Trans ljubav

Ne znam bas da li je to tako. :) Bila sam dva puta zaljubljena i to je kasnije preslo u pravu ljubav, ali oba puta sam odlepila na prvi pogled. I sva sam bila u fazonu:“Moj je! Moj je! Prva sam ga videla!“ Nisu morali nista reci, ja sam ih u svojoj glavi, posmatrajuci pokrete, osmeh, drzanje tela, vec nekako „znala.“ Tesko za objasniti. :)
A bilo je udvaranja i prodavanja zvaka od inteligentnih, duhovitih i lepih muskaraca, ali kod mene to nije imalo efekta.
mozda padas na pogled izgubljenog psa pa kad to vidis zabole te za sve drugo :lol:
 
nisam ja tolko stariji jer da sam stariji ne bi se muvao sa zenama vec bi pecao i setao ko majmun i drao se protiv vucica :lol: to su duckovi tripovi bili :lol:
a oci...tacno znam gledajuci u njin odraz u meni jer to je poenta, da oci sagovornice vidis kao sto rece eurus antipodno, kad ce ko konformista da prekrsti noge a kad da ih blago razmakne, kad ce dlanovi poceti da joj se znoje, kad ce nervozno da zapali cigaru jer ne zna ce sa rukama, kad ce da namesti kosu razmisljajuci sta to ima na licu sto sam joj nezno prstom kao skinuo, kad ce da pokusa sakriti crvenilo...i da ne nabrajam sve...jel...

Nemoj da mi diras dutjka....
....pa kazem, iskusna si mrcina...
 
Meni je svaka ljubav bila instant. Prvi, drugi pogled. Baš kao što je Bambi opisala. Znaš čoveka, jer te osećaj nagne da uočavaš sitnice bez puno razmišljanja. Brzo se sklope kockice.
Meni nisu prerasle u prave ljubavi, totalno uzvraćene. Ali to je taj princip. Kapiram da sam nešto naučila. Boga pitaj šta. :)
 
Meni je svaka ljubav bila instant. Prvi, drugi pogled. Baš kao što je Bambi opisala. Znaš čoveka, jer te osećaj nagne da uočavaš sitnice bez puno razmišljanja. Brzo se sklope kockice.
Meni nisu prerasle u prave ljubavi, totalno uzvraćene. Ali to je taj princip. Kapiram da sam nešto naučila. Boga pitaj šta. :)
da bi dosegao boga moras da patis...tako i u ljubavi, do prave treba dosta zaeba.
 
Kad vec spominjete oci - moje prvo zaljubljivanje...videla sam ga u gomili od nekoliko stotina ljudi i krisom ga posmatrala misleci da sam mala, tj niska i da me nece primetiti, pogotovo ne na toj razdaljini. I u jednom trenutku krece u nasem pravcu, nista ne sumnjam, buljim i dalje, prilazi sve blize, stize do moje Ele, pruza ruku:“Zdravo.“ Ona se zbunila, a on mrtav hladan:“Dosao sam da vidim sta ova slatka mala sa ogromnim ocima stalno gleda u mene.“ Pa kad nisam pala. Ali bukvalno su mi kolena popustila na tren.
 
Kad vec spominjete oci - moje prvo zaljubljivanje...videla sam ga u gomili od nekoliko stotina ljudi i krisom ga posmatrala misleci da sam mala, tj niska i da me nece primetiti, pogotovo ne na toj razdaljini. I u jednom trenutku krece u nasem pravcu, nista ne sumnjam, buljim i dalje, prilazi sve blize, stize do moje Ele, pruza ruku:“Zdravo.“ Ona se zbunila, a on mrtav hladan:“Dosao sam da vidim sta ova slatka mala sa ogromnim ocima stalno gleda u mene.“ Pa kad nisam pala. Ali bukvalno su mi kolena popustila na tren.
Šmeker!
 
Kad vec spominjete oci - moje prvo zaljubljivanje...videla sam ga u gomili od nekoliko stotina ljudi i krisom ga posmatrala misleci da sam mala, tj niska i da me nece primetiti, pogotovo ne na toj razdaljini. I u jednom trenutku krece u nasem pravcu, nista ne sumnjam, buljim i dalje, prilazi sve blize, stize do moje Ele, pruza ruku:“Zdravo.“ Ona se zbunila, a on mrtav hladan:“Dosao sam da vidim sta ova slatka mala sa ogromnim ocima stalno gleda u mene.“ Pa kad nisam pala. Ali bukvalno su mi kolena popustila na tren.
verovatno mu oci bile u losem winklu pa nije po vertikali mogao da vidi nista iznad horizonta :lol:
 
Meni je svaka ljubav bila instant. Prvi, drugi pogled.

Meni apsolutno ne.

Uvek bih na prvi pogled bila očarana nekim drugim, a onda bi periferni vid počeo da uočava osobu za koju bi se posle ispostavilo da je milion puta bolja i u nju se zaljubim.

Sve situacije su bile takve.

Možda zato što sam površna pa projektujem šta bi trebalo da mi se svidi, a srdce hoće nešto drugo. Srdce je mnogo kompleksnije od svega što mislimo da znamo.
 
Pa ne znam za ostale, kod mene nije. Na prvu mogu da znam samo dal mi se riba dopada fizički. To da na osnovu pokreta, držanja i osmeha provalim kakva je osoba i šta joj je u glavi, to je već za mene Baba Vanga teritorija.
A je l si osetio da neka cura koja se zaljubila u tebe te poznaje jako dobro iako ne baš dugo i ne zna detalje?
 
Meni apsolutno ne.

Uvek bih na prvi pogled bila očarana nekim drugim, a onda bi periferni vid počeo da uočava osobu za koju bi se posle ispostavilo da je milion puta bolja i u nju se zaljubim.

Sve situacije su bile takve.

Možda zato što sam površna pa projektujem šta bi trebalo da mi se svidi, a srdce hoće nešto drugo. Srdce je mnogo kompleksnije od svega što mislimo da znamo.
srdce ne mozes nikad prevariti... kobajagi bezosecajni i odmereni koji ne znaju jel za ljubav i sto misle da mogu da odmere u sta treba ili ne da udju :lol: kad ih smlati jednom ima da budu ko najpateticniji winkovi :)
 
Sto je najsmesnije nista nisam mogla progovoriti bar 15 minuta koliko sam bila van sebe. Strpljivo je cekao i samo se smesio onim njegovim sirokim osmehom i nije skidao pogled sa mene, sto je mene jos vise uznemiravalo.
Kada sam posle bila sama kod kuce razmisljala sam da je to upravo onaj osecaj koji sam cekala, o kojem sam citala u knjigama i mastala, samo sto je bio milion puta jaci nego sto sam ocekivala.
Lepa (o)secanja... :)
 
Chris Rock je na jednom od svojih nastupa rekao da je to mit u koji samo muskarci veruju i da svaka zena vec nakon par sekundi zna da li imas prodju ili ne... :)
pa naravno da se zna jer su žene prepovršna bića

Da li je Eurus Suzuki jbt???
Blow-minded
pa matori ako ti je OVOLIKO dugo trebalo da skapiraš konačno dae eurus moj lažni profil (medju mnogima) ondaa nzm..

Ne znam bas da li je to tako. :) Bila sam dva puta zaljubljena i to je kasnije preslo u pravu ljubav, ali oba puta sam odlepila na prvi pogled. I sva sam bila u fazonu:“Moj je! Moj je! Prva sam ga videla!“ Nisu morali nista reci, ja sam ih u svojoj glavi, posmatrajuci pokrete, osmeh, drzanje tela, vec nekako „znala.“ Tesko za objasniti. :)
A bilo je udvaranja i prodavanja zvaka od inteligentnih, duhovitih i lepih muskaraca, ali kod mene to nije imalo efekta.
šta je tu matere ti teško za objasniti lol bukv nemože lakše-svido ti se lik kako izgleda,bio ti lep,i budući da si površna i plitka totie jedino bitno i toe to,bukv niš jednostavnie nema

Meni je svaka ljubav bila instant. Prvi, drugi pogled
to nije ljubav no zaljubljenost ljudiii naučite konačno razliku i prekini te da se blamira te :pop:
 

Back
Top