Može li žena bez tebe - muškarca?

Ja to tako ne vidim... niti ulazim u sitna crevca...

Čini mi se da je uvodni tekst isključivo slika žene... i ja se tu zadržavam...
na njenom iskustvu i na njenim potrebama...
To su onda njene promene sa istim likom s pocetka koji joj je odgovarao,bolje joj je samoj nego s nekim s kim je doslo do mimoilazenja,ne da je bio los i ne da je neki sledeci los da bi bila sama
 
Neki.. da ustinu neki muškarci su umislili - dakle" misle" da žena ne može da živi bez njega, tj tebe muškarčine!?
Žena je jedno specifično biće po mnogo čemu. :)

Žena se uda i ode iz svog doma tj od roditelja. Rodi djecu i jednog dana i oni odu od nje..
To znači da ONA živi bez onih što su je rodili, i bez onih kojje je rodila, život podarila, a ti.. ti misliš da ona ne može da živi bez tebe?
Ostavit će te, ni okrenut se neće.. dobro, de.. ovo je bila jedna paradigma.. svakako da nije baš poželjno biti sam ali.. ako misliš da si "Bogom dat", e pa nisi. :rtfm:
Постоје и пикми мушкарци? Бљак
 
Mekani-vibro-dildo-Real-Feel-Deluxe-21041.jpg
 
Neki.. da ustinu neki muškarci su umislili - dakle" misle" da žena ne može da živi bez njega, tj tebe muškarčine!?
Žena je jedno specifično biće po mnogo čemu. :)

Žena se uda i ode iz svog doma tj od roditelja. Rodi djecu i jednog dana i oni odu od nje..
To znači da ONA živi bez onih što su je rodili, i bez onih kojje je rodila, život podarila, a ti.. ti misliš da ona ne može da živi bez tebe?
Ostavit će te, ni okrenut se neće.. dobro, de.. ovo je bila jedna paradigma.. svakako da nije baš poželjno biti sam ali.. ako misliš da si "Bogom dat", e pa nisi. :rtfm:
nes jebat
 
Neki.. da ustinu neki muškarci su umislili - dakle" misle" da žena ne može da živi bez njega, tj tebe muškarčine!?
Žena je jedno specifično biće po mnogo čemu. :)

Žena se uda i ode iz svog doma tj od roditelja. Rodi djecu i jednog dana i oni odu od nje..
To znači da ONA živi bez onih što su je rodili, i bez onih kojje je rodila, život podarila, a ti.. ti misliš da ona ne može da živi bez tebe?
Ostavit će te, ni okrenut se neće.. dobro, de.. ovo je bila jedna paradigma.. svakako da nije baš poželjno biti sam ali.. ako misliš da si "Bogom dat", e pa nisi. :rtfm:
Ajd sad realno, malo....Ona, ništa ne može sama kada je s njim, pa mora da stigne na osamnaest mesta, jer "ona ne može" i odjednom je postala samostalna i sve može sama....Dakle, svako ko misli da ima debila u kuci i tolerise debilnost, treba da se oseti muškarčinom, tačka.
 
može žena bez muškarca kao što muškarac može bez žene ali nije preporucljivo zbog zdravlja :lol:
Ма ефекти по здравље су неспорни, али по мом мишљењу када су мушкарац или жена дуго без одговарајућег партнера просто "задивљају". Одвикну се од блискости заједничког живота, створе само своје личне навике и како време пролази тешко им је да се уклопе чак и када наиђу на оне са којима би раније лако и за кратко време нашли начин заједничког функционисања, на обострано задовољство. Није у људској природи да буде сам, осим оних веома специфичних.
 

Back
Top