Treba li jedna ulica u Beogradu da nosi ime Josipa Broza Tita?

Treba li jedna ulica u Beogradu da nosi ime Josipa Broza Tita?

  • Treba

  • Ne treba

  • Nemam stav


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ma slazem se , nije ni bitno ...ali svakako sam srecan sto mogu zadrzati svoje misljenje i ideju ,sto u ranijim vremenima nije bio slucaj ,sve je bilo oko za oko zub za zub ...ako zelis napredak moras biti gde kazu itd...u svakom slucaju ,nema potrebe za ulicom doticnom ,odavno nije ziv ,a kad se sabere nevidim ni kako bi nam to pomoglo sada

Стварно ,,малиша'' ниси упућен у много тога. Како видим тек треба да учиш и не бежи са часова остаћеш хендикепиран што се знања тиче.
Имена улица заслужних људи дају се људима постхумно. Тито је био изузетак у том смислу а богами и многим другим заслугама.
Зато, улица Маршала Тита у Београду и даље чучи тамо где је некада тако насловљена и није је закачила ,,демократска и новоевропејска'' еуфорија.
 
Улица треба да носи назив СТАЉИНА врховног команданта:rtfm:

Alo bando crkli su i Staljin i Tito,ostadoše samo iz SUBNOR-a...

Smrt komunizmu,Sloboda Srbiji i Rusiji

2d2gbhd.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
:roll:
Опет увреде !
Стаљин је био врховни командант и ослободио је Србију и Југославију ,према томе
више се залажем да улица носи име Стаљина него Тита.
U vezi Nemacke i Hitlera svi su pali na ispitu istorije.To vazi za Engleze,Francuze,Ruse i druge znacajnije narode.Kao da su bili slepi i nisu videli da ta drzava ekonomski,politicki i vojno postaje premocna u svetu.Francuska je pala kao zrela kruska,a u Rusiju su nemacke trupe prodirale kao noz u meki sir zarobljavajuci usput stotine hiljada njihovih vojnika.
Uzgred da kazem da su mi jadni levicari koji svetu nude uzore kao sto su Staljin,Severna Koreja,Kuba,Pol Pot i slicno.
Ovo je 21. vek i narodima treba ponuditi nesto bolje od tih krvavih rezima koji su propali ili ce ubrzo propasti i koje ljudi niti vole niti zele.Dogmatizam nece nigde odvesti svetsku levicu
Inace,imam veliko postovanje za junastvo vojnika SSSR-a,jer da njih nije bilo nebi danas bilo ni mnogih naroda,ali Staljin tu nije mnogo zasluzan.Da nije ubio Tuhacevskog i druge Nemci mozda nebi ni omirisali njihovu teritoriju.
 
Druže tito i jovanka
rodila je talijanka
vama žito nama slama
dokle će te tako s nama...

Druže tito cvijeće naše,
opet gazda konja jaše
a siroma kozu ako ima
ona mu se oduzima...

narodne pesme o drugu titu iz mog kraja u doba OTKUPA...

A sad bi i ulicu da mu dajete...cccc...komunisti i Bogu ste teški...

jedna iz doba narodno oslobodilackog rata

mili brale

demokratija je

ljubi curu

ne pitaj cija je
 
sta je komunjare povampirili se ,navikli da se posipate pepelom a?Lepo se zivelo od prodavanja otadzbine ,sad mora malo da se radi pa je nastao problem

Batice, nisam ni za jednu stranku jer svi su isti ali tada se zaista živelo bolje. A danas je par ljudi kupilo celu Srbiju, odnosno ono što nismo izgubili u ratovima. A to je nekih 5%, ostatak životinjari. Da je ćopavi bravar živ, goli otok bi bio krcat sa ovim vajnim ekonomistima sa električnim gitarama.I sličnim ekspertima.
 
:roll:
Опет увреде !
Стаљин је био врховни командант и ослободио је Србију и Југославију ,према томе
више се залажем да улица носи име Стаљина него Тита.

Eto neću da te nazivam pogrdnim imenima, samo bih te upitao jedno pitanje. A što se ti lepo ne iseliš u Tvoju majčicu Rusiju, recimo blizu staljinove večne kuće? Pa da možeš svaki dan da mu nosiš cveće na grob. Eto iz nekih fondova će ti biti čak i plaćen put i lepo odeš tamo gde ti srce ište.
 
ne mora da se vice, ali red je da se pise po pravopisu

malo je pretenciozno reci sramota za sve srbe. bas za sve? sumnjam

kao sto je glavni cilj zapada da se narodi bbivse sfrj sto vise zakrve i da se na veoma dugacak period nalaze u sukobu, tako im je i cilj da postoji unutrasnji srpski konflikt cetnici-paretizani. nama treba nesto drugo, da prihvatimo svoju korasnju istoriju, kakva je da je, i da zajedno, a sa sirokom politickom platformom, pokusamo da ovu nasu drzavu pravimo boljom, sigurnijom i bogatijom

jednom da se i ja slozim sa tobom :mrgreen::tick:

Ови што вичу, претежно су неписмени људи. Оставио си човека у неизвесности, где је то ,,неписмен'' па за казну што виче нећу му ни ја рећи где је погрешио.

Нека ,,неписмени'' и даље вичу али у Београду постоји улица Маршала Тита, додуше није Јосипа Броза Тита, али је веома јасно о коме се ради.

Нећу рећи где је та улица и нека то остане мала загонетка док је неко од Форумаша открије. Нема смисла да ја из унутрашњости објашњавам Београђанима где им је Маршал Тито.

ja znam gde je:zper:
 
  • Podržavam
Reactions: 27E

Back
Top