ono shto bi pila pa da razgovaramo...ali posto je bila kategoricna...

Dakle to je to,i nemoj sad da mi neko dolazi sa pametnim pricama,moglo je ovako i onako,svako zna kako najbolje treba,a na kraju kako god da uradis bas tako ne valja...

PS. Evo jos jedne dobre pesme:

 
Odbila je poziv po drugi put...dakle topic moze slobodno da se zatvori...

Kad sam stigao do prodavnice video sam je ispred,ponovo je delila flajere da
promovishe prodavnicu,prishao sam i rekao>"Ćao,moja ponuda još uvek stoji"
-a ona "Radije ne bih hvala ti"...-naravno nisam mogao kao u praistoriji da je vukuci za kosu povedem,cak sam i mislio u trenutku,ajde ako nece donecu tu
ono shto bi pila pa da razgovaramo...ali posto je bila kategoricna...

Dakle to je to,i nemoj sad da mi neko dolazi sa pametnim pricama,moglo je ovako i onako,svako zna kako najbolje treba,a na kraju kako god da uradis bas tako ne valja...

PS. Evo jos jedne dobre pesme:


ima jos minimum 700 milioniona dobrih maca na ovom svetu.
ova nece ona oce itd.

sretno
 
ostaje ti ona forumasica za kafu kad dodjes u srbiju :zper: ipak nisi dzaba otvarao temu

aha, pa on nije u srbiji?

nisam upratio kako treba.
pa tu onda nema problem, kao prvo fazanke se fataju kad je sezona lova, znaci petak ili subota uvece, svaka koja je sama je tu da se privede uglavnom. zna se zasto se dolazi u klubove i kafice, pogotovo u bg.

zensku na ulici, na radnom mestu je malo i previse tesko na prepad navatati. em joj ne znas status, em ne znas koje joj je raspolozenje, em se plase, em se zbunis, em nema viski na eks da krenes u seks, puno je, puno je tu ometajucih faktora.
 
ostaje ti ona forumasica za kafu kad dodjes u srbiju :zper: ipak nisi dzaba otvarao temu

Ej ne znam shta je sa tom malom ne javlja se neshto od onda,nema veze,ako bude bude.

Za Omladinca>
Prosla me je faza izlaska u klubove i diskoteke,to je bilo aktuelno
kad sam bio u srednjoj,svaki vikend zurka...

Otkako sam na fakultetu,a sad vec kao apsolvent ne vidim vishe sebe na takvim mestima,shta vishe ta preterana buka me i nervira,kafici su dobri za upoznavanje,
ako se shmekate sa nekim pa vidis obostrano interesovanje.

A ovo shto sam sad probao je bio prvi put da tako na osnovu neke simpatije na prvi pogled pokusham da odradim stvar.

Dobro je i na moru kad si,ili na Adi,ali je problem shto uvek dodjem na 15-20 dana
do Srbije i to je relativno kratko vreme da bi doslo do nechega konkretnijeg...naravno ne mislim na vezu za jedno veche...to je krsh za mene.
 
Dakle to je to,i nemoj sad da mi neko dolazi sa pametnim pricama,moglo je ovako i onako,svako zna kako najbolje treba,a na kraju kako god da uradis bas tako ne valja...

Kako "na kraju" kad ti otpocetka svi govore da ne treba tako kako si uradio?:confused:Svi ti govore da prvo ulozis malo vremena i truda da i ona tebe primeti.... ne puno nego je dovoljno samo malo,sto naravno nisi uradio. Cak i da si se i ti njoj strasno svideo na prvi pogled, a najverovatnije nisi,i tad bi te vecina odbila jer nema pojma ko si... nije bas prijatna ideja da ti dok radis svoj posao na takav nacin prilaze potpuni stranci. Sledeci put se potrudi vise i ne mastaj toliko pre nego sto se ista desi...
 
Eh kao da devojke padaju samo na one za koje znaju ko su?Ako nesto vole,onda je to flert sa neznancem.:lol:Samo treba znati kako iskoristiti tu zensku radoznalost i sklonost ka istrazivanju nepoznatog.;)
Napisah vec,cilj je prebaciti lopticu u "protivnicko" dvoriste,to jest naterati devojku na razmisljanje o tebi.Pa ne mora svaki prilaz da bude klasicno muvanje.Ma obican razgovor gde izaberes skakljivu temu i nateras je da sto vise recenica sklapa.A zatim je iznenada ostavis u dubokom razmisljanju.Vratis se neki drugi put.A ako je to devojka koju ces tesko videti opet,nema veze,kazes joj nesto sto ce je zabezeknuti i odes,tako se vezbas i gradis sopstveni stil a kada naidje neka sledeca vec ces smisliti siri scenario.;)
 
Eh kao da devojke padaju samo na one za koje znaju ko su?Ako nesto vole,onda je to flert sa neznancem.:lol:Samo treba znati kako iskoristiti tu zensku radoznalost i sklonost ka istrazivanju nepoznatog.;)
Napisah vec,cilj je prebaciti lopticu u "protivnicko" dvoriste,to jest naterati devojku na razmisljanje o tebi.Pa ne mora svaki prilaz da bude klasicno muvanje.Ma obican razgovor gde izaberes skakljivu temu i nateras je da sto vise recenica sklapa.A zatim je iznenada ostavis u dubokom razmisljanju.Vratis se neki drugi put.A ako je to devojka koju ces tesko videti opet,nema veze,kazes joj nesto sto ce je zabezeknuti i odes,tako se vezbas i gradis sopstveni stil a kada naidje neka sledeca vec ces smisliti siri scenario.;)

shok doktrina..
 

Back
Top