Treba li čoveku žena ?

pa jesi li videla sta sam gore napisao.......muskarci imaju najlepse misljenje o takvim:twisted::twisted::twisted:

a mamma....ufff.......pa recicemo joj da procita ovu temu/mada nisam siguran da ce imati bilo kakvog efekta

e, sad ce milojko definitivno da zakluca temu:-( pa ako me vise ne vidis > milojko je krrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivvvvvvvvvvv.....
 
pa vidi tamo na zk oce da me rastrgnu......a toliko sam se trudio da ne iritiram forumasice......mnoooogo ste osvetoljubive, aha...........




....znaci, menjam misljenje o temi.........svakom coveku je potrebna zena u nekim granicama:roll:
 
mislim da je ovo diskriminacija, sta ja sam SM/mislim savremen muskarac i ne mogu da volim samo jednu zenu/forumasicu?;)

> inace samo da spomenem u vezi teme/promeni sam misljenj jos jedanput...coveku treba i vise zena u razumnim granicama:shock:
 
.....pa da uvek imas kod nekoga da se ususkas kada ostale krenu da te izbacuju iz kuce:?


salim se........sa godinama sam dosao do zakljucka da je meni licno potrebna samo jedna prava/odgovarajuca dewojka.......ne znam da li je to dobro ili lose?
 

Back
Top